Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Maxbet je dobar u smislu da je pregledan sajt, stvarno imas gomilu igara i brzo ti isplate pare kada prodje tiket ali nisu bas izdasni kod kvota a kad treba da ih smanje reaguju u sekundi.

 

Sajt je pregledan ali tezak, posebno kad otvaras utakmice sa 500 tipova. Jos mi i sa telefona zakucava povremeno.

 

Kad smo vec kod toga, da li postoji osoba kojoj je Mocartov novi sajt bolji od starog? Uzas kako su ga unakazili. Moze i dalje da se bira stari, ali postavlja se pitanje zasto su onda pravili novi.

Link to comment

Što, dobar je novi mocart

 

Dosta znači search, pogotovo vikendom kad ima gomila utakmica. A i kretanje kroz lige i sportove mi je lakše nego na starom

 

 

Mene nervira što guraju pod nos ove super par 4+1 i neće da zapamti da ostane sakriveno, nego mora svaki put da se klikne. Ali to je bilo i na starom

Edited by levi
Link to comment

Mene kod novog Mocarta nervira sto ako udjem u neki mec nemam opciju da se vratim jedan korak unazad, na koje sam lige pre toga imao otvorene, nego me ponovo vraca na nultu stranicu (kao kad se klikne gore link za kladjenje). Jeste da je otvaranje pojedinacnih meceva sada nepotrebno, posto postoje one precice za izbor igara za svaku ligu ponaosob, ali ponekad kliknem po navici i onda mi mucno da ponovo selektujem sta me zanima. Takodje, stampanje tiketa mi uopste ne radi, probao na vise racunara, a voleo bih i da uvedu neko linkovanje za tikete, da ne moram da radim skrinsotove svaki put.

Link to comment

Ove evroligaske ekipe valja juriti cik-cak sad kad se paralelno igraju domace lige i EL, tj. uvek juriti kvote preko 2 kad god to ima nekog smisla. Osim CSKA nijedna ekipa nije u stanju da redovno i u cak i manjim serijama dobija meceve. Fener je recimo pukao u Baskoniji, pa se izvadio razbijanjem Galatasaraja, pa sad opet pukao u Tel Avivu; Baskonija razbila Fener, pa izgubila od Valensije, pa sad opet od Milana; Zvezda izgubila tesno od Uniksa, pa se izvadila protiv Bamberga itd.

 

Bio sam ubedjen da ce Real da ih dobije posle svega. Odigrao singl na hiljadarku. Sirotinjo i bogu si teska

Link to comment

Naravno ne odigram na kraju i aj sto ne odigram nego sto jos moram neke gluposti da stavljam umesto toga. Dobitna kombinacija za sutra:

 

Siti 2 1.55

PSG 1 1.22

Juventus 1 1.15

 

2.17

Isto sam odigrao samo umesto Juvea odigrao Barcu. I ne govori da je to dobitna kombinacija, nista nije dobitno i sigurno. To znaš i sam

Link to comment

Mozzart izbacio Ateltiko-Real sva tri znaka kvotu 3.00 :wacko:

 

Vezano za novi Mozzart mene jebe prijava, nemam opciju da mi zapamti nalog i pass. Na starom to sljaka odlicno.

Link to comment

Fudbal 1\1, NHL 2\3, NBA 1\1. Na fudbalu Colo Colo prolazi uz malo sreće. U NHL delu je ponovo uleteo meč, gde se čekao gol, u trećoj trećini i ništa. Washington i Chicago opravdaše poverenje. Od NBA je došlo sve, pa i ova dva moja para. Kombo i dalje pada, na neverovatnim stvarima.

 

Fudbal

 

Kristal Palas-Man Siti w2

Barselona-Malaga 3+

Juventus-Peskara P/K1

 

Kvota 1.72.

Najjednostavnija varijanta danas, mada vidim da se Barsa ponovo bruka protiv Malage.

 

Propratni tiket, Totenhem 2+, Bajern 2+, Real Madrid 2+, PSŽ 2+, Genk 2+, Ostende 3+, U. de Čile 3+, PSV 2+, Bazel 3+. Kvota 9.20.

 

NHL

 

Philadelphia-Tampa 5+

 

Dallas-Edmonton 5+

 

Buffalo-Pittsburgh w2

 

Kvote, 1.47, 1.43, 1.51.

Piskaram preko telefona, pa neće biti detaljisanja. Prva dva para su prilično verovatni overi; potonji, Pittsburgh, koji redovno preslišava Sabrese.

 

Prateći tiket, Montreal w1, Boston w1, St. Louis w1, Chicago w2. Kvota 6.56.

Link to comment

Juce ne stigoh da napišem parove. Idemo Nba+Nhl.NHL singlovi:

1.Dallas-Edmonton x2 (1.46)

2.Boston-Winnipeg w1 (1.58)

3.Montreal-Toronto w1 (1.56)

4.Minesota-Colorado w1 (1.47)

5.Vancuver-Chicago over 4.5 (1.55)

 

NBA:

1.Orlando-Dallas/+3.5/ 1 (1.41)

2.New Orleans-Charlotte 2 (1.61)

3.Philadelphia-Phoenix 2 (1.72)

4.Memphis-Minesota over 194.5 (1.57)

5.Milwaukee/+3.5/-Gsw 2 (1.44)

Edited by Cash
Link to comment

Dobro, nije vec zagarantovano proslo i pare legle ali realno jako sigurna kombinacija. Cim sam jos pre nedelju dana video koji su parovi za ovu subotu ova tri sam odma uocio za dupliranje. Barselona je znala da se muci sa Malagom, mada na tu kvotu bi bar 1:0 moralo.

Eto barca kiksala. Valjda si odigrao ono sto si napisao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...