Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pozitivan nocni deo, za promenu. Od 3 dabla, prosao onaj sa najvecom kvotom(3.3). :lolol:Singlovi bez previse nerviranja.Dnevni deo:TenisNadal fixNishikori fixSharapova fixKerber-Ivanovic >21.5Murray-Berdych >22.5HokejSlovakia 1Czech Republic 2Canada 2Razmisljah se oko Nadala minus, ali ipak odustah, mada je Ferrer neubedljiv.Fiksevi za jacu uplatu, gemovi za manji ulog.Hokej juce dosao lose(reprezentacije), no da probam i danas. Valjda su ispucali glupe rezultate.

Link to comment

Boston i LA cu spojiti vinere ili dvoznake. Verovatno ovo drugo. Rangersi povratili samopouzdanje, videcemo, nisu bez sansi. Ja bih voleo da ispadnu, ali...

Link to comment

Vecernji deo:NHLBoston-Toronto 1XLos Angeles-St.Louis 1XMLBDetroit-Cleveland 1Houston-Texas 2St.Louis-Colorado >7.5San Francisco-Atlanta >6.5Washington-Chicago Cubs <7.5Tampa-San Diego <7.5Minnesota-Baltimore 2LA Dodgers-Miami 1NBAChicago-Miami doh2(-3.5)Bruinsi i Kingsi za prolaz.Miami ce se valjda uozbiljiti, nakon prvog meca serije. Drugi su vec odigrali na nivou, nadam se slicnom izdanju i veceras.U Detroitu, Scherzer-Kluber. Scherzer je 5-4, 5.26 ERA protiv Indiansa. Ove sezone 4-0, 3.43 ERA. Kluber 1-1, 6.92 ERA protiv Tigersa. Do sada 2-1, 3.06 ERA. Detroit izgubio oba meca protiv Washingtona. Jesu gosti u formi, ali ocekujem prekid mini serije poraza Tigersa.Houston-Texas, Keuchel-Ogando. Keuchel 0-0, 1.80 ERA protiv Rangersa. Pocetak 0-1, 4.96 ERA. Ogando 1-0, 0.96 ERA protiv Astrosa. Krenuo sa 3-2, 3.08 ERA. Razlika u kvalitetu timova je velika. Cak i da Keuchel baca korektno, ne verujem da domaci imaju vece sanse.St.Louis-Colorado, Miller-Garland. Miller odlican do sada 4-2, 1.96 ERA. Garland je 1-5, 5.79 ERA protiv Cardinalsa. U novoj sezoni 3-2, 4.75 ERA.Lici i na 1, no posto gosti imaju power lineup, a nisu se pokazali protiv Yankeesa, da probam ipak poene.Giants-Braves, Cain-Hudson. Cain je 3-2, 3.16 ERA sa Atlantom. Za sada 1-2, 5.57 ERA. Hudson 8-4, 3.17 ERA protiv Giantsa. Ove sezone 4-1, 3.83 ERA. Cain jedino protiv Dodgersa deluje ubedljivo. :lolol: Videcemo kako ce se pokazati veceras, protiv neugodne Atlante.Na Nationals Parku, Detwiler-Samardzija. Detwiler 2-1, 2.60 ERA protiv Cubsa. Pocetak sezone 1-3, 2.50 ERA. Samardzija 1-1, 1.48 ERA protiv Nationalsa. Za sada 1-4, 3.09 ERA. Oba picera imaju losu podrsku. Samardzija kada i baca skoro bez greske, najlosiji bullpen lige mu skine pobedu. Ocekujem tvrd mec i malo poena(jedino je bullpen opasnost, no da ne slutim).Tampa-San Diego, Cobb-Volquez. Cobb 4-2, 2.79 ERA ove sezone. Volquez 1-0, 4.26 ERA protiv Raysa. Baca promenljivo, te ima sezonski skor, 3-3, 5.50 ERA(na poslednja 3 starta, 3-0, 2.33 ERA). Udaracke postave oba tima nepouzdane. Ja cu probati under, ali oprezno.Na Target Fieldu, Pelfrey-Hammel. Pelfrey je 2-0, 3.86 ERA protiv Oriolesa. Do sada 3-3, 6.35 ERA. Hammel 2-1, 2.93 ERA protiv Twinsa. Od pocetka sezone 5-1, 4.10 ERA. Domaci dobili 3 vezana meca u Bostonu. Baltimor pokazuje da proslosezonski rezultat nije slucajan. Imaju dobar skor(21-14), te ocekujem da se i veceras pokazu.Na Dodgers Stadiumu, Magill-Jose Fernandez. Magill 0-0, 7.88 ERA. Fin start protiv Brewersa i los protiv Giantsa. Fernandez 1-2, 3.48 ERA, od pocetka sezone.Sta reci. Domaci igraju uzasno. Postizu malo poena, povrede picera. Sumnjiv par, no da probam prekid serije protiv nejakih Marlinsa.

