Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nemojte se uzivo kladiti :( Izbegao sam katastrofu nocas, ne znam ni sam kako. Igrao overe na nba i na kraju me San Antonio tj vise Miami izvuce ludom serijom u 4/4. Ja vec otpisao tikete, kad krenuse da ubacuju. Ludaci uz nba :)

 

A drugi savet, ako ima na racunu dosta novca, treba ga skinuti. Caskom naidje zuta minuta i nesta sve.

 

Obe mudrosti znam od ranije, al praksa me jebe.

Link to comment

ja sam sinoc/nocas promasio sve sto se dalo promasiti

 

veceras se vadim sa:

 

sirska-hrvatska 2&gg

ukrajina-srbija 2&gg

austrija-slovacka 1&gg

malta-island 1x&0-3

 

kvota 786  :fantom:

 

jbg, malo je para ostalo na racunu, pa se mora ici jako i do samog kraja

 

inace fudbal gadjam katastrofalno (i bez kombinacija), tako da slobodno raspalite sve kontra, a kad uzmete lovu, mene ako se setite, setite...

Link to comment

Volim ovako zestoke tikete. Prepisujem. :)

Za one koji jos nisu ulpatili, kvota je u Socceru 967, u Maxbetu 961, a u Meridianu originalnih 511. 

Inace, moze se probati i jedan tiket bez Malte. Kvota u Socceru 189.75.

Edited by Nesh
Link to comment

NHL 0/1, NBA 1/3. Pomalo neverovatan minus, na NY Islanders-Tampa. 4-0 za goste, nakon drugog perioda, 20 suteva Islandersa u trecoj trecini i nista. NBA sam lose odabrao. Dobro, Harden je prosao, no i to uz dosta srece, jer je Houston razbio rivala. San Antonio je imao lagodnu prednost na poluvremenu, ali na kraju tesno dobise. Oklahoma je rutinski porazena u Detroitu. Ruzan dan. NBA je dosao kilavo, no to se desava; NFL bih isto pao; NHL je vec stvar za nerviranje.

 

 

Fudbal

 

Bolivia-Paraguay 2+

Ecuador-Venezuela 2+

 

Chile-Uruguay 2+

Peru-Brazil 2+

 

Kvote, 1.58, 1.69.

Prijateljske meceve izbegavam, a i parovi su takvi, da ne bih znao sta da igram. Tu su mecevi kvalifikacija za WC, pa probah dva 2+ dabla.

 

 

NHL

 

St. Louis-Buffalo w1

 

Winnipeg-Chicago w2

 

Kvote, 1.42, 1.73.

Ne nadjoh na prvi pogled idealan over par, te odigrah dva fiksa. Sabresi su poslednji put dobili Blues, jos 2009. godine (8 vezanih pobeda domaceg tima). St. Louis je na poslednja 3 meca, bez pobede u regularnom toku; Buffalo ima niz od 4 utakmice bez trijumfa (dva uzeta boda). Blackhawksi su 11 utakmica bez poraza u regularnih 60 minuta. Jetsi imaju niz od 4 meca, sa makar uzetim bodom, iako imaju dosta povredjenih igraca.

 

Prateci tiket, Philadelphia 5+, Tampa 5+, Montreal w1, Minnesota 5+, NY Rangers w2. kvota 8.17.

 

Miks tiket, Argentina w1, Efes w1, Cleveland w1, Atlanta w2, CSKA w1, St. Petersburg 5+, Davos w1, Bern 5+, Eisbaren 5+, Swindon 2+, Crewe 2+, Alfreton w1, Bristol Rovers w1, Notts County 2+, Srbija 2+, Hrvatska X2, Italija 2+, Francuska w1. Kvota 57.73.

Link to comment

Nba singlovi:

1.Cleveland-Toronto 1 (1.39)

2.Portland-Chicago over 206.5 (1.48)

3.LA Lakers-Brooklyn Nets h1-4.5 (1.60)

 

Nhl singlovi:

1.Columbus- Washington over 4.5 ( 1.52)

2.Toronto-Nashville over 4.5 (1.49)

3.Winnipeg- Chicago over 4.5 (1.52)

4.St.Louis-Buffalo w1 (1.44)

5.Vancuver-NY Rangers over 4.5 (1.49)

 

Sad vidim da je kvota na over 4.5 u Torontu pala na 1.39

Edited by Cash
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...