Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ova kladionica tako pocinje da mi ide na kurac da je to neverovatno. Pogodim Makabi, pogodicu minus na Zvezda-Armani i cekam Efes +7.5. Na stranu ona gofanovska pickica Ertel koja uzme cetiri suta u zavrsnici i sve promasi (i onda posle toga faul u skoku i bacanja i laki poeni), ali u zadnjem minutu je Slukas morao da rokne trojku sa osam metara da bi mi usro tip, jer eto tako, bilo mu bitno da bude deset razlike. Sto mrzim ovakve serije ne promasaja, nego nekih govnarskih promasaja gde kao da se nesto odozgo uroti da te sjebe.

Edited by Malvo
Link to comment

Nba 3/4, Nhl 2/2. Odlična noč jedino sam promasio Indianu i Cleveland mada i to bi doslo da je igrao LBJ. SAS, Gsw i Denwer pobedise. Nhl 2/2 goleada u Washingtonu zahvaljujuci sjajnom domacinu, neverovatna pobeda od 7-1.Calgary pobedio nakon produzetka. Veceras brdo hokejaskis utakmica. NHL singlovi:

1.Philadelphia-Winnipeg w1 (1.68)

2.Toronto-Florida over 4.5 (1.52)

3.Dallas-Colorado w1 (1.57)

4.Anaheim-New Jersey tim 1 over 2.5 (1.84)

5.Buffalo-Tampa bay w2 (1.65)

6.Raonic fix+Vancuver-Arizona over 4.5 (2.00).

 

Nba singlovi:

1.Minesota-Philadelphia h1-7.5 (1.44)

2.Houston-Portland 1 (1.52)

Link to comment

Nhl 5/6, Nba 2/2.

Sve je doslo vrlo lako jedino je falio 1 gol u Vancuveru za potpuni dobitak. Rezultat 2:2 nakon 2/3 i opet nemoze jos 1 gol da padne. Več 5 ili 6. put padam na ovakve stvari. Neverovatno

Link to comment

Koja domaća kladionica je najbolja za onlajn klađenje? Ono što pratim najbolje kvote ima Soker.

 

Meni se kod Soccera nije dopalo sto dobitni iznos moras da podignes u roku pedvidjenom za podizanje papirnatog tiketa, tj ne mozes da ga koristis automatski za dalju igu.

Dakle, moras da podignes novac, pa ako hoces sa tim parama da igras dalje, moras ponovo da uplatis. Tako je bilo pre nekolko meseci kad sam hteo da otvaram nalog, ne znam da li to i dalje vazi. Na kraju nisam otvorio. I ova dva su mi previse (Maxbet i Meridian).  :D

Sto se tice kvota i Maxbet je tu negde (zavisno od igre). U Mozzartu su kvote gotovo uvek nize (ponekad i bas mnogo nize) ali imaju igru fiks@5+ u hokeju sto najvise volim da igram, u Meridianu isto nize (bar ono sto ja pratim i igram), izbor igara u Meridianu je manji, a nemas ni mogucnost dva sistema na jednom tiketu (na primer 3/4 i 4/4).

Ostale kladionice ne pratim.

Edited by Nesh
Link to comment

Probaj planetwin. Sasvim solidni u svakom smislu. Kvote na golove najcesce najbolje kod nih. Uzivo mnogo bolji od Meridiana. A koji idioti u tom Sokeru. Pa cemu online kladjanje, ako moras uvek u kladionicu :isuse:

Link to comment

Probaj planetwin. Sasvim solidni u svakom smislu. Kvote na golove najcesce najbolje kod nih. Uzivo mnogo bolji od Meridiana. A koji idioti u tom Sokeru. Pa cemu online kladjanje, ako moras uvek u kladionicu :isuse:

 

Slazem se, zato i nisam otovrio nalog iako su davali fin bonus u pocetku. Obrazlozenje je bilo da je tako po zakonu. Sad povrsno bacih pogled na pravila, nisam to nasao, mozda su promenili, a mozda nisam video. Treba pitati u kladionici.

