Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ove evroligaske ekipe valja juriti cik-cak sad kad se paralelno igraju domace lige i EL, tj. uvek juriti kvote preko 2 kad god to ima nekog smisla. Osim CSKA nijedna ekipa nije u stanju da redovno i u cak i manjim serijama dobija meceve. Fener je recimo pukao u Baskoniji, pa se izvadio razbijanjem Galatasaraja, pa sad opet pukao u Tel Avivu; Baskonija razbila Fener, pa izgubila od Valensije, pa sad opet od Milana; Zvezda izgubila tesno od Uniksa, pa se izvadila protiv Bamberga itd.

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/2. Solidni rezultati kvalifikacija, mada je mec Bolivija-Paragvaj, doneo neocekivan rezultat (bilo je sanse za prolaz, no nije se posrecilo). NHL je mogao bolje. St. Louis relativno lako dolazi do pobede; Blackhawksi pak razocarase totalno, 4-0 porazom od Jetsa. Bah, kilav trend nastavljen. Ovi dugi periodi, bez kombo tiketa, crpe finansije, polako ali sigurno. Vreme je da pocnem da kukam, sto je MLB sezona zavrsena. :D

 

 

NHL

 

Calgary-Arizona 5+

 

Kvota 1.43.

Na prvi pogled, ovo lici na rutinski plus. Trend 5+ overa, Calgary 8/10, Arizona 8/10.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Houston >212.5

 

Toronto-Golden State w2

 

Sacramento-San Antonio w2

 

Kvote, 1.60, 1.52, 1.42.

Oklahoma i Houston redovno donose izuzetno efikasne meceve; prethodnih 6 suceljavanja su isli preko granice od 212.5 poena. Golden State igra sve bolje i mada je ovo tesko gostovanje, mislim da vredi probati 2, na solidnu kvotu bez hendikepa. San Antonio je neocekivano nesiguran kod kuce, no u gostima su i dalje bez poraza (5-0). 

 

Miks tiket, Pittsburgh 5+, Harden >29.5, Westbrook >32.5. Kvota 5.03.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja sam gledao zavrsnih 15 minuta. Paragvaj bez prilike za gol, Duk masi pomenutu sansu za 2-0, u nadoknadi vremena.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nba 2/3, Nhl 3/5. Lakers i Cleveland pobedise, dok je Portland potpuno podbacio samo 88 poena Bulsima. No i to je bilo za ocekivati nemogu nonstop da idu preko stotke. NHL tri para pogodio vrlo lako, Chicago podbacio, u Columbusu ocekivao goleadu a bio fudbalski rezultat na kraju 1-1. Za veceras Nba singlovi:

1.Sacramento-San Antonio 2 (1.41)

2.Indiana- Cleveland over 206.5 (1.51)

3.Toronto-Golden State 2 (1.45)

4.Denver-Phoenix 1 (1.49)

 

NHL:

1.Washington-Pitsburgh over 4.5 (1.57)

2.Calgary-Arizona w1 (1.66)

 

Bio sam u dilemi dal da u Calgaryju odigram over 4.5 ili w1. Odlucio sam se za ovo drugo. Calgary je jako los na svom terenu samo 2 pobede i cak 6 poraza. Vreme je za pobedu koga če ako ne Arizonu koja je jedna od slabijih ekipa u ligi. U Washingtonu ocekujem dobar meč i bar 5 komada. Mozda sam se malo kockao kosevima u Indiani no obe ekipe bi trebale da idu preko stotke.

Edited by Cash
Link to comment

NHL 0/1, NBA 2/3. NHL kilavo. Washington ima ne tako efikasan trend, od starta sezone, pa njih preskocih. Calgary i Arizona razocarase, samo 2 data gola u regularnom toku. NBA solidno, mada me je iznervirao volseban minus na Oklahoma-Houston. 33 poena u cetvrtini na NBA mecu, nije mi jasno sta su igrali, tim pre sto je rec o odlicnim ofanzivnim ekipama. Golden State i San Antonio su korektno iskontrolisali svoje utakmice. I dalje 2/4 ukupno, prilicno dug period, bez kombo tiketa.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Winnipeg 5+

 

Toronto-Florida 5+

 

Dallas-Colorado 5+

 

Kvote, 1.50, 1.50, 1.50.

Philadelphia-Winnipeg lici na kanonadu u najavi. Toronto i Florida imaju lep trend overa, kada su Maple Leafs domacini. Dallas polako kompletira postave. Spezza se oporavio od povrede, Eakin se moze vratiti veceras, Sharp se ocekuje u subotu. Bilans overa, Philadelphia 7/10, Winnipeg 6/10, Toronto 7/10, Florida 6/10, Dallas 7/10, Colorado 5/10.

 

 

NFL

 

Carolina-New Orleans >51.5 

 

Kvota 1.85.

New Orleans retko igra meceve sa malo poena, napad Caroline funkcionise sve bolje.

 

Miks tiket, Tampa w2, Anaheim w1, KAC 4+, Stavanger 4+, Magnitogorsk 4+, CSKA w1, St. Petersburg 5+, Minnesota H1(-8.5). Kvota 9.58.

Edited by Miljenko
Link to comment

Opet na zamor Zvezde @2,14 

 

Pogotovo što im ovakve nit smrdi nit miriše ekipe i utakmice koje bi kao trebalo da dobiju, nikako ne leže. Da dolazi Cska, više bih verovao u Zvezdu  <_<

Edited by levi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...