Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/2, NHL 0/1 (jedna kvota 1), NFL 1/1, Catolica je dosla 5+. Fudbal solidno. Catolica je i mene iznenadila, izuzetno ubedljivom pobedom. Potosi derbi je doneo 2 pogotka, u prvom poluvremenu, te malo sansi u nastavku meca, nedovoljno za 3+. Duzi tiket je imao sanse za prolaz, ali su Strongest i Vilsterman, razocarali revijom promasaja, samo 1-0 (bile su i dve kvote 1, no to nije problem). NHL ocajno. Washington prima gol u poslednjem minutu, neka je i PP gol, prilicno neverovatna stvar. Rangersi bar udjose u OT, dovoljno za povracaj. NFL manje-vise rutinski; sve osim toga bi blo veliko iznenadjenje. Jos jedan dan gde je kombo bio relativno blizu, a na kraju ne zavrsih ni sa 4/5.

 

 

NHL

 

Edmonton-Chicago 5+

 

Kvota 1.50.

Trend overa, Edmonton 7/10, Chicago 6/10. Oilersi su prekinuli seriju poraza protiv Starsa, dok Chicago igra odlicno.

 

 

NBA

 

Detroit-Houston >199.5

 

Charlotte-Memphis H2(+9.5)

 

LA Clippers-Toronto H2(+11.5)

 

Kvote, 1.60, 1.54, 1.53.

Naviknut sam na visoke granice, kada Houston igra, pa je ovo prilicno iznenadjenje, jednostavno sam morao probati. Poprilicno visoki hendikepi na Memphis i Toronto. U Meridianu nadjoh najvise granice, ali su i kvote nesto nize.

 

Miks tiket, Zvezda H1(-19.5), Pittsburgh 5+, Tampa 5+, Oakland >45.5 (NFL). Kvota 6.88.

Link to comment

Nhl 1/3 Nba 1/2 nocas singlovi:

NBA:

1.Philadelphia-Miami 2

2.Charlotte-Orlando 1

3.Washington-Phoenix over 213.5

4.Milwaukee-Orlando/+1.5/ 1

 

NHL:

1.Buffalo-Calgary w2

2.Edmonton-Chicago over 4.5

3.Pitsburg-NYR over 4.5

4.Columbus-Colorado tim 1 over 2.5

5.Nashville-Tampa Bay w1

6.Dallas-Minnesota over 4.5

Edited by Cash
Link to comment

NHL 1/1, NBA 2/3. Dosta srece u Edmontonu, za prolaz NHL overa; Chicago ponovo nije dao gol, ali su Oilersi brojali do 5. NBA se moze podvesti pod ok. Hendikepi prodjose uglavnom bez problema. Memphis je ubedljivo dobio, dok je Toronto spustio prednost Clippersa, u potreban okvir, u poslednjem minutu. Neprijatno iznenadjenje u Detroitu. Granica je konstantno rasla tokom dana, no na kraju nisu mogli dati 47 poena, u zavrsnom periodu. Kombo kao da je uklet, desetak dana unazad; 3-4 bas glupa pada.

Nije mi jasno, kako ljudi pogadjaju tikete sa vecim kvotama, kada je i ove sa 5+ kvotom, skoro nemoguce sastaviti.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Legija 3+

Dinamo Zagreb-Lion w2

 

Kvota 1.47.

Dortmund je razbucao vecerasnjeg protivnika i na gostovanju, pa ne vidim valjan razlog, da se slicno ne desi i danas. Lion samo trijumf, ostavlja u trci za prolaz u narednu rundu.

 

Prateci tiket, Porto P/KX, Juventus P/KX, Lester w1, Totenhem 2+, Real Madrid 3+. Kvota 7.21.

 

 

NHL

 

Toronto-Carolina 5+

 

Florida-Philadelphia 5+

 

Kvote, 1.47, 1.50.

Probah dva najverovatnija over meca za veceras. Trend 5+ overa, Toronto 7/10, Carolina 5/10, Florida 6/10, Philadelphia 6/10.

 

 

NBA

 

Denver-Chicago >202.5

 

Kvota 1.60.

Ovo je jedini vecerasnji NBA par, oko koga nisam imao bilo kakvu dilemu. Chicago daje vise poena, u odnosu na prethodne sezone, a i Denver se polako popravlja. Takodje je i tradicija meceva igranih u Denveru, na strani plusa.

 

Miks tiket, Milvol 2+, Piterboro 2+, Sefild J. 2+, Kru 2+, Plimut 2+, Forest Grin 2+, Avangard w1, Eisbaren 4+, KAC 4+, Salzburg 4+, Montreal w1, Atlanta w1, Oklahoma w2. Kvota 17.51.

 

 

Link to comment

NBA 1/4,NHL 3/6 los dan sinoc. Nadamo se da ce nocas biti bolje:

NBA: 1. Atlanta-New Orleans/+4.5/ 1  (1.42)

         2.Denver-Chicago Bulls over 203.5 (1.59)

 

NHL:1. Montreal-Ottawa w1 (1.48)

        2.Boston-St.Louis under 5.5 (1.51)

        3.Florida-Philadelphia w1 (1.70)

        4.Toronto-Carolina over 4.5 (1.46)

 

Za Atlantu nema sta da pricam, mnogo su bolji od Pelicana trebalo bi rutinski da ih odrade. Kao sto kolega Miljenko rece bas niska granica za mec u Denveru pa sam morao da odigram. Montreal ima samo 1 poraz kuci, trebalo bi da dobiju.Ocekujem tvrd mec u Bostonu i malo golova, na Floridi se plasim rezultata 2-2 pa radije odigram na pobedu domacina(ukljucujuci i produzetke), u Torontu bi mogao da bude lep i efikasan mec, obe ekipe su u dobroj formi.

Link to comment

15151048_10209547597265751_50231852_n.jp

 

Drug pao sinoc u Mileniumu. Izvukao je branjenjem oko 40 hiljada ali svakako tuga kao takva, to eventualno da kupi malo kokaina i uradi se od muke. Deluje zanimljivo ova igra od 1-2 gola u oba poluvremena, solidne kvote a dosta meceva prolazi tako.

 

I nesto moje ali me ne vadi mnogo, kanal u zadnja dva meseca :D

 

15209083_10210202561452829_1363354637_n.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...