Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NHL + NBA 0/1, NHL nikom nista (obe kvote 1). NHL je dosao metiljavo. Rangersi dobise u regularnom toku, Chicago i San Jose tek kasnije. Sharksi su imali 41 sut i dosli do pobede tek u OT. NBA je doneo verovatno najlosije vece ove godine. Kontra za kontrom, nepogodljivo.

 

 

Fudbal

 

Vojvodina-Partizan 2+

Formentera-Sevilla 2+

Austria Vienna-Salzburg 2+

Hercules-Barcelona 2+

Colo Colo-U. Catolica 2+

 

Kvota 2.30.

Par derbija i dve favorit-autsajder tekme; sve na 2+, kupove ne volim da tovarim.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Pittsburgh 5+

Calgary-Toronto 5+

 

Kvota 2.25.

Dva na prvi pogled zanimljiva meca za golove. 5+ trend, NY Islanders 5/10, Pittsburgh 8/10, Calgary 5/10, Toronto 8/10. 

 

Miks tiket, Arsenal w1, Man Utd w1, Villarreal w2, A. Madrid P/K2, Oostende 2+, Nacional Potosi 2+, Memphis H2(+15.5), San Antonio w2, Oklahoma w1. Kvota 6.80.

Link to comment

Sturm domacin golovi. 3+ @2.88, 4+ @6, prvo2+ @4.1. I sitnije prvo3+ i prvo4+ po 6 i 17. Sad cu i Kordoba Malaga GG3+ i GG4+ po 2.55 i 4.4. Bas mi dobre kvote na to. Al ipak je Sturm glavni

Link to comment

Sikagou je ogavan za kladjenje, jebeni ciglari. Sasvim solidan dan juce probam da pretvorim u odlican i odaberem manji over na mecu gde za tri cetvrtine padnu cetiri trojke.

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 0/1. Na fudbalu sam "cackao mecku" i stavio mec nase lige, umesto da sam odigrao standardne ekipe; uobicajen problem, kada moram da pravim vecu kvotu. NHL kilavo, Pittsburgh over, no Calgary i Toronto zakazase. Tri gola u prvoj trecini i kasnije bukvalno nista, neverovatno; da je KHL u pitanju, pa i da razumem. Konacno je dosao kraj novembru, videcemo kakav ce biti prvi dan novog meseca.

 

 

NHL

 

Buffalo-NY Rangers w2

Pittsburgh-Dallas 5+

 

Boston-Carolina w1

Washington-NY Islanders w1

 

Kvote, 2.31, 2.18.

Par ociglednih stvari za probati veceras. Rangersi, Bruinsi, kao i Capitalsi, imaju prilicno uspeha, protiv vecerasnjih protivnika, kao domacini. Pittsburgh-Dallas, duel sjajnih ofanzivnih timova. Over trend, Pittsburgh 8/10, Dallas 6/10. Fiks bilans, 10 meceva unazad, Buffalo 3-7 (2, 4), NY Rangers 6-4 (6, 3), Boston 5-5 (5, 4), Carolina 6-4 (6, 4), Washington 5-5 (4, 4), NY Islanders 4-6 (2, 4).

 

Miks tiket, Zvezda 2+, Trabzon 2+, Anderlecht 2+, A. Bilbao w2, Stavanger 5+, Avangard w2, Salzburg 5+, Chicago w1, Cleveland w1, Golden State H1(-7.5). Kvota 14.03.

Edited by Miljenko
Link to comment

gledao ponovljeni snimak u mitrovici govno sudijsko mrtvo pišam ti se u usta i pravila i košarka i video snimak i sve

 

dade lik trojku sa pola za prolaz tiketa i ovaj gleda snimak i ništa zakasnio bukvalno 0,1

Link to comment

Mislim da je ovo peti put da igram na Vucevica i peti put cu ga promasiti i nije mi jasno zasto to sebi i dalje radim. Jedan jedini put kad sam igrao minus na njega - i tad sam promasio. Koji je ove sezone kurac tom coveku stvarno ne znam, ali zavrsio sam vise sa njim. I jebeni Evan Furnije koji je umislio da je Vestbruk i nabice 30 poena do kraja.

Link to comment

Mislim da je ovo peti put da igram na Vucevica i peti put cu ga promasiti i nije mi jasno zasto to sebi i dalje radim. Jedan jedini put kad sam igrao minus na njega - i tad sam promasio. Koji je ove sezone kurac tom coveku stvarno ne znam, ali zavrsio sam vise sa njim. I jebeni Evan Furnije koji je umislio da je Vestbruk i nabice 30 poena do kraja.

Ne nerviraj se. Uskoro če januar i pocetak teniske sezone, bice para.

Link to comment

Mislim da je ovo peti put da igram na Vucevica i peti put cu ga promasiti i nije mi jasno zasto to sebi i dalje radim. Jedan jedini put kad sam igrao minus na njega - i tad sam promasio. Koji je ove sezone kurac tom coveku stvarno ne znam, ali zavrsio sam vise sa njim. I jebeni Evan Furnije koji je umislio da je Vestbruk i nabice 30 poena do kraja.

Los je bet Vucevic ove godine posebno sinoc protiv Marca. Igra u najgore sklopljenom timu, pun kurac visokih igraca pa mu je i minutaza manja, plejmejkera kao da nema pa fali kreacije... Da nema ovog Furnijea koji jedini nesto i pogadja trebalo bi da im ugase fransizu.
Link to comment

NHL 0/2. NHL nije mogao doci losije od ovoga. Lagani over u Pittsburghu, i to je jedino sto je doslo kako treba. Washington je porazen bez datog gola, a sta tek reci za Rangerse, koji su vodili nakon drugog perioda. Boston kvota 1, pri cemu ni Chicago nije dobio u regularnih 60 minuta, te i nije bilo boljeg resenja. Ne bas ohrabrujuci pocetak decembra, jos jedno ocajno vece. Ovih dana imam srece, sto mi je budzet slab, inace bih se ispucao prilicno(na singlovima bi i 3/4 retko dolazilo).

 

 

Fudbal

 

Napoli-Inter 2+

Maritimo-Benfica P/K2

Mainz-Bayern P/K2

 

Kvota 1.92.

Najziheraskiji moguci tiket. Italijanski derbi na golove; Benfica igra dobro, a vreme je i da Bayern proradi.

 

 

NBA

 

New York-Minnesota H1(+0.5)

San Antonio-Washington H1(-6.5)

Denver-Houston >215.5

 

Kvota 4.36.

Nakon prosle sezone, kada plus skoro nije bilo moguce promasiti, ove ne dolaze ni fiks, ni poeni. Knicksi su sigurni kod kuce, te probah dodatni hendikep. San Antonio je neocekivano vec 4 puta porazen kod kuce, pa ocekujem jedan siguran trijumf, za promenu. U Denveru imamo duel, koji je standardno donosio gomilu poena, te slicnu stvar ocekujem i danas.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...