Link to comment

Imam ja nalog u socceru, nikad mi tako nesto nisu trazili. Cim je tiket dobitni odmah te pare postanu raspolozive za igru.

Imam i u mozzartu(ne igram vise) i u Planetu(tu najcesce igram).

 

Moco, reci koju igru i koji sport najcesce igras pa cemo ti dati precizniji odgovor. Za ovo sto ja igram najvise mi odgovaraju planet i soccer, ali ako npr igras rumunsku i slicne lige onda ti verovatno planet nece odgovarati jer oni traze nekoliko meceva kao uslov za "male" lige.

 

Mene je planet kupio i nekim sitnicama koje su mi bas isle na zivce u drugim kladzama. Nikad mi se nije desilo da su mi odbili tiket ili smanjili kvotu bez obzira na vecu sumu koju uplacujem. Pederi iz mozzarta su mi jednom odbili uplatu od 4000 na hendikep na nekoj nba tekmi. I planet je dobar jer je strana kladza pa ne dolazi do pada kvota cim igra neki nas klub pa svi zategnu na nase.

Link to comment

Ako u Socceru vise nema te odredbe o naplati dobitnih tiketa (a Kanzas je razjasnio), onda su, sto se tice kvota, tamo najvece (od kladionica Soccer, Maxbet, Mozzart i Meridian, ostalo ne pratim) za razne mix igre iz fudbala (1&GG, 1X&GG, GG&D2+...itd)...(doduse, slicne su kvote i u Maxbetu ali moj utisak je da su ipak nesto manje).

Ono sto nemaju su, na primer, mix igre konacan ishod&over/under za hokej, americki fudbal, bezbol...itd...Tu im je losiji izbor igara od Maxbeta. Ali ko to igra osim mene... :D

Edited by Nesh
Link to comment

NHL 3/3, NFL 0/1. NHL idealno. Dva lagana plusa, uz potrebnih 5 komada  u Dallasu. Umesto da sam odigrao samo NHL meceve, na kombo tiketu (Tampa w2 na primer, preskocih zbog Stamkosa), ja stavih i jedan NFL. Carolina je dala manje poena od ocekivanog, ni blizu overa. Ne volim kada lose odaberem, no nekada je skoro nemoguce uklopiti spojen tiket.

 

 

Fudbal

 

Leverkuzen-Lajpcig 2+

Colo Colo-Cobresal 2+

 

Kvota 1.43.

 

Leverkusen-Leipzig, zanimljiv mec u najavi. Vidim da kvote za golove rastu, a ne vidim neki valjan razlog za to. Colo Colo je vec regularna stvar.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Pittsburgh 5+

 

Washington-Detroit w1

 

Calgary-Chicago w2

 

Kvote, 1.50, 1.40, 1.58.

Sudar odlicnih napada, na Islanders-Penguins. Over trend, NY Islanders 7/10, Pittsburgh 9/10. Nakon serije trijumfa, Washington je u maloj krizi. Forma Detroita je jos gora, te je domacin veliki favorit. Fiks bilans, 10 meceva unazad, Capitals 7-3 (jedan poraz u regularnom toku meca), Red Wings 3-7 (samo jedna pobeda, tokom 60 minuta igre). Chicago je trokirao u Winnipegu i mada je Calgary spojio dve tesne pobede, ocekujem da Blackhawksi pokazu kvalitet (Gaudreau ce pauzirati do kraja decembra, kod Flamesa).

 

 

NBA

 

Boston-Golden State w2

LA Lakers-San Antonio w2

 

Kvota 1.82.

Nisam uspeo da se odlucim za neki mec u hendikepu, te napravih dabl od vinera. Golden State deluje sve sigurnije; San Antonio dobro igra na gostovanjima. 

 

Miks tiket, Monaco w2, Betis 2+, Dinamo Zagreb 2+, Volendam 2+, Deportivo Capiata 2+, Celtic P/K2, Melgar 2+, Cleveland w1, Oklahoma w1, NY Rangers w2, Eisbaren w1, Munich w1, Davos 5+, Kloten 5+. Kvota 32.85.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...