Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NHL 0/1, NFL 2/2, NBA 1/1. Dvoumio sam se oko fudbala i NHL para i naravno odabrao pogresno; 8 golova na fudbalu i nijedan na hokeju. NFL je dosao dobro. Green Bay se dugo mucio, New England ocekivano lako. Lep over na Oakland-Buffalo. U NBA delu, Oklahoma ispostovala. Juce sam mogao spojiti kombo tiket, ili barem napraviti veci plus, no bio sam neodlucan i uzeo manju sumu.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Ottawa w1

 

Washington-Buffalo w1

 

Kvote 1.40, 1.40.

Fiks trend, Pittsburgh 5-5 (3, 4), Ottawa 6-4 (5, 3), Washington 4-6 (4, 4), Buffalo 4-6 (3, 5). Pittsburgh obicno lako resava Senatorse kod kuce. Drugi par donosi vecu razliku u kvalitetu, uz ocekivanje slicnog ishoda.

 

 

NBA

 

Chicago-Portland w1

 

Milwaukee-San Antonio w2

 

Golden State-Indiana >220.5

 

Kvote, 1.52, 1.42, 1.60.

Chicago razmenjuje pobede i poraze (3-4, na poslednjih 7 utakmica) i vreme je za jednu dobru seriju. San Antonio je neocekivano neubedljiv kod kuce (5-4), ali zato u gostima imaju 11-0. Igraju protiv stare musterije, pa ih probah veceras. Nisam stigao ranije da odigram Golden State zbog posla, pa je granica nesto visa, mada ocekujem da i ovako prodje. 

 

Prateci tiket, Houston >213.5, Denver >204.5. Kvota 2.56.

Edited by Miljenko
Link to comment

Pa i to je posteno, znas na cemu si. Ovi mi evo ne verifikuju vec skoro sat vremena, niti prosao niti neodobren. Kad nisu dosad, verovatno ni nece. Ili mozda cekaju da padne, pa da ga onda naknadno odobre. Jesam u seriji pogodaka, ali smesne pare su u pitanju, to se ni ne verifikuje na salteru.

Link to comment

Boze, kakve smecarcine ovi iz Mocarta. Na kraju sam video da nece da verifikuju i umesto tog jednog odigrao dva tiketa, koja su oba pala. Onaj prvobitni, sa overima na Mekkoluma i Dzejmsa, bi - prosao. Lepo ste ga procenili, smecari pilicarski.

Link to comment

Razmisljao sam makar za NBA da predjem u Maxbet, oni imaju prilicnu ponudu igraca, a i blizi su mi nego ovi. E sad, ne znam da li i oni smecare? Sreca da sam na kraju izvukao dobar deo uloga u lajvu preko Sparsa i GS-a, ali mogao sam da budem dobar 50 jura umesto sto racunam minus. Neverovatno jbt, mislim stoji ti tiket na verifikaciji sat i po. Nit ga odobravas nit ga odbijas. A ova dva mi prihvatili u roku od pola minuta, onaj i dalje stoji. Na kraju ga verovatno ponistili kad su videli da vise nemam para.

Edited by Malvo
Link to comment

Ja sam pre desetak dana otvorio nalog u maxbetu jer su nudili 25% bonusa na prvu uplatu. Kvote na igre koje igram mi se svidjaju, jedino jebe sto su mi bar 50% tiketa slali na notifikaciju. Na dva su mi nudili promenu kvote(sto sam odbio) a ostalo su mi prihvatili. Ajde i da razumem kad mi tket od 3000 posalju na notifikaciju ali popenim kad mi tiket od 600 din sa tri tekme ode na notifikaciju.

Link to comment

U Millenniumu sve sa 500+ dinara uplate, ide na verifikaciju. Desavalo se da mi puste 4 singla, a onda spojen tiket ne (MLB), pa sam primoran da odigram, po nizim kvotama. Meni Mozzart odgovara za NBA i NHL overe. Za fudbal su propast, narocito za golove.

Link to comment

Jel moguce da se i bet365 i whill tako cigane i ogranicavaju ti uplate i sl? Ako to oni rade, onda nije cudo i za neke manje inostrane ili nase kladze.

Link to comment

Ja sam pre desetak dana otvorio nalog u maxbetu jer su nudili 25% bonusa na prvu uplatu. Kvote na igre koje igram mi se svidjaju, jedino jebe sto su mi bar 50% tiketa slali na notifikaciju. Na dva su mi nudili promenu kvote(sto sam odbio) a ostalo su mi prihvatili. Ajde i da razumem kad mi tket od 3000 posalju na notifikaciju ali popenim kad mi tiket od 600 din sa tri tekme ode na notifikaciju.

 

Hm, ja onako povremeno igram kod njih u kladzi, uplate izmedju 300 i 1000, i nisam do sad imao tih problema, zato i pitah. Mada bi i kod ovih smecara uplata lagano prosla da nije bila preko racuna, ovako drkaju kurac, prave se pametni. Videcu da se registrujem ovih dana, valjda nije mnogo komplikovano.

Link to comment

Sad vidim da sam gore pisao notifikacija umesto verifikacija :lol: Jebo me Viber.

 

Lagano. Registruj se od kuce da ne gubis vreme dok dajes podatke salterusi. Zapisi negde ID i na njega uplacujes lovu. Gledaj da ti prvi depozit bude veci posto im jos uvek traje akcija 25% bonusa na prvu uplatu. Lako se oslobodi taj bonus posle, bar meni koji ne igram singlove cesto.

Link to comment

NHL 1/1 (uz jednu kvotu 1), NBA 2/3. NHL je krenuo traljavo, no na kraju su rezultati usli u prihvatljive vode. Pittsburgh je primio cak 5 komada i ipak dosao do pobede. Washington poravnava, u zavrsnici meca. NBA je mogao bolje. Chicago je porazen kod kuce; San Antonio teskom mukom dobio; over na Golden State-Indiana, nije bio upitan. Da sam odigrao jace overe na Denver i Houston, zestoko bih se nervirao, oba su pala za poen; ovako na pratecem, no big deal. Kombo je ponovo pao na jednom paru, ali sam na to vec naviknut. Ipak, bolji bilans, u odnosu na veci deo novembra.

 

 

Fudbal

 

Man City-Celtic 3+

 

PSG-Ludogorets 3+

Barcelona-Monchengladbach 2+

 

1.41, 1.57.

Favoritima ne trebaju pobede danas, no ocekujem da City i PSG odigraju ozbiljno. Aguero ce odmarati u PL, pa ne vidim razlog da ovde ne odigra kako treba. Barcelona ce izaci u kombinovanom sastavu, tu je 2+ dovoljan. PSG je i dalje zeljan dokazivanja, a Ludogorets je pokazao da ume dati gol.

 

Prateci tiket, Barcelona P/K1, Arsenal P/KX, Man City P/K1, Bayern w1, Besiktas P/KX.

 

 

NHL

 

NY Islanders-NY Rangers 5+

 

Chicago-Arizona w1

 

Dallas-Calgary 5+

 

Kvote, 1.50, 1.41, 1.55.

Bilans 5+ overa, Islanders 4/10, Rangers 8/10, Dallas 5/10, Calgary 5/10. Derbi New Yorka nam donosi Rangerse u dosta boljoj formi, no posto je ovaj duel nepredvidljiv za fiks, odigrah 5+. Sharp fali kod Starsa, no Jamie Benn je tu, da obezbedi golove. Gaudreau se vec vratio kod Flamesa, nakon manje od 3 nedelje od operacije preloma prsta, Domacin je prekinuo seriju poraza u Denveru, Calgary ima tri trijumfa u nizu. Fiks trend, Chicago 5-5 (2, 4), Arizona 3-7 (1, 3). Chicago veceras pokusava da spreci seriju od 3 poraza, a protivnik je stara musterija.

 

Miks tiket, New York H2(+4.5), San Antonio w2, Edmonton w2, New Jersey 1X, St. Louis 5+. Kvota 9.16.

Edited by Miljenko
Link to comment

Na brzaka odigrah:

 

Bajern - Atletiko  1&2+ (2.0)

PSG - Ludogorec  1&I2+ (2.25)

Siti - Seltik  1&3+ (1.7)

Benfika - Napoli  1X&2+ (1.9)

Bazel - Arsenal  GG (1.7)

Barsa - 'Gladbah  NG (2.15)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...