Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Natrpah na Dance 3 i 4+ po 2.34 i 4.45. Cash, veceras ili te vodim na veceru il si najebo :D

Ako bude 4-0 dolazim avionom haha. Pa ovim Kazahstancima su Crnogorci dali 5 komada. Dace im i Danci 4 sad kad im gori pod nogama :)

Link to comment

Ima li neko ideju zašto je ovoliko skočila kvota na naše mlade protiv Norvežana, sa 1,65 na 2,00?

Nikakav poseban info ne mogu da nadjem.

Edited by Godfrey
Link to comment

A nisam hteo da ti malerisem danas, ali si bas pogresno odigrao sa tim hendikepom. Odmah sam pomislio da je mnogo bolje da si igrao dom3+ umesto tog hendikepa. Mala razlika u kvoti, a evo za malo da bude 3:1 i da padnes.

Link to comment

Eriksenu noga ti se pozlatila.

Timmy fudbal igram samo na domačoj kladionici a oni supci nemaju opciju da domacin daje vise od 2.5. Uostalom zna kolega Miljenko kakve su slovenacke ponude ono je uzas. Ali neka opljacko sam ih. Jos da Nba i Nhl ulete kako treba i bice savrsen dan.

Edited by Cash
Link to comment

Sta mislite za nase danas? Da li mogu ponovo u 3+? :huh:

Ja retko igram 3+ na mecevima gde su kvote preko 2, no ovo mi deluje primamljivo.

 

Turkey i Spain po 3+, Italy 2 +. Croatia mi je nepoznanica, verovatno cu preskociti.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 1/2. Fudbal nije dosao tako lako. Englezi bez problema, Francuzi okrecu (bolje sto nisam gledao), Slovenija kilavo, no dovoljno. Lagodan mec za gledanje u Torontu i prolaz na startu druge trecine. NBA polovicno. Za promenu rutinski plus, na Oklahoma-LA Clippers. Indiana se zato obrukala, protiv najslabijeg tima lige. Nekako udjose u OT, i ipak izgubise. Tu je i kombo zavrsio karijeru. Ok dan, mada ne volim, kada se desi ovakav baksuzluk.

 

 

Fudbal

 

Turkey-Kosovo 3+

Spain-Macedonia 3+

Liechtenstein-Italy 2+

 

Wales-Serbia 3+

 

Kvote, 1.79, 2.24.

Prvi tiket je jasan. Nadam se da ce sve ekipe odigrati angazovano, Italy opreznije, mada je protivnik veoma slab. Nasi su krenuli efikasno, u ovim kvalifikacijama; pitanje je samo da li napad moze dati, vise nego sto odbrana moze da primi. Domacin ima par vrhunskih igraca, te ocekujem dobar ofanzivni ucinak i veceras.

 

Propratni tiket, Millwall 3+, Gillingham 2+, MK Dons 2+, Notts County 2+, Crewe 3+, Forest Green 2+, Guiseley 2+, Peterhead 2+, Stirling 3+, Annan 3+. Kvota 25.81.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Toronto 5+

 

Kvota 1.47.

Napad Penguinsa polako pocinje da lici na prepoznatljivu masinu, a i gostima, ne manjka talenta u napadu. 5+ trend, Pittsburgh 9/10, Toronto 7/10.

 

Prateci tiket, Washington w2, Montreal w1, New Jersey w1, Boston w2, NY Rangers w2. Kvota 10.59.

 

 

NBA

 

Atlanta-Philadelphia H1(-10.5)

 

Kvota 1.65.

Nakon prve prve pobede u sezoni i prekida duge serije poraza (ako se racuna i prosla godina), vreme je da Philadelphia dozivi jedan ubedljiv poraz. Atlanta je jedan od top timova na Istoku, mozda ne za sam vrh, no dovoljno za vecerasnjeg rivala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...