Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal dosao fino. MLB lose. Neocekivani poraz Bostona, Washington ne mogu da pogodim nikako. Bruinsi igraju 7. mec. :isuse:Za pocetak malo tenisa:Gulbis fixKuznetsova fixCilix fixFognini fixStosur fixMakarova fixJankovic fix

Link to comment

Jedan prosao(uz jednu kvotu jedan), drugi pao. Prodje i tiket minus gemova, no valjda je tradicija da padaju stvari gde stavim vise para.Veceras:NHLBoston-Toronto w1MLBDetroit-Houston 1St.Louis-NY Mets 1LA Dodgers-Washington >6.5Oakland-Texas >8.5LA Angels-Kansas City >8.5Boston ce valjda dobiti ovu seriju. Ocekivao sam 4-1, ali Toronto kenja za sve pare.U Detroitu, Sanchez-Norris. Sanchez 3-1, 2.08 ERA protiv Astrosa. Pocetak 3-3, 1.97 ERA. Norris 0-0, 2.57 ERA protiv Tigersa. Za sada 4-3, 3.40 ERA. Nakon poraza sinoc, ocekujem pocetak nove pobednicke serije Detroita. Norris je jedini koliko toliko dobar u rotaciji Houstona, no ne verujem da ima previse sanse protiv mocnog lineupa domacih.Cardinals-Mets, Lynn-Hefner. Lynn je 0-1, 3.86 ERA protiv Metsa. Krenuo sa 5-1, 2.72 ERA. Hefner nesto bolji na poslednja 2 starta, ali i dalje bez pobede, 0-4, 4.63 ERA. Matchup startera na strani domaceg tima. Sinoc je Garcia trokirao, no ne moze se dobiti svaki mec.Dodgers-Nationals, Beckett-Zimmermann. Beckett je 7-2, 2.46 ERA protiv Washingtona. Od pocetka sezone bez pobede, 0-4, 5.13 ERA. Zimmermann 1-0, 5.25 ERA protiv Dodgersa. Ove sezone sjajan sa 6-1, 1.59 ERA(poslednja 3 starta 3-0, 0.38 ERA) Morace i Zimmermann negde da trokira. Beckett je neubedljiv, te mislim da vredi probati over na 6.5.Oakland-Texas, Griffin-Grimm. Griffin 0-0, 4.15 ERA protiv Rangersa. Za sada 3-3, 3.83 ERA. Grimm ima samo 3 odigrana ininga protiv Athleticsa. U dosadasnjem delu sezone 2-2, 3.45 ERA(poslednja 2 starta 0-2, 6.17 ERA). Napad domacih malo utihnuo. Rangersi standardno efikasni. Dosta poena je izgledno i veceras.Angels-Royals, Blanton-Mendoza. Blanton je 3-1, 1.76 ERA protiv Kansasa. Los ove sezone 0-6, 5.66 ERA. Mendoza 0-1, 10.24 ERA protiv Angelsa. Pocetak 0-2, 6.38 ERA. Lici na 1, ali ne mogu da stavim pare na Blantona. Za over mi je vec lakse da se odlucim.Probao Schiavone fix i Canada 6+, no tenis je vec poceo.

Link to comment

Boston volsebno dosao do produzetka. MLB odlicno.Danas:TenisSimon fixAlmagro fixDel Potro fixCibulkova fixIvanovic fixA.Radwanska fixHokejSwitzerland fixFinland fixSweden fixIma i nekih kombinacija sa 9- 1.set, no to je za oprezniju uplatu(Djokovic, A.Radwanska, Cibulkova, Ana).Switzerland ima sanse za prvo mesto u grupi, pa da ih probam. Ostalo bi trebalo da budu ziceri(dosta bolje ekipe, domaci teren).

Link to comment

Tenis tragikomicno. Prosao samo jedan dabl sa 9- 1.set. Francuz je zaduzen za izbijanje para. Dobio Almagra na sljaci. :isuse:Nadam se da ce bar hokej proci.Veceras:Pittsburgh-Ottawa w1Detroit-Houston 1 (MLB)Baltimore-San Diego 1NY Yankees-Seattle <7.5LA Dodgers-Washington 1Red bi bio da Pingvini dobro otvore seriju.U Detroitu, Fister-Harrell. Fister je 0-0, 3.00 ERA protiv Astrosa. Ove sezone 4-1, 3.14 ERA. Harrell 0-1, 7.43 ERA protiv Tigersa. Poceo sa 3-3, 4.67 ERA. Fister u blagom padu forme, no mocni lineup domacih, bi trebao da omoguci dovoljnu podrsku.Yankees-Mariners, Sabathia-Felix Hernandez. Sabathia je 12-4, 2.46 ERA protiv Marinersa. Za sada 4-3, 3.23 ERA. Felix 8-5, 3.08 ERA protiv Yankeesa. Odlican do sada sa 5-2, 1.53 ERA(na poslednja 3 starta 3-0, 0.75 ERA). Bila je dilema h2 ili under. Na kraju se odlucih za minus. Hernandez u vrhunskoj formi, Sabathia ok.Orioles-Padres, Tillman-Cashner. Tillman je 3-1, 3.76 ERA, u dosadasnjem delu sezone. Cashner do sada 2-2, 3.23 ERA. Starteri su tu negde, no udaracka postava domace ekipe, deluje znatno ubedljivije, te probah 1.Dodgers-Nationals, Kershaw-Haren. Kershaw je 3-2, 4.08 ERA protiv Washingtona. Ove sezone 3-2, 1.62 ERA(1-0, 0.82 ERA na poslednja 3 starta). Haren 6-5, 3.55 ERA sa Dodgersima. Do sada 4-3, 5.17 ERA. Nakon loseg starta sezone, Haren je 3-0, 3.15 ERA, na prethodna 3 nastupa. Kershaw je strajk masina kod kuce. Jedini problem moze biti slaba podrska. No valjda tim moze da da 3-4 poena.

Link to comment

Nocni deo dobar. Mogao je kilavi San Diego da ne okrene za kombo, no sta da se radi.Tokom dana samo jedan teniski:Errani fixStosur fixMurray fixFerrer fixSharapova 9- 1.setNe znam sa cim da vezem Gulbisa, smislicu valjda tokom dana.

Link to comment

Danas sve neki kilavi mecevi. Murray se nekako izvukao, no sada Ferrer trokira. :isuse:Vecernji deo:Gulbis fixChelsea x2Detroit-Houston 1 (MLB)Chicago-Detroit w1 (NHL)Arizona-Atlanta h2(+1.5)LA Angels-Kansas City >8.5Gulbis bi trebao da bude laganica, Chelsea mi je ipak kompletniji tim.Blackhawksi su tokom sezone dominirali protiv Red Wingsa. Ocekujem nastavak tog trenda.U Detroitu, Scherzer-Keuchel. Scherzer 2-1, 3.86 ERA protiv Astrosa. Do sada 5-0, 3.61 ERA. Keuchel 0-1, 8.31 ERA protiv Tigersa. Pocetak 0-1, 4.43 ERA. Svih 6 meceva u sezonskoj seriji je dobio Detroit, ne verujem da gosti imaju sanse i veceras.Na Chase Fieldu, Kennedy-Hudson. Kennedy 1-0, 2.66 ERA protiv Bravesa. Ove sezone 1-3, 4.83 ERA. Hudson 7-0, 1.33 ERA protiv Diamondbacksa. Krenuo sa 4-2, 4.70 ERA. Protiv Arizone u gostima, 4-0, 0.94 ERA. Rezultat u seriji 1-1. Ako gosti i ne dobiju, trebalo bi da bude egal mec.Angels-Royals, Enright-Wade Davis. Enright imao jedan start ove sezone, 0-1, 11.37 ERA. Davis 1-0, 2.93 ERA protiv Angelsa. Do sada 2-3, 5.86 ERA.

Link to comment

Moj prvi post ovde iako pratim dugo ovaj forum.Prvi post pisem na ovom pdf u znak zahvalnosti prvo Miljenku,potom i ostalima(nije ih mnogo al su pravi) ,za sav trud i iskazano znanje.Svakodnevno pronalazenje kvalitetnih tipova i pisanje istih,svaki dan,u isto vreme je za veliki :pera:Bravo carevi,samo napred,znajte da ste praceni :ss1:

Link to comment

Ja bas i nisam sjajan, tokom poslednjih 10 dana. <_<Trudim se da bar pojasnim MLB, zbog cega sta igram, jer je tu statistika cesto najbitnija.Radar ima dobar procenat uspednosti. Steta sto i Fei ne ubaci nesto, jer sam na njegovim tipovima uzimao finu kintu(fudbal golovi).Dnevni deo:Djokovic fixSerena 9- 1.setNadal fixFerrer fixAzarenka 9- 1.setOdigrah i hokej: Russia-USA 6+ i Switzerland-Czech Republic 1X, no ovo prvo je vec pocelo.

Edited by Miljenko
Link to comment
Vinci - Halep 2 @2,00Kohli uzima set @2,15 (poništeno/kvota 1)
Halep lako, Kohli odustao. Šteta jer sam baš imao dobar predosećaj.Ništa više za danas
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...