Link to comment

Dabl @1,82CSKA 1Lille 1Dabl @2,32Murray OVER 22,5Nishikori 1za sutra dok ne padnu kvoteDabl @1,94CZV (fudbal) 1Partizan -4,5 (basket) doh2

Link to comment

Tenis i reprezentativni hokej nepogodljivi. MLB solidno. Mogli su i nesretni Dodgersi da dobiju.Dnevni deo:FudbalMan City 1Zvezda 1Chelsea w2Bayern bk1Leverkusen bk1Tenis + hokej:Nadal 9- 1.setFinland 1Sweden 1City i Zvezda mi deluju kao dva najsigurnija fiksa danas.Nadala i hokej vise za pracenje, jer dolaze losi rezultati vec par dana.

Link to comment
. Mogli su i nesretni Dodgersi da dobiju.
Sinoc je bio jubilarni peti put u mesec dana da me samo oni obaraju, jebo ih i Medzik i kompanija.. :angry: By TapaTalk
Link to comment
Dabl @1,82CSKA 1Lille 1Dabl @2,32Murray OVER 22,5Nishikori 1
Ajde, Nišikori je bio precenjen, to mogu da razumem, ali nisam verovao da će CSKA ponovo da popuši EL od Olyja.Trebl @2,11City 1CZV 1Chelsea X2Dabl @2,10Gulbis 1Berdych 1i ono od juče
Dabl @1,94CZV (fudbal) 1Partizan -4,5 (basket) doh2
Link to comment

Da iskuckam polako i vecernje tekme:MLBBoston-Toronto 1Detroit- Cleveland 1Houston-Texas 2St.Louis-Colorado 1Washington-Chicago Cubs 1San Francisco-Atlanta >6.5LA Dodgers-Miami 1Chicago White Sox-LA Angels >8.5Arizona-Philadelphia <8.5NHLNY Islanders-Pittsburgh 6+FudbalA. Italiano-U. Catolica 3+ Cile klasika.Razmisljao u vezi meca NY Islanders-Pittsburgh i na kraju se odlucio za over. Cak i ako Vokoun bude na golu, ako Pittsburgh povede, domaci ce morati da krenu u totalnu ofanzivu, jer vise nemaju prostora za gresku.Na Fenway Parku, Buchholz-Buehrle. Buchholz je 9-4, 2.42 ERA protiv Blue Jaysa. Za sada fenomenalan, 6-0, 1.60 ERA. Buehrle 6-9, 4.75 ERA protiv Red Soxa. Ove sezone, nesigurnih 1-2, 7.02 ERA(ERA mu raste iz meca u mec). Jos jedna lagana pobeda domace ekipe u najavi.U Detroitu, Verlander-Jimenez. Verlander je 14-13, 4.55 ERA protiv Indiansa. Pocetak 4-2, 1.55 ERA. Jimenez 4-7, 5.05 ERA protiv Tigersa. Krenuo sa 2-2, 6.37 ERA. Nesto bolja forma na poslednja 3 starta, 2-0, 3.06 ERA. Napad Detroita se probudio sinoc. Jimenez je uvek nepoznanica. Ako krene sa walkovima, nece se provesti dobro.Houston-Texas, Bedard-Darvish. Bedard 5-4, 3.36 ERA protiv Rangersa. Neprepoznatljiv do sada, 0-2, 7.36 ERA. Darvish ispustio perfect game, jedan aut pre kraja, na proslom mecu protiv Astrosa. On je 2-0, 1.08 ERA protiv vecerasnjeg protivnika. Ukupno u sezoni 5-1, 2.56 ERA. Sinoc je i bilo povuci-potegni za goste. Veceras ocekujem manje problema.St.Louis-Colorado, Wainwright-Chacin. Wainwright 4-1, 1.45 ERA protiv Rockiesa. Ove sezone 4-2, 2.72 ERA. Chacin 0-1, 8.00 ERA sa Cardinalsima. Poceo sa 3-1, 2.56 ERA. Miller sinoc dozvolio gostima samo jedan hit. imace tezak posao i veceras protiv Wainwrighta.Na Nationals Parku, Strasburg-Jackson. Strasburg 0-0, 1.29 ERA protiv Cubsa. Do sada 1-4, 3.45 ERA. Jackson 0-0, 1.13 ERA protiv Nationalsa. Bez pobede za sada, 0-5, 6.39 ERA. Matchup startera favorizuje domace. Washington mi je cesto baksuzan, pa ide medju dablove.Na AT&T Parku, Bumgarner-Maholm. Bumgarner 0-3, 4.30 ERA protiv Bravesa. Pocetak sezone, 3-1, 2.31 ERA. Maholm 2-2, 3.43 ERA sa Giantsima. U dosadasnjem delu sezone, 4-3, 3.09 ERA. Nocasnji over je bio izgledan i dosao je. Mislim da i veceras, iako malo manje verovatan treba da dodje. Granica od 6.5 prosto vuce. Preskocio bih da je u pitanju neki malo losiji tim od Atlante. Ovako, posto i oni umeju da daju poene, da probamo.Dodgers-Marlins, Ryu-Slowey. Ryu je 1-1, 3.32 ERA u ruki sezoni. Slowey 1-2, 1.81 ERA, od pocetka. Valjda ce i ovi nesretnici dobiti nekog. Razumem da tim moze da ima losu seriju. Losa forma startera, bullpena, udaraca, povrede. Ovde je problem u udaracima. Ova postava bi morala da daje mnooogo vise poena. Sinoc odmah poveli 3-0 i uspeli da izgube protiv tima, koji je losiji i od Astrosa po mom misljenju. Probao ih kao deo dabla.White Sox-Angels, Quintana-Jerome Williams. Quintana je 0-1, 1.80 ERA, na 5 odigranih ininga protiv Angelsa. Pocetak 2-0, 3.86 ERA. Williams 1-0, 2.76 ERA protiv domacina. Ove sezone 1-1, 3.16 ERA. Gosti pokazuju znake zivota. Bila je dilema h2 ili over(posto su domaci favoriti), ali sam ipak odigrao poene.Arizona-Philadelphia, Cahill-Lee. Cahill je 1-1, 3.60 ERA protiv Philliesa. Do sada 2-3, 2.80 ERA. Lee 3-1, 3.50 ERA protiv Diamondbacksa. Dosadasnji deo sezone 3-2, 3.26 ERA. Fila teska za procenu ove sezone, narocito kada je rec o fiksu. Ovde under jer baca Lee, a nadjoh 8.5 granicu.

Link to comment
Trebl @2,11City 1CZV 1Chelsea X2Dabl @2,10Gulbis 1Berdych 1 Dabl @1,94CZV (fudbal) 1Partizan -4,5 (basket) doh2
Ajd za Siti mi nije žao, drago mi je zbog Vigana, ali Berdih... vodio je u 3. setu 4-2 i imao dve brejk lopte... i onda izgubio sve do kraja :isuse:
Link to comment

A ja uhvatio osmi gem u trecem setu (Berdihov servis) po 4.7 i mec po 5.8, hvala bratu Stanetu sto mi je doneo skoro nikad laksih cistih 1800 dindzi :DZa veceras Memfis -4.5, Niksi +4.5 i Ajlendersi 1X, mada sam tu trebao mozda 6+ ali ajde.

Link to comment

Dabl@2.25SerenaRealKombo@2.04Valencia X2Gulbis 1Nadal 1Man UTD 1Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2

Link to comment

Najsigurnija stvar nije dosla(City). MLB sam mogao bolje da iskombinujem. Dodje over na Pingvine i Catolica 3+, te nocni deo moze da dobije prelaznu ocenu. Plus mi doneo nocni 3+, 2+ 2p tiket, Peru, Bolivia, USA...Odigram "u glavu", Real i Catolicu 2-1, bez singlova. Real imao pola sata da okrene i nista. :isuse:Od ranijih meceva:FudbalMan Utd bk1Lazio bk1Udinese bk1TenisGulbis fixGiraldo fixGasquet fixNadal fixIma i par p2+, 2p2+, 3+ tiketa, sa mecevima holandske lige, posto zavrsavaju danas.

