Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kako sam naseo na stari trik kladionica, favorita u Primeri u nedeljnom matine terminu. Ranijih godina su tako namestali naveliko, ove sezone vec slabije, ali evo ponovo radi bioskop

Link to comment

Ne igram prelaze, ali sam posle sto godina u lokalnoj kladži odigrao Man Utd 1-1 & 4+, kvota 4,48.

 

Da sam odigrao ovo u cetvrtak uzeo bih 80 eura. Odigrao sam Mancester-Fejnord iz 1-1&2+I i (1:0) 4:0... jbg.

Link to comment

Fudbal + NFL 1/2, NHL 0/1. Malo je falilo da bas nista ne prodje, no Patriotsi nekako dobise, nakon 3 2+ prolaza na fudbalu. Ajax dobija samo 1-0, vreme je da se izbegavaju Holandjani. U NHL delu , nije bilo dobre solucije; Rangersi izgubise, bez datog gola, no ni drugi mecevi nisu doneli dobre rezultate. Jos jedan dan, sa ne bas sjajnim rezultatima. Izbegoh puno fiks jucerasnjih iznenadjenja, mada ni golovi nisu doneli preteran uspeh.

 

 

Fudbal

 

Palestino-Union Espanola 2+

Braga-Feirense w1

Napoli-Sassuolo 2+

Inter-Fiorentina 2+

Stuttgart-Nurnberg 2+

 

Kvota 2.06.

Naredjah cak 5 parova danas. Braga deluje kao prilicno verovatan fiks, uz 4 utakmice na golove, gde pretezno padaju kvote.

 

 

NHL + NFL

 

St. Louis-Dallas 5+

Philadelphia-Green Bay >47.5

 

Kvota 2.87.

Dva NHL meca se igraju nocas. Imao sam dilemu, koji probati, no posto je Dallas obicno veoma dobar za golove. odigrah njih. Trend 5+ overa, St. Louis 7/10, Dallas 7/10. Kada je o NFL utakmici rec, Green Bay je vezao 4 poraza, uz 30+ primljenih poena, na ovim mecevima. Njihova odbrana prima pregrst poena i od prosecnih napada, te i veceras ocekujem, da ce im trebati dobar ucinak ofanzivnog dela ekipe ( od odbrane ocigledno nema vajde ove sezone), za trijumf.

 

Miks tiket, Zvezda w2, Oklahoma >208.5, Memphis H1(+0.5), Golden State >209.5, Islanders 5+, Midtjylland w1, Venlo 2+, PSV II 2+, Huddersfield w1. Kvota 14.63.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL + NFL 0/1. Na fudbalu malo srece na kraju, posto Cileanci udjose u 2+, u 91. minutu. Salom je na 0-0, dao gol za goste, koji je neopravdano ponisten, a zatim isti igrac nije realizovao penal, pri 1-0 rezultatu. NHL sam pomalo birao na srecu i odabrah dobro, no NFL je zakazao. Green Bay je bas sinoc, odigrao bolje u odbrani. Cini mi se da NFL par nijednom nije prosao, kada sam ga cekao za kombo tiket.

 

 

NHL + NBA

 

NY Rangers-Carolina w1

Brooklyn-LA Clippers w2

Milwaukee-Cleveland w2

San Antonio-Orlando w1

 

Chicago-Florida w1

San Jose-Arizona w1

 

Kvote, 2.43, 2.12.

U NBA delu probah ocigledne favorite; slicno je i kod NHL meceva, mada tamo nema sigurne utakmice. Fiks trend, NY Rangers 5-5 (5, 4), Carolina 6-4 (6, 3), Chicago 5-5 (3, 3), Florida 6-4 (2, 4), San Jose 6-4 (6, 3), Arizona 4-6 (1, 4).

 

Miks tiket, Copenhagen 2+, Torino P/K1, Monaco P/K2, Sheffield Utd 2+, Brechin 2+, East Fife w1, St. Mirren 3+, Eisbaren 4+, Vienna w2, Davos 4+, Bern 4+, SCL Tigers 4+, AK Bars 4+, Magnitogorsk 4+. Kvota 14.66.

 

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...