Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Malo sreće za mene, hteo sam Real daje u prvom 3+, ali greškom odigrah 3+ ukupno u prvom..sad tek videh kad je legla lova :)

Odigrah Rijeku u prvom over 1,5, kvota 2,75.

Link to comment

Gde ima igra tim prvo3+? Trazio sam to i nigde nisam nalazio... Odigrao sam Rijeka Cibalija 1:0 po 8.5. Ovi veliki favorit, ali nece puniti. I live ove moje Nemce da ipak pada peti po 2.5.

Link to comment

Ostadose Nemci na 2:2. Nema veze, fin plus svakako. Plus sam i u livu bio u plusu. Idemo dalje :) Vil 1900 dom golovi, u oba, 3+, 4+ i prvo dva plus. Bajern isto to samo umesto dom u oba prvo 3+.

Link to comment

Prođe Rijeka na 2,75.

I ja čekam Bajerna live da odigram, ali sve vreme su mi u glavi njihovi mečevi sa Hamburgom, Kelnom, Hofeom i Dortmundom..baš su loši trenutno. Možda opet silujem Real, Hihon igra otvoreno, s obzirom gde i protiv koga igraju.

Link to comment

Gde ima igra tim prvo3+? Trazio sam to i nigde nisam nalazio... Odigrao sam Rijeka Cibalija 1:0 po 8.5. Ovi veliki favorit, ali nece puniti. I live ove moje Nemce da ipak pada peti po 2.5.

U Mocart mora da ima.

Link to comment

I kod mene slabo sta dolazi. Nikako da dodje kraj novembru. :dry:

Kako se sve okrene u Nhl to je neverovatno.Igrao 5 + u Torontu i u zadnjoj trecini padose cak 4 gola. Pitsburg izjednaci u poslednjim sekundama i pobede na penale :). Basket savršeno dosao Hornetsi i SAS pobedise. Nhl i Nba su bas nepredvidljivi za igru ali i to mije 10 puta bolje nego ganjati fudbal. Tamo se najvise namesta.

Link to comment

Ne da se pogoditi pa to ti je.

Juce na izgled lep tiket, sa Chelski 1, Torino 1,  Bajern 1&GG, Monako 1&3+, pa onda HSV GG3+, Sevilja GG3+,  Hull-WBA X, da bi mi se usrao u zivot CP koji sam igrao X2&GG. 5:4 za Svonsi u utakmici njihovih zivota. Dakle™ padnem ovakav tiket na jebenom dvoznaku :isuse: :(

Link to comment

Odigrah i jedan "za dušu", na minimalni ulog:

 

NJsJfbW.png

 

Osijek je treći, sa samo dva boda manje od Dinama koji nije u sjajnoj formi.

Trnava dobila prošlu na strani, Mijava izgubila kod kuće, pa pokušavam kontru.

Deluje kao jedna od onih utakmica gde bi Sosijedad, koji je u dobroj formi, mogao da odigra hrabro i otvoreno i da ne izgubi od Barse.

Alkmar je ove sezone sve domaće utakmice u prvenstvu odigrao 2:0 ili 2:2. Da vidimo dokle će...

Za kraj remi s golovima između Herenvena i Ajaksa, nije nerealno.

Edited by malistev
Link to comment

Fudbal 0/3, NHL 1/1, prodje i prateci NHL + NBA tiket. Fudbal nije mogao doci losije od ovoga. Liverpul samo 2-0, protiv kilavog Sanderlenda. Kolo Kolo 0-1. Katoliku gledah od 75. minuta; 4 propustene ciste kontre, uz dva promasaja na prazan gol; kao da nisu zeleli da ga daju. U NHL delu dosta srece. U Torontu 4 gola, u zavrsnom periodu. Na pratecem Crosby poravnava 14 sekundi pre kraja. Ekstra glup dan, no nekako izvukoh pola uloga.

 

 

Fudbal + NFL

 

Benfika-Moreirense 2+

Real Sosiedad-Barselona 2+

Roma-Peskara 3+

NY Jets-New England w2

 

Arsenal-Bornmaut 2+

Ostende-Genk 2+

Anderleht-Muskron 2+

Herenven-Ajaks 2+

 

Kvote, 2.01, 1.89.

I danas odigrah pretezno utakmice, gde je bar jedan tim, u vrhu svoje lige. Roma bi trebala da lagano pocisti Peskaru, pa tu stavih 3+. Patriotsi imaju 8-2-0 ove sezone i sumnjam da im nestabilni Jetsi mogu biti pravi takmac.

 

Prateci tiket, AZ 3+, Kaljari 2+, Juventus w2, Viljareal w1, Selta w1, U. de Cile 3+. Kvota 5.11.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Ottawa w1

 

Kvota 1.53.

Fiks bilans, Rangers 6-4 (6, 3), Senators 6-4 (4, 3). Ottawa je vezala 3 pobede i vreme je da dodje kraj i toj seriji. Ovo je jedno od nezgodnijih gostovanja, mada Rangersi igraju podjednako dobro i na strani, i kod kuce.

 

Strelci, Marchand, Laine, McDavis, Zuccarello, Voracek. Kvote, 2.50, 3.00, 3.00, 3.50, 3.50. Sistem 4/5.

 

Miks tiket, Cleveland w2 (NBA), Philadelphia 5+, Edmonton 5+, Atlanta >50.5 (NFL), NY Giants w2, Seattle w2. Kvota 8.18.

 

Ne odgovara mi ovo pisanje naziva timova "po naski". Cesto stanem i razmisljam, kako bese . :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...