Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pretpostavio sam da mora uleteti barem jedan dan, kada će reprezentacije doći loše i to se desilo danas. Naši su bili rizik, tu nema zbora, no Turci prodadoše, mimo svih očekivanja.

Link to comment

Fudbal 0/2, NHL 1/1, NBA 1/1. Kao sto pomenuh, fudbal nije mogao doci mnogo losije od ovoga; kilavi mecevi, sa malo golova. Turci samo 2-0, bilo je skoro 40 minuta za treci i nista. Wales je odigrao kukavicki, cuvao 1-0 i na kraju su dobili, sto su i zasluzili. NHL je dosao dobro, mada to nisam iskoristio na pravi nacin. U Pittsburghu, taman potrebnih 5 golova. Montreal, New Jersey, Rangersi, prodjose u fiksu; steta sto nesto od toga, ne iskoristih za singl. NBA ok. Atlanta je razbucala najlosiji tim lige. Nakon loseg otvaranja dana, dva prolaza i nisu tako losa.

 

 

Fudbal

 

Luxembourg-Netherlands 2

Belgium-Estonia 3+

 

Kvota 1.44.

Najziheraskija kombinacija za danas; Netherlands je teska za proceniti na golove, a 2 ne bi trebala doci u pitanje (P/K2 je bilo premalo, pa odigrah ipak cistu 2). Belgium igra efikasno. Razmatrah i Cyprus, ali mi se ne svidja, sto nemaju dat gol, mada je protivnik Gibraltar.

 

 

NBA

 

Cleveland-Charlotte H1(-5.5)

 

Portland-Denver w1

 

Kvote, 1.65, 1.44.

Granice za poene su bezobrazno visoke, za pojedine meceve (Golden State), sto me u startu odbija od overa. Cleveland ne igra ubedljivo, ali su ipak na 7-1. Hornetsi imaju 6-2 skor, ali protiv danasnjeg protivnika, redovno gube (1-5 u hendikepu, na prethodnih 6 duela protiv Cavaliersa). Slican trend vazi i za Portland-Denver, te probah konacan ishod, sa produzetkom.

 

 

NFL

 

Philadelphia-Atlanta >49.5

 

Kvota 1.85.

Par zanimljivih meceva za igru danas, ali mi je over na Philadelphia-Atlanta privuka paznju, zbog odlicnog napada gostiju.

 

Prateci tiket, Carolina w1, Jacksonville >42.5, NY Jets w1, Green Bay >49.5.

 

NHL tiket, Winnipeg 5+, Dallas 5+, Chicago w1, NY Rangers 5+. Kvota 5.86.

Link to comment

Moglo bi da se proba nešto sitno na Cibonu + umor Zvezde + hendikep, možda i bude nešto

 

Pod uslovom da je Zvezda uspela da izađe iz Rusije, poslednji put su viđeni na aerodromu u Kazanu

Link to comment

Boze kakav sam lomljava-ekrana momenat doziveo upravo.

 

Imam jebenu Baskoniju +6.5, Blazic nekako umuljava kos za tih sest razlike na dve sekunde do kraja i valjda Dio kao macka grabi loptu i salje pas preko celog terena za polaganje u poslednjoj sekundi. Samo to cekao za isplatu, GB ce uleteti u over. Pa majku vam jebem olosku, a da sam ga cekao za taj pas pre bi izvadio djoku i lupao ga po lopti nego sto bi ga poslao

Link to comment

Kakva fejlcina od dana  :isuse: prvo promenim odluku u poslednjem momentu i ne odigram da Thiem uzima set na 2.80,vec uzmem hen.gem 2 gr.4,5 i naravno popusim.Posle odem da odigram singlove madjare i holandjane live na 0:0 da pada gol u prvom i da ce biti do kraja vise od 2,5  za pristojnu kvotu.Taman da mi otkuca to, madjari daju gol,tu popizdim jer mi se to bas precesto desava,i dok sam pizdeo daju i holandjani gol,a ubrzo padne jos po jedan na obe tekme. :isuse:  :isuse: Vratim se ko popisan i naravno propustim belgijance koje sam hteo 1-1 i dom.2+ prvo i jos razne kombinacije sa golovima misleci da ne cackam posle ovih baksuzluka kad ono...vatromet  :mad:

Edited by ubibobi
Link to comment

Fudbal 1/1, NBA 2/2, NFL 0/1, Belgija prodje 5+ i 7+. Holandjani su me malo nervirali, mada se na fudbal ne mogu previse zaliti, jer se Belgija fino raspucala. NBA odlicno. Cleveland je prelomio mec u zavrsnom periodu, taman preko hendikepa; Portland je dosao dosta lakse. NFL razocaravajuce. Na Philadelphia-Atlanta, over nije bio blizu (lose prvo poluvreme). Jedina solucija je bio over na Green Bay, posto je fiks bio nepogodljiv. Lep dan na kraju, mada ponovo nije bilo kombo tiketa.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Tampa 5+

 

Kvota 1.55.

Samo jedan mec danas, ali taj lici na lagani plus. Trend overa, Islanders 8-2, Lightning 6-4.

 

Strelci, Tavares, Stamkos, Johnson. Sistem 2/3.

 

 

NBA

 

Detroit-Oklahoma H2(+6.5)

 

Harden >29.5

 

San Antonio-Miami H1(-9.5)

 

Kvote, 1.65, 1.85, 1.65.

Detroit igra dosta bolje kod kuce (4-0), no Oklahoma i Westbrook su fino otvorili sezonu. Gosti su spojili 3 tesna poraza i ocekujem da i veceras mogu odigrati dobar mec. Harden nosi Rocketse; redovno daje dosta poena, protiv vecerasnjeg protivnika. Dragic verovatno nece igrati za Miami veceras, dok su Spursi konacno kompletni.

 

Miks tiket, Houston H1(-8.5), LA Clippers H1(-11.5), NY Giants >47.5. Kvota 5.04.

Edited by Miljenko
Link to comment

A Milje ti odigrao Portland 1 ja igrao vise od 210.5 koseva i u zadnja 3 minuta padne oko 30 poena. Denver pogadjao neverovatne trojke. Al zato u Edmontonu nije mogao jos 1 jebeni gol da padne. Neverovatno kakve se stvari desavaju u Nhl u poslednje vreme. Vidim da su kvote na 5+ dosta narasle.

Link to comment

Portland me je prijatno iznenadio, jedan od lakših prolaza u poslednje vreme.

Ja najave i statistike gledam na coversu. Još prošle godine je bio tekst o "smrti" 6+ overa. Par sezona nakon promene pravila, bilo je dosta golova, a onda su timovi prilagodili taktiku.

I ja sam razmatrao Rangerse 5+, no umesto njih stavih NFL, sa istim ishodom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...