Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Cek bre, kako tolika kvota. Jedino ako se misli samo na tim golovi i za mec i za PP. Al opet mnogo tih 50.

Stavili su kvotu 50 da ce da Ludogorec da gol u prvom poluvremenu i da ce ukupno na mecu biti 3+ golova. To im je nova igra pa su se mozda zahebali a mozda i kontali da nema sanse da ga metnu. Na celtik ista ta igra je 16 kvota bila a na borusiju 15.5...
Link to comment

Danas je npr Dortmund ta igra kvota 6.75. E sad mozda su se oni zahebali kod pravljenja igre pa nisu obelezili da se to odnosi na tim....

Danas su ispravili... odnosi se na tim
Link to comment

Ne mogu doci obe nikako. Juve samo 2-0; to je ekipa koju nikada ne igram na golove, no protiv Dinama sam ocekivao da i njima 3 gola nece biti problem. :whistle:

Link to comment

Ne postoji nista ogavnije od igranja basket hendikepa na ekipu koja gubi i koja se na samom kraju toliko uzivi u penal zavrsnicu. Malopre odigram na australijski basket (znam, vise kockanje nego kladjenje) +6.5 u lajvu. U poslednjem minutu imaju minus tri. U poslednjih deset sekundi minus sest. Promase sut na svega par sekundi pre kraja. Na jebene dve sekunde do kraja, dve sekunde, maloumnik pravi faul. Za plus 7. Bravo.

Link to comment

Fudbal 1/2, NBA 1/2. Na fudbalu nastavih pogodak-promasaj seriju. Real Madrid i Dortmund opravdase poverenje, ali je Juventus razocarao, dobivsi Dinamo sa 2-0. Slican skor i u NBA delu. Rocketsi lagani plus; Clippersi su imali lose sutersko vece, pa je zafalilo par poena na kraju. Kako je decembar krenuo, nece biti bolji od novembra. Tesko je probrati nesto, kada su rezultati uglavnom losi.

 

 

Fudbal

 

Villarreal-Steaua P/K1

Standard-Ajax w1

 

Deportes Temuco-U. Catolica 3+

 

Kvota 1.60, 1.52.

Villarreal se bori za narednu rundu, u grupi gde svi imaju sanse za prolaz. Ajax ce odmarati par igraca veceras, te Standard trijumfom moze obezbediti minimum dva nova meca. Zavrsno kolo Aperture. Ocekujem da Catolica zavrsi, kako je igrala u vecem delu sezone.

 

Prateci tiket, Feyenoord 2+, Man Utd w2, Young Boys 2+, Mainz P/K1, Roma 2+, A. Bilbao 2+, Genk 2+, Celta w2, Salzburg 2+, Southampton w1. Kvota 6.48.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Edmonton 5+

 

Winnipeg-NY Rangers 5+

 

Los Angeles-Carolina w1

 

Kvota, 1.47, 1.55, 1.47.

Over trend, Philadelphia 4/10, Edmonton 6/10, Winnipeg 5/10, NY Rangers 8/10. Flyersi imaju 6 vezanih poebda, Oilersi 4 meca sa uzetim bodom. Domacin bas i nije u nekoj seriji overa, no ovaj duel, tradicionalno donosi golove. Rangersi igraju toplo-hladno, uz dosta golova; Lundqvist ce verovatno odmarati danas. Fiks ucinak, Los Angeles 6-4 (5, 2), Carolina 4-6 (3, 4). Quick ce pauzirati do januara, no Kingsi su se prilagodili tome i usli u seriju pobeda. Carolina im je stara musterija, plus su gosti sinoc imali tezak mec protiv Ducksa.

 

Miks tiket, Pittsburgh 5+, Tampa 5+, Toronto w1, Golden State>207.5, San Antonio w2. Kvota 7.72.

Link to comment

Ne postoji nista ogavnije od igranja basket hendikepa na ekipu koja gubi i koja se na samom kraju toliko uzivi u penal zavrsnicu. Malopre odigram na australijski basket (znam, vise kockanje nego kladjenje) +6.5 u lajvu. U poslednjem minutu imaju minus tri. U poslednjih deset sekundi minus sest. Promase sut na svega par sekundi pre kraja. Na jebene dve sekunde do kraja, dve sekunde, maloumnik pravi faul. Za plus 7. Bravo.

 

Australijanci su defektniji i od Filipinaca, oni su bas bas bolesni i glupi. Tamo sam i prolazio i padao na neke neverovatne nacine, ljudi su nevidjeni lozaci. Kinezi i Korejanci mama, mada i oni cesto zabaguju s mozgom :D

 

Nego, meni se jako svidja ova kvota 1 i manje na Armani protiv CSKA, za koji izgleda nece igrati Teodosic i De Kolo. Nasao sam u kladionici Korner po 4.35, granica poena cak 175.5 kod njih.Da igraju ova dvojica to bi bilo laganih 180+ a ovako mislim da ce imati dosta problema u napadu, jebem li ga...

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/3. LE standardno, nezgodni mecevi za igru, dobro je sto je i ovo proslo, posto je Standard poravnao rezultat u 85. minutu. Catolica ipak samo 2-0. NHL ne pogadjam dobro. Goleada na Philadelphia-Edmonton i samo 3 gola na Rangersima. Veliko iznenadjenje u Los Angelesu; umorna Carolina je prilicno lako dobila Kingse. Novembar je redovno los, no decembar vazi za korektan mesec za igru; pocetak ne ohrabruje.

 

 

Fudbal

 

U. de Chile-Huachipato 3+

 

Kvota 1.54.

Zavrnica Aperture. La U zatvaraju prilicno losu kampanju, te ocekujem golove u duelu, koji ih tradicionalno donosi.

 

 

NHL

 

Buffalo-Washington w2

 

Kvota 1.64.

Fiks trend, Buffalo 5-5 (3, 3), Washington 6-4 (4, 3). Sabresi imaju dosta povredjenih igraca, mada im rezultati nisu tako losi (10-10-3-3, 4 meca bez poraza u regularnom toku, na poslednjih 5 utakmica). Capitalsi imaju 3 vezana meca, bez trijumfa u regularnom toku i mislim da je vreme da tako jaka ekipa, pocne sa dominantnim partijama.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Houston >219.5

 

Sacramento-New York >204.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Dva potencijalno zanimljiva meca za koseve veceras, nadam se boljoj sreci, nego prethodnih dana, kada sam cesto padao za poen-dva.

 

Miks tiket, Edmonton 5+, San Jose 5+, Groningen 2+, Ajax II 3+, Hoffenheim 2+, Celtic P/K2, Kosice w2, Sparta Prague 5+, Munich w1, Zug w1, Davos 5+. Kvota 31.74.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...