Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

treba mi savet

 

cekam tri utakmice gg za 100k.. kako najefikasnije braniti ovo?

 

ng kvote su oko 2.15 na sve tri utakmice

Edited by extragluv
Link to comment

treba mi savet

 

cekam tri utakmice gg za 100k.. kako najefikasnije braniti ovo?

 

ng kvote su oko 2.15 na sve tri utakmice

Ja bih cekao ove poslednje dve pa na live kladjenju probao da se branim.

 

Ako ti je bas stalo da uzmes bilo sta onda ulozis na prvu npr 3000 na NG. Ako dodje GG onda na drugu ulozis npr 8000 na NG. Ako i tu dodje GG onda na trecu ulozis npr 25000 na NG. Ovo je sve pod uslovom da ti je na svakoj kvota preko 2 i da ti pederi dozvoljavaju vecu uplatu bez smanjivanje kvota

Link to comment

Basel domacin golovi. 2+ @2.75, U OBA @4.5, 3+ 7.5 I i1+ @2.25. i sitno GG4+ i GG GG. Dobre su mi ovo bas kvote za Bazel... Merkao sam Benfiku i Besiktas, al odustah. Mozda cu live ako bude duze 0:0. 

Link to comment

Dodjem sa posla, i imam sta da vidim; City-Celtic, 1-1 u 8. minutu i nista do kraja, retardi. Pep je uvek bio prevara za golove. :isuse:

Drugi tiket dodje, no nervira me sto kombo tiket, ovoliko dugo ne izlazi.

Link to comment

Dodjem sa posla, i imam sta da vidim; City-Celtic, 1-1 u 8. minutu i nista do kraja, retardi. Pep je uvek bio prevara za golove. :isuse:

.

Ima u Pin betu igra Tim 2 1+pp&3+ cela utakmica... juce uhvatim ludogorec kvota je bila 50 i spojim sa celticom kvota 16.... ostalo je istorija....

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 2/3. Dabl je prosao rutinski, no na City-Celtic se desila jedna od glupljih stvari, par meseci unazad, minimum; brzih 1-1, bez treceg gola. Zasto Aguero nije startovao, meni je i dalje enigma. NHL solidno, no golovi dolaze dosta lose. 6+ overi su "mrtvi", vec par godina, no i ovi 5+, ne dolaze kako treba. Dobro je sto nisam odigrao fiks na Rangerse, plus je dosao bez problema. Chicago je ocekivano lako dosao do pobede. Strelci za kazase u Dallasu, samo 3 gola. 3/5 definitivno nije dovoljno dobro. Razumem da su NHL i NBA teski za pogoditi, ali bi fudbal morao dolaziti bolje od ovoga.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Dortmund 3+

 

Juventus-Dinamo Zagreb 3+

 

Kvote, 1.49, 1.45.

Ovo mi je bilo u planu jos od vikenda, kada sam pogledao parove. Borba za prvo mesto u Madridu, lici na lep mec za gledanje. Juventusu treba trijumf, za sigurno prvo mesto u grupi.

 

Prateci tiket, Leverkusen 2+, Club Brugge P/KX, Porto P/KX, Sporting w2, Lyon P/KX, Tottenham 2+. Kvota 15.10.

 

 

NBA

 

Houston-LA Lakers >215.5

 

LA Clippers-Golden State >218.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Teska NHL ponuda, te probrah dva NBA meca za poene. Razmatrah i over na mecu Dallas-Sacramento, mada me je broj povredjenih igraca kod domace ekipe, odbio i od ove 190.5 granice.

 

Miks tiket, Washington w1, San Jose 5+, Dallas >190.5, New York H1(+10.5). Kvota 6.70.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...