Link to comment

Vecernji deo:FudbalA.Madrid-Barcelona 3+Milan-Roma 3+Nublense-U. de Chile 3+Colo Colo-O` Higgins 3+MLBBoston-Toronto 1San Francisco-Atlanta >7.5LA Dodgers-Miami >7.5Detroit-Cleveland >9.5Cincinnati-Milwaukee >8.5NY Mets-Pittsburgh <6.5Washington-Chicago Cubs 1Minnesota-Baltimore 2Chicago White Sox-LA Angels h2(+1.5)NHLToronto-Boston w2Holandjani se danas nisu proslavili sa golovima, no to je moja igra, pa da probam par meceva veceras. Cackacu i par ovih derbija u prelazima.Vreme je da Bruinsi zavrse ovu seriju. Ne verujem da golman Toronta moze ponoviti onakav nastup.U Bostonu, Dempster-Jenkins. Dempster je 1-0, 4.12 ERA protiv Blue Jaysa. Do sada 2-3, 2.93 ERA. Jenkins ce imati prvi ovosezonski start veceras. Ima premalo iskustva protiv Red Soxa, za neki ozbiljniji zakljucak. Sinoc domaci neocekivano porazeni. Propusteno par sansi na pocetku meca, kasnije je Buehrle stekao samopouzdanje. Dempster bi i uz malu podrsku, trebalo da donese pobedu.San Francisco-Atlanta, Lincecum-Medlen. Lincecum je 6-5, 3.28 ERA protiv Bravesa. Ove sezone 2-2, 4.75 ERA. Medlen 0-2, 4.50 ERA protiv Giantsa. Za sada 1-4, 3.25 ERA. Do sada zahvalna over serija. Vreme je da i udaraci gostiju prorade. Lincecum baca promenljivo, te ocekujem poene i veceras.Na Dodger Stadiumu, Capuano-Koehler. Capuano je 5-5, 3.68 ERA protiv Marlinsa. U dosadasnjem delu sezone 0-2, 10.38 ERA. Koehler 0-0, 3.18 ERA, iz bullpena. Domaci konacno prekinuli seriju poraza. Capuano los, za goste baca neko bez previse MLB iskustva. Over deluje obecavajuce.Na Comerica Parku, Porcello-McAllister. Porcello 5-3, 4.10 ERA protiv Indiansa. Ove sezone 1-2, 7.52 ERA. McAllister 0-0, 2.04 ERA protiv Tigersa. Krenuo sa 3-3, 2.63 ERA. Sinoc napad domacih nije uspeo da pokrije picere. Verlander je znao i za bolje startove, a onda je bullpen pomogao gostima, kada je preokret vec bio izgledan. Porcello mi je jedan od omiljenih startera za vise poena.Reds-Brewers, Arroyo-Peralta. Arroyo 13-10, 3.90 ERA protiv Brewersa. Do sada 2-4, 4.30 ERA. Peralta ima malo preko 5 odigranih ininga, protiv vecerasnjeg protivnika, bez primljenog poena. Od pocetka sezone 3-2, 5.54 ERA. Domaci napad sve bolji, gostujuci udaraci standardno dobri.Mets-Pirates, Harvey-Gomez. Harvey skoro savrsen do sada, 4-0, 1.28 ERA. Gomez odlicnih 2-0, 2.38 ERA. Harvey za sada najprijatnije picersko iznenadjenje.Ukoliko bude na dosadasnjem nivou, sledi jos jedan lagani under, bez obzira na malu granicu.Nationals-Cubs, Gio Gonzalez-Feldman. Gio je 1-1, 5.74 ERA protiv Cubsa. Ove sezone 3-2, 4.97 ERA. Feldman bez nastupa protiv domace ekipe. Ovosezonski bilans, 3-3, 2.70 ERA. Washington mi je baksuz tim. Strasburg mi i dalje izbija pare, videcemo za veceras. Feldman u ok formi. Napad Cubsa nepouzdan. Bullpen, skoro sigurno, najgori u ligi.Twins-Orioles, Diamond-Wei Yin Chen. Diamond 1-0, 7.50 ERA protiv Baltimora. Pocetak 3-2, 3.03 ERA. Chen 1-0, 3.86 ERA protiv Twinsa. Za sada 2-3, 3.40 ERA. Dva startera u solidnoj formi. Minnesota neocekivano dobra do sada, gosti nastavljaju gde su stali prosle sezone. Egal tekma, dao blagu prednost gostima.White Sox-Angels, Sale-C.J.Wilson. Sale 1-0, 1.23 ERA protiv Angelsa. Za sada 3-2, 3.42 ERA. Wilson 3-1, 2.86 sa White Soxima. Od pocetka sezone, 3-1, 3.86 ERA. Da li Angelsi mogu da vezu i trecu pobedu? Wilson baca, pa da iskoristim priliku, posto nisu favoriti i probam hendikep.

Link to comment
Dabl@2.25SerenaRealKombo@2.04Valencia X2Gulbis 1Nadal 1Man UTD 1
Real i +17 :isuse: Na sreću, pokrio sam se za 100 dinži na Oly pred kraj prve četvrtine.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...