Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne mogu sat vremena da nastave mec zbog jebene petarde, kao da je bomba bacena. A i taj debil retardirani nasao da se huliganise i to u jebenoj Francuskoj i to za jebeni Mec.

Sta ces,koga zmija ujede i gustera se plasi...

Link to comment

Jebi ga. SIstem 5/6 donosi dobitak oko x9 od uplate, a svih 6 u sistemu samo duplo manje nego u glavu.

Mene sjebase Barsa i Real. Sitno sam ubo live gg, al mi to nije izvuklo ni 20% uloga. Al sve izvukoh na Viteseu Gg3+ i GG4+. A sad cu lepo da smislim za sutra, pa da izigram ba vreme jer radim ceo dan. A tekmi kolko hoces, samo da se lepo izabere. Danas sam odustao u poslednjem trenutku od Bolivara, ispostavilo se kao greska. Al onda bih verovatno manje na Holandjane igrao.

Link to comment

Mene Holandjani plase i necu ih dirati ni danas (Feyenoord ne mogu ni stici). Catolica, recimo da su sanse 90%, da cu je igrati. Za Roma-Lazio razmisljam. Od fudbala mi se nista drugo ne dopada.

Link to comment

Ja juce na dobitnom tiketu imao Tottenham 1-1 i 3-5 po kvoti 3,2. Pre nego sto sam uplatio u pinbetu bio do mozzarta, tamo je kvota na istu igtu bila 2,35. Fuj.

Klosari™ iz mozzarta.

Link to comment

NHL baš i nije došao savršeno, gomila produžetaka, a ni golova nije bilo previše. Dallas je baš noćas, uspeo da ne primi gol.

NFL deluje zanimljivo. New England i Green Bay vineri, Oakland plus, to igram sigurno. New Orleans over, je u fazi razmatranja.

Ako odigram Chicago viner (hokej), NBA mi i ne treba (fiks dolazi očajno).

Od fudbala, ili Catolica 3+, ili Catolica i Roma, po 2+.

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 2/3. Verovatno najsigurniji 3+ par celog vikenda, El Clasico, doneo je samo 2 gola. Young Boys i Basel opravdase poverenje. NHL onako. Fiks je dosao ok. Rangersi i Pittsburgh su se dugo mucili, no dobise nekako, u regularnom toku. Pittsburgh je okrenuo 1-3, sa 4 pogotka, u zavrsnom periodu. Golova nije bilo previse, pa i moj over, nije prosao dobro. Slabih 3/5; i ovako verovatne stvari, tesko dolaze 4/5 ili bolje.

 

 

NHL

 

Carolina-Tampa 5+

 

Kvota 1.60.

Mantao sam dugo oko NHL parova i na kraju odigrah golove. 5+ trend, Carolina 4/10, Tampa 7/10. Kada su Hurricanesi domacini, golova obicno ne manjka (4 vezana duela, su isla u plus).

 

 

NBA

 

Oklahoma-New Orleans w1

 

Kvota 1.40.

Nakon serije trijumfa, Pelicansi su porazeni na 3, od prethodna 4 meca. U gostima su 2-7, u odnosu na 8-4 ucinak Oklahome, na domacem terenu.

 

 

NFL

 

Green Bay-Houston w1

New England-St. Louis 1X

 

Oakland-Buffalo >48.5

 

Kvote, 1.51, 1.85.

Za fiks dabl, nije potrebno posebno objasnjenje. Patriotsi bi trebali lako doci do nove pobede, dok je za Packerse, svaki naredni mec poput playoff meca. Oakland i Buffalo su medju efikasnijim timovima ove sezone, 9/11, odnosno 8/11, kada je o over ucinku rec.

 

Fudbalski tiket, Man Utd 2+, A. Bilbao w1, Partizan P/K1, Ajax P/K1, U. de Chile 2+, U. Catolica 3+. Kvota 4.64.

 

Miks tiket 1, Chicago w1 (NHL), New York w1 (NBA), New Orleans >53.5 (NFL). Kvota 4.18.

 

Miks tiket 2, Eisbaren w1, KAC 5+, Atlanta >49.5, Denver H2(-3.5), Midtjylland w1, Las Palmas 2+, The Strongest 2+. Kvota 12.09.

 

Na kraju od fudbala nista ne odigrah jace, nije mi se previse dopala ponuda. Vidim da bi mec Lazio-Roma, doneo siguran pad (a mozda i ne, tek sada videh da je 0-2).

Edited by Miljenko
Link to comment

Retard. Cetiri gola, a tek je 20. minut. Prodje prateci tiket, no to i nije neka uteha, za ovako dobre 5+ i 7+ kvote.

Nema leka za strah, ne vredi. :whistle:  :D

Edited by Miljenko
Link to comment

Hendi na Denver otisao na drugu stranu zbog Simijanove povrede i sad je -3. Ruki Linc ce startovati a mislim da bi i sa njim Denver trebalo da dobije ovu tekmu sa barem TD razlike. Odbrana im je i dalje zverski dobra a Bortls je ove sezone medju losijim qb i ima najveci broj presecenih pasova zajedno za Ficpatrikom i Osvajlerom.

Hvala, doslo taman tako.
Link to comment

Retard. Cetiri gola, a tek je 20. minut. Prodje prateci tiket, no to i nije neka uteha, za ovako dobre 5+ i 7+ kvote.

Nema leka za strah, ne vredi. :whistle: :D

2:6 :D

Link to comment

Deportivo Sosiedad GG3+ @2.57, GG4+ @4.6 i na sitnije 5+, Igg, IIgg, GG GG, I2+ I3+  Krenuli lepo, dosta sansi na pocetku. edit, evo ga Depor. Ajmo sad i gosti :) edit2, igrao sam i 1:1 tacan rez za svaki slucaj :)

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...