Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/3, NBA 1/1. Nakon odlicne veceri u utorak, sreda je bila razocaravajuce losa; golovi su padali uglavnom gde "ne treba". Arsenal i Siti donose jedan prolaz, vec na poluvremenu. Barsa samo 2-0; videh da je mec bio los (malo pokusaja za gol). Cileanci zakazase, samo jedan gol, u derbiju polufinala. NBA singl je jedva dosao, Memphis dolazi do pobede, tek nakon dva produzetka. Jos jedan metiljav dan; vec sam zaboravio, kada je prosao kombo tiket.

 

 

Fudbal

 

Selta-Standard w1

Cirih-Viljareal w2

 

Roma-Plzen 2+

Bolivar-San Hoze 3+

 

Vilsterman-Nacional Potosi 3+

 

Kvote, 1.63, 1.60, 1.60.

Selta i Viljareal, imaju realne sanse za prolaz u nokaut fazu, te ih ispratih danas u fiksu. Roma igra efikasno u EL, no posto Plzen ne daje mnogo golova, odigrah samo 2+. Tu su i dva meca iz Bolivije. Bolivar je uvek dobar za igru kod kuce, dok Vilsterman igra protiv ekipe, koja i daje i prima pregrst golova.

 

Prateci tiket, Zenit 2+, Fenerbahce P/K1, Sautempton X2, Ajaks 2+, Salke 1X, Gent 0-3, Sahtjor P/K1, Steaua 0-3, Liberec 0-3, Genk 2+, A. Bilbao 2+, Man J. w1. Kvota 9.95.

 

 

NFL

 

Dallas-Washington 1X

Indianapolis-Pittsburgh w2

 

Kvota 1.56.

Praznicni dabl. Dallas igra odlicno sa novim covekom na QB mestu. Nakon tesne pobede protiv Washingtona, nanizali su jos 8 trijumfa. Luck ne igra kod Coltsa, te ocekujem laganu pobedu Steelersa. 

 

Hokej + kosarka, Stavanger 5+, Storhamar 5+, Frolunda w2, Spartak M. w1, St. Petersburg 5+, Avangard w1, Olimpiakos w1, Fenerbahce H2(+1.5), Real Madrid H1(-9.5). Kvota 20.89.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/2 (uz jedan tiket sa obe kvote 1), NFL 1/1. Spanski timovi se brukaju u EL. Selta nije dosla do pobede kod kuce, a sta tek reci za Viljareal, koji je odigrao nereseno protiv drugoligasa. Nisam izgubio nista, no svejedno nervira. Vilsterman kasno dolazi do drugog gola, bez previse sansi za treci. Roma prolazi lagano, kao i Bolivar. NFL je ispostovao. Dallas je dobio tezak duel; Pittsburgh ocekivano laka pobeda. Nema kombo tiketa i dalje, jos malo pa ce kraj ovog glupog meseca.

 

 

NHL

 

Washington-Buffalo w1

 

Dallas-Vancouver 5+

 

Kvote, 1.36, 1.50.

Viner na Capitalse je ispod 1.4, no nije bilo neke bolje solucije (Boston je igrao i nocas, pa ih stavih na sitniji tiket). Fiks trend, Washington 6-4 (4, 3), Buffalo 3-7 (2, 4); brojke u zagradi su pobede, odnosno porazi, u regularnom toku meca. Over ucinak za mec u Dallasu, Stars 8/10, Canucks 7/10.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Chicago w2

Memphis-Miami w1

 

Sacramento-Houston >209.5

 

Kvote, 1.74, 1.60.

Chicago igra protiv stare musterije, koja igra nesto bolje, ali bi i dalje trebala biti slaba za ozbiljnije ekipe. Memphis je u seriji od 6 pobeda i igraju protiv tima koji ima velikih problema u napadu. Jedan od ranije tradicionalnih over parova se igra veceras. Povoljna granica, koju nadjoh u Mozzartu, deluje kao sigurica za plus. 

 

NHL + NBA, Pittsburgh 5+, Boston w1, San Antonio w2, Oklahoma >208.5. Kvota 5.79.

 

Miks tiket, Ajaks II 3+, Klub Briz 2+, Lajpcig 2+, CSKA w1 (kosarka), Magnitogorsk w1, Salavat 4+, Eisbaren w1, Munich w1, Sparta Prague 5+, Salzburg 4+, Bern 4+, Lugano 4+. Kvota 13.69.

Link to comment

NHL 1/2, NBA 1/2. NHL nije dosao sjajno. Washington je rutinski iskontrolisao mec. Neverovatna 3 gola na Dallas-Vancouver; nijedan u trecoj trecini. I NBA je sigurno mogao bolje doci. Chicago dolazi do pobede, ali je Memphis zakazao kod kuce. Lagani over u Sacramentu. I dalje ne mogu da se ustalim sa bar 3 pogotka, nista bez MLB meceva. :D

 

 

Fudbal

 

Barnli-Man Siti 2+

Liverpul-Sanderlend 3+

Real Madrid-Hihon 3+

 

Celzi-Totenhem 2+

O`Higins-Kolo Kolo 2+

 

U. Katolika-U. Konsepsion 3+

 

Kvote, 1.70, 1.44, 1.53.

Uobicajeni timovi danas, dosta meceva gde tradicionalno padaju golovi. Nemce preskocih, na jacim tiketima, nekako mi ne ulivaju poverenje.

 

Prateci tiket, Milvol 3+, Shefild J. 2+, Rocdejl 2+, Piterboro 2+, Kru 2+, Eldzin 3+, Sent Miren 3+, Brihin 2+, Piterhed 3+. Kvota 19.56.

 

 

NHL

 

Toronto-Washington 5+

 

Kvota 1.55.

Trend 5+ overa, Toronto 7/10, Washington 5/10. Ovo je jedan od duela, koji redovno donosi pregrst golova, narocito kada je Toronto domacin. Domacin daje vise golova, u odnosu na prethodne sezone, ali je odbrana i dalje slaba.

 

NHL strelci, Crosby, Matthews, Ovechkin, Tarasenko, Duchene, Carter, Kane, Pavelski, Kesler. Kvota 11.618.18.

 

Miks tiket, Dortmund 2+, Menhengladbah 2+, Bajern P/K1, Sevilja 2+, Torino w1, Pittsburgh w1, Oklahoma w1, Golden State >216.5. Kvota 7.58.

Link to comment

Raspisah Hamburg Verder golove. Najvise na GG3+ @1.99 i GG4+ @3. Ostalo manje, 5+. 6+. 7+, Igg. IIgg, GGGG, I2+, I3+, I4+. Lepe kvote, a bas mi mirise. Deo u Meridianu, deo u Planetu, po pola otprilke, al ova prva dva najveca u Meridianu. edit. dva puta me prekidao telefon dok sam kucao i jbga, ispade da naknadno pisem. Al samo nek su oni meni savrseno otvorili  :) Branio sam odmah posle drugog gola da ne pada treci po 11 i manje od 4 po 3.5, al to bas sitno, pa svakako navijam da se pune jako i do samog kraja :D

Edited by Timmy
Link to comment

Dovoljno mi 1:1 u drugom. Ne mora 7+ da udje :D Al jutros nesto razmisljam da je danas savrsen dan za golove, lepo vreme, ovaj deo godine zna da bude bas bericetan. Sad cu da smislim nesto pametno za kasnije, pa javljam na vreme :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...