Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sasvim solidan vikend sve vreme i onda se ubijem nacisto sinoc. Prvo mi Real ubije tiket, jos ga debil pojacao u lajvu umesto da branim, pa i glupi Poljaci u rukometu i ode sve do pola prvobitnog uloga od petka, to cu trijumfalno da podignem kasnije. A makar za ovaj rukomet imam pravilo da uvek igram na domacina koji je blagi autsajder, ali eto debil.

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 1/1, prodje i kombo tiket. Na tiketu sa 2+ mecevima, svuda su pala, bar 3 gola, mada je Inter srecno prosao (0-0 do 84. minuta). Liverpool prvo nisam hteo odigrati, ni u 2+ varijanti, pade 7 komada. Roma, odnosno derbi Sevilla-Barcelona, nisu doneli previse nerviranja. NHL deo, takodje lagano; Chicago-Dallas over, te nova pobeda Ducksa protiv Flamesa. Pokrpih los period cetvrtak-subota, sada sledi najkilavija moguca stvar, reprezentativni mecevi.

 

 

NHL

 

Boston-Buffalo w1

Florida-Tampa 5+

 

Kvota 2.30.

Videh da Islandersi imaju losu tradiciju protiv Canucksa, pa odabrah Bruinse. Taman su prekinuli niz od 3 pobede, porazom od Rangersa, dok 4/5 bilans Sabresa, u poslednje vreme, deluje preterano, kada se pogleda sastav tima. Derbi Floride je redovno zanimljiv, te i veceras ocekujem golove.

 

 

NBA

 

Chicago-Orlando H1(-3.5)

Oklahoma-Miami H1(-2.5)

 

Kvota 2.72.

NBA dolazi veoma lose, uzuzetak su samo pocetni dani sezone. Generalna ponuda je tanka, te danas ipak odigrah jedan dabl. Prvo sam hteo Utah hendikep, ali su sinoc dobili tezak mec, a i Philadelphia je bez pobede. Oklahoma i Westbrook su krenuli jako, dok Miami nije ista ekipa, od kada Wade nije tu. Kada vec pomenusmo potonjeg, Chicago bi sa ovim timom, morao mnogo bolje (3-3 trenutno). To narocito vazi za duele protiv metiljavih ekipa, kao sto je Orlando.

 

Fudbalski tiket, Club Almagro 0-3, Aldosivi 0-3, Lens w1, Reggiana w1, Gremio P/K1, Wil 2+, Fleetwood Town P/K2. Kvota 4.44.

 

 

Link to comment

Orlando over 97.5. Zakon verovatnoce je kontra ovog tipa, ali ne vidim kako onaj raspad od odbrane nece primiti stotku.

Ja sam tu odigrao da Bulsi pobedjuju za vise od 2.5. Odigrao sam Hornets-Indiana over 200.5 kao i Islandersi over 2.5, Florida-Tampa over 4.5, Boston w1 i Oklahomu 1.

Link to comment

NHL 0/1, NBA 1/1. NHL je mogao doci bolje. Boston se odlepio u drugom periodu, dok u Tampi i ta 4 gola, padose teskom mukom. NBA je dosao dobro, mada nakon uzasne prosle nedelje i ova dva meca odigrah na silu; Chicago i Oklahoma su bez problema probili hendikepe. Najpre sam hteo i Utah h2, mada bi kombo svejedno pao na Tampi 5+ (Luongo je bas sinoc nasao da se razbrani).

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Edmonton 5+

Philadelphia-Detroit 5+

 

NY Rangers-Vancouver w1

Winnipeg-Dallas 5+

 

Kvote, 2.32, 1.82.

Dosta zanimljivih duela (barem na papiru), veceras. Over trend, Pittsburgh 8-2, Edmonton 4-6, Philadelphia 8-2, Detroit 5-5, Winnipeg 7-3, Dallas 6-4. Edmonton ne igra tako efikasne meceve, kao na startu sezone, no veliki broj kvalitