Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja cu malcice hrabrije. :D Real i Basel po 3+, Arsenal i Tottenham 2+ (verovatno i Club Brugge), te neki NHL (Rangers w1, Dallas 5+, Boston w2).

Edited by Miljenko
Link to comment

Neverovatno kako nista ne dolazi. Evo sada i Benfica ponovo gubi, od ovih sto su dali 6 golova u sezoni. :yawn2:

Nema gluplje stvari, od fudbalskog fiksa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Hendi na Denver otisao na drugu stranu zbog Simijanove povrede i sad je -3. Ruki Linc ce startovati a mislim da bi i sa njim Denver trebalo da dobije ovu tekmu sa barem TD razlike. Odbrana im je i dalje zverski dobra a Bortls je ove sezone medju losijim qb i ima najveci broj presecenih pasova zajedno za Ficpatrikom i Osvajlerom.

Link to comment

El Klasiko, GG3+ @1.75,GG4+ @2.3, gost I1+ @2.1, Real2+ @2.6, Real u oba @4, Real 3+ @6. GG GG @9. Poslednjih 10 meceva na Kamp Nou zavrseno sa GG3+. Pa sto ne bi i danas. Mada prvih nekoliko minuta i ne obecava bas.

Link to comment

Fudbal 0/1, NBA 0/1. Fudbal baksuzan , kao i obicno. Kada su Napoli i Bayern dosli, bio sam siguran u prolaz, ali je Benfica dozivela prvi poraz, primivsi dva gola, od najgoreg napada lige. NBA klasika. Knicksi dobijaju, Lagani over na Rocketsima i novi kiks Spursa ( pod kiksom mislim na to da nisu probili hendikep). Vracam se singlovima, nema vajde od pravljenja vecih kvota (bar ja to ne umem).

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Real Madrid 3+

 

Young Boys-Basel 3+

 

Kvote, 1.42, 1.48.

 

Dva najverovatnija meca za golove danas. Vidim da u Barseloni jos uvek tihuju; bolje da skupljaju golove, umesto zutih kartona.

 

Prateci tiket, Club Brugge 3+, Arsenal 3+, Leipzig 2+, Copenhagen P/K1, Monaco P/K1, Juventus P/K1.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Carolina w1

 

Pittsburgh-Detroit w1

 

Colorado-Dallas 5+

 

Kvote, 1.45, 1.45, 1.50.

Fiks trend, NY Rangers 5-5 (5, 4), Carolina 6-4 (6, 3), Pittsburgh 5-5 (3, 4), Detroit 4-6 (1, 4). 5 + bilans, Colorado 6/10, Dallas 6/10. Rangersi i Pittsburgh su dominantni domacini, dok mec u Denveru retko ne ide u plus.

 

NBA +NHL, Chicago w2, Golden State >224.5, Boston w2, St. Louis w1. Kvota 5.94.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...