Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Meni je NHL super, najcesce hvatam 0-5 golova i duple sanse koje su obicno 1.4 i jace, ali sto me Boston jebe, cudo jedno... sjebali su mi samo ove sezone jedno 5-6 nocnih tiketa sa tim kvotama oko 1.4 na 1X ili X2, evo sinoc uhvatio Kalgari 6+ i dve NBA kosarke i dodajem njih po 1.37 1X umesto lepo 0-5 i miran... a to mi je najomrazenija ekipa tamo, ne znam ni sto ih igram stalno, debil :D

 

Inace, moram probati Buducnost 1 i manje od 151.5, nasao sam po 4.25 a to mi je bas puno. Zvezda jaca znatno ali ta Moraca je stvarno pakao, bice drama verovatno a kad je napeto sve je moguce...

Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 0/2. Fudbal nesto bolje, u odnosu na veci deo prosle nedelje. Feyenoord i Liverpool rutinski prolaze, mada je mogao pasti jos neki gol (to narocito vazi za drugi mec). Cim odigrah Chelsea, oni corak; jedva dobise 1-0. NHL nije dosao tako lose, no ja se odlucih za golove, a njih nije bilo gde treba. Vec sam zaboravio, kada je poslednji put prosao kombo tiket, a ciljana kvota (ukupna), je povremeno manja i od 5.

 

 

Fudbal

 

Dynamo Kiev-Shakhtar 2+

Stuttgart-Hannover 2+

Fiorentina-Sassuolo 2+

 

Roma-Milan 3+

 

The Strongest-Nacional Potosi 3+

 

Kvote, 1.79, 1.57, 1.51.

Par potencijalno zanimljivih utakmica, na 2+ tiketu. Derbi u Rimu, bi trebao doneti otvoren fudbal, a slicno se moze reci i za mec iz Bolivije.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Arizona w1

 

Kvota 1.33.

Imao sam dilemu, golovi ili fiks i na kraju odabrah ovo drugo. Odnos pobeda i poraza, Pittsburgh 7-3 (6, 3), Arizona 3-7 (2, 4). 

 

 

NBA tiket, Toronto H1(-5.5), Houston H1(-11.5), LA Clippers >211.5, Sacramento >211.5. Kvota 6.97.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bravo za mene i tebe :)

Ispoštovao Dinamo. :)

Ma kad sam video da je Lokomotiva izjednačila odmah jako na Dinamo...taman sam uhvatio pre kornera nakon koga je bio penal. Pokrili i azijski za tebe :)

Uzeh Holandjanke protiv nasih -3,5 kvota 1,80.

Link to comment

I ja sam primetio taj cudan trend. Sta je sa ovim ljudima, jbte.. Videh neki dan uzivo kvotu dal ce biti gol iz penala i cini mi se da je bila 3.2 da ce biti promasen. I to ispada poklon kvota.

Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 1/1, The Strongest je dosao 5+ i 7+. Dobar bilans na fudbalu. Tiket sa 2+ mecevima je prosao rutinski, svi mecevi su isli i u 3+. Roma i Milan odigrase metiljav mec, jedan gol, uz promasen penal. U La pazu, rapsodija golova, cak 9 komada. NHL nije mogao lakse, 7-0 za Pittsburgh. Kombo ponovo nije prosao, no ovih 3/4 su sami po sebi dovoljni za manji plus; dok su bonus prolazi na The Strongest, ucinili dobitak lepsim.

 

 

Fudbal

 

Everton-Arsenal 3+

 

Celtic-Hamilton 3+

 

Kvote, 1.72, 1.31.

Everton i Arsenal, redovno donose zanimljiv fudbal, gde retko fali golova. Celtic je veliki favorit i pitanje je samo, sa koliko ce razlike dobiti mec.

Oba para odose na kombo tiket. Retko igram kvote ispod 1,40 u singlu, no ovde napravih izuzetak.

 

 

NHL

 

Minnesota-Florida w1

 

Toronto-San Jose 5+

 

Kvote, 1.56, 1.50.

Fiks trend, Minnesota 6-4, (4, 1), Florida 3-7, (1, 4). Wild je u dobroj formi, sa 4 vezana trijumfa (dva u regularnom toku); te ocekujem nastavak dobre serije, protiv Panthersa, koji su u padu forme. Plus/minus odnos, Toronto 5/10, San Jose 6/10. Mec u Torontu, retko ne ide u over, a plus je i to, sto su Sharksi oslabljeni u defanzivi (Vlasic, Schlemko). 

Oba NHL para su stavljena u jacu grupu.

 

Prateci tiket, Washington 5+, Dallas 5+, Edmonton 5+. Kvota 3.72.

 

 

NBA

 

New Orleans-Golden State >220.5

 

Portland-Oklahoma >213.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Golden State daje dosta poena i na strani i mada je granica visoka, ocekujem prolaz ovde. Portland i Oklahoma, redovno idu u over, kada je Portland domacin.

NBA me je naplasio, promenljivim rezultatima, te su oba para zavrsila u slabijoj grupi.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/2, NBA 1/2. Fudbal kilavo. Arsenal jedva odlazi u 3+ (uz kontru u fiksu); Celtic se obrukao dobivsi samo 1-0 (uvek sam mrzeo, kada na 1.10-1.15 kvotu u fiksu, ekipa da jedan, bedan gol). NHL sam mozda mogao bolje probrati. U Torontu samo 4 pogotka; Minnesota rutinski dolazi do pobede. NBA traljavo. Golden State taman preko granice, dok se na Portland-Oklahoma desila klasicna stvar, 120 poena, u prvom poluvremenu i samo 89 u drugom, neverovatno koliko puta se to desava ove sezone. Kombo naravno corak, retko glup zimski period.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-Hull 3+

 

Sunderland-Chelsea w2

Crystal Palace-Man Utd w2

Man City-Watford 2+

 

Colo Colo-Everton 3+

 

Kvote, 1.53, 1.57, 1.60.

Tottenham je poceo sa nesto efikasnijim igrama, pa ih odigrah jer su domacini veceras. Ne volim fiks na fudbalu, ali ipak probah vinere na Chelsea i Man Utd, uz 2+ na City, koji je u padu. Cileanci igraju finale kupa.

Prve dve stvari stavih u jacu grupu.

 

Prateci tiket, Oostende 2+, Lyon 2+, Monaco P/K1, PSG 2+, AZ 3+, Feyenoord P/K1, Benfica P/K2, Braga P/K1, Sporting 2+, Nottm Forest 2+, Newcastle Utd 2+. Kvota 6.96.

 

 

NHL

Calgary-Tampa 5+

 

Kvota 1.55.

Over trend, Calgary 3/10, Tampa 7/10. Statistika bas i ne navodi na plus, no puno kvalitetnih ofanzivaca me tera da probam ovo. Ovaj par je ipak zavrsio u slabijoj grupi.

 

 

NBA

 

Houston-Sacramento >212.5

 

Philadelphia-Toronto H2(-5.5)

 

Orlando-LA Clippers H2(-6.5)

 

Kvote, 1.60, 1.65, 1.65.

Mec Rocketsa deluje kao zicer za over. Toronto tradicionalno lako resava vecerasnjeg rivala. Orlando me nije kupio do sada, dok Clippersi lice na dovoljno ozbiljan tim, da bih probao hendikep na njih.

Prva dva singla su odigrana jace.

 

Miks tiket, San Antonio w1, Ottawa 5+, Pittsburgh 5+, Colorado 5+. Kvota 4.74.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...