Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jel igro ko golove u Dortmundu :D Jel oni dobise Monako 8:3 pre 10-15 godina? Za malo da ponove isti rez

Monako je dobio Deportivo 8:3,to valjda beše one sezone kad su igrali finale
Link to comment

Pa to mu dodje kao bekap sistem, ja igram za sitne pare, 50-100 dindzi po tiketu, pa mi se ne isplati da udaram sisteme na ovako niskim kvotama. :)

 

Za danas odigrao:

 

Arsenal - PSZ  gg (1.7)

Borusija M. - Man.Siti  2 (1.85)

Ludogorec - Bazel  gg4+ (4.1)

Atletiko - PSV  sp1 (1.87)

Napoli - Dinamo K.  DII2+ (2.7)

--------------------------

Ukupna kvota 65.10

Uplata 100

 

U Bugarskoj sam hteo da igram da oba tima daju 2+, ali nisam nasao tu opciju u Socceru.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 0/2, NBA 1/1, Dortmund je dosao 5+ i 7+, prodje i fudbalski tiket sa 7+ kvotom. CL je dosla idealno; goleada u Dortmundu, Lion je nekako dosao do pobede; dok je na pratecem svasta proslo (puno srece na Juventusu za P/KX). NHL zato nije mogao losije. U Torontu padose dva gola, u prvoj trecini i onda skoro nista do kraja. Ni Philadelphia nije otisla u 5+, nije mi jasna ova poplava meceva, bez EN gola. NBA over prolazi rutinski. Uzeh nesto na kraju, zahvaljujuci fudbalu, mada bi plus bio dosta veci, da je bar jedan hokej prosao.

 

 

Fudbal

 

Seltik-Barselona 3+

 

Arsenal-PSZ 2+

Menhengladbah-Man Siti 2+

 

U. Katolika-Kolo Kolo 3+

 

Kvote, 1.45, 1.44, 1.56.

Vidim da ce Barsa biti kompletna veceras, te se nadam njihovom boljem izdanju, nakon onog brukanja u prvenstvu. Siti u gostima ne volim da igram 3+, a i kod Arsenala se odlucih za oprezniju varijantu. Katolika i Kolo Kolo igraju polufinale kupa, jos jedan spektakularan duel u najavi.

 

Prateci tiket, Bajern P/K2, Besiktas P/KX, A. Madrid P/K1, Bazel 2+, Napoli 3+. Kvota 5.49.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Memphis w2

 

Kvota 1.52.

Obe ekipe su u usponu forme, Philadelphia 4/10, Memphis 7/10, kada je o fiks trendu rec. Gosti su ipak dosta kvalitetniji kao celina, te ocekujem 2.

 

Miks tiket, San Antonio w2, Oklahoma >203.5, Calgary 5+, Pittsburgh 5+, Tampa 5+. Kvota 8.31.

Edited by Miljenko
Link to comment

Moras odvojiti deo novca, nakon nekog perioda, inace kad tad uleti losa serija. Ja svakog ponedeljka bankiram 50% budzeta i to ne koristim za igru. Iz drugih izvora, dodajem u nedeljni budzet i to se pokazalo kao dobro resenje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...