Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Vidim da je kasnije padala granica na Golden State-Dallas, taman da prodju tiketi odigrani uvece. Ja obicno odigram ranije, mada bih se vise nervirao, da sam i tu imao pogodak i promasaj. Knicksi su se mucili u vecem delu meca, imali i dvocifren zaostak, tokom prvog poluvremena, ali se odlepise na kraju.

 

Nesh, pomislih na tebe, kada sam video, da su sva tri meca otisla u OT. :D

Edited by Miljenko
Link to comment

Vidim da je kasnije padala granica na Golden State-Dallas, taman da prodju tiketi odigrani uvece. Ja obicno odigram ranije, mada bih se vise nervirao, da sam i tu imao pogodak i promasaj. Knicksi su se mucili u vecem delu meca, imali i dvocifren zaostak, tokom prvog poluvremena, ali se odlepise na kraju.

 

Nesh, pomislih na tebe, kada sam video, da su sva tri meca otisla u OT. :D

Ali ovo sto se desilo u San Antoniu je za no comment. Igrao sam isto kao ti over 205.5 u zadnjih 7 minuta mora da padne jos 20 poena i padne samo 15. Columbus-Anaheim tamo 18 minuta nije bilo dovoljno da padne jos 1 gol. Indianu sam igrao hendicep 7.5 i pobede za tacno 7, mada na njih nisam ljut oni su morali da puknu več u regularnom delu. Sve u svemu i dalje se desavaju neverovatne stvari. Valjda ce biti bolje nocas.

Jel ima ko predlog sta odigrati u Sakramentu. Ili keca ili over koseve.

Link to comment

Dajte neki predlog za golove danas. Danima nisam nista igrao, ne stizem, a nesto mi sad igra :)

Strpi se do sutra a onda samo rokaj na Dansku protiv Kahahstana. Danci su jos bez pobede. Ocekujem da naplate sve sto su promasili protiv CG :)

Link to comment

Dajte neki predlog za golove danas. Danima nisam nista igrao, ne stizem, a nesto mi sad igra :)

Imaš sada lajv, Vaduz - Zurich 0-0, 20.minut, prijateljska, over 2,5 kvota je 1,80..ja sam uzeo.

Link to comment

Dobro je sto kasno videh to ;) Cash, si siguran? Planet dao fine kvote, pa razmisljam da zategnem. Dom3+ je 2.34, a dom4+ 4.45. U Mocartu i Meridianu je dom3+ 2.05 i 2.10

Edited by Timmy
Link to comment

NHL 2/3, NBA 1/1. NHL deo je dosao solidno, no rezultat u Pittsburghu mi se nije dopao. Nisam ocekivao da Minnesota moze dati vise od dva gola. Islandersi i Arizona, taman koliko treba. Golden State je lako preslisao Denver. Ok bilans na kraju; na Arizona-Winnipeg sam imao srece (gol 2 sekunde pre kraja).

 

 

Fudbal

 

England-Scotland w1

France-Sweden P/K1

Malta-Slovenia P/K2.

 

Kvota 1.58.

Tri jasna para. England je kilava sa golovima, pa odigrah viner. France i Slovenia su veliki favoriti, koji bi mogli do vodjstva, vec na poluvremenu.

 

Prateci tiket, Montenegro 0-3, Czech Republic 1X, Denmark 2+, N. Ireland w1, Poland 0-3, Germany 6+, Slovakia P/K1. Kvota 3.87.

 

 

NHL

 

Toronto-Philadelphia 5+

 

Kvota 1.47.

Mec u Torontu lici na lagani over. Trend 5+ pluseva, Toronto 7/10, Philadelphia 7/10, a i tradicija kada je Toronto domacin, navodi na to, da se ovo proba.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Indiana w2

 

Oklahoma-LA Clippers >199.5

 

Kvote, 1.50, 1.60.

Indiana je pre dva dana, dobila izgubljen mec, protiv istog protivnika i danas ocekujem dosta manje problema za njih. Izuzetno niska granica na Oklahoma-LA Clippers, zbog gostiju naravno. Ma koliko Clippersi igrali dobru odbranu, ne verujem da ce moci toliko da ogranice Westbrooka i kompaniju.

 

Miks tiket, Washington 5+, Edmonton 5+, San Antonio H1(-5.5), Portland >205.5. Kvota 6.12.

Edited by Miljenko
Link to comment

Daska - Kazahstan  1-1

Englesa - Skotska  2-3

Francuska - Svedska  1-1

Ceska - Norveska  1  

S.Irska - Azerbejdzan  X-1

Rumunija - Poljska  gg

Srbija - Norveska  1&2+

Edited by malistev
Link to comment

Dobro je sto kasno videh to ;) Cash, si siguran? Planet dao fine kvote, pa razmisljam da zategnem. Dom3+ je 2.34, a dom4+ 4.45. U Mocartu i Meridianu je dom3+ 2.05 i 2.10

Ja odigrao da dobijaju sa vise od 2 gola razlike kvota 2.80.

Miljenko muči me Colorado- Winnipeg. Gosti su u formi. Dal odigrati 5+ ili w1.

Link to comment

Colorado ima problema u napadu (5 datih golova, na prethodnih 5 utakmica; 14 na 10 meceva unazad). Winnipeg je vezao 6 5+ overa, tradicionalno dobra ekipa za plus. Jetsima fale 3-4 bitna igraca i dalje, ali su nekako dosli do sedme pobede u sezoni. Tesko za proceniti; pre bih igrao golove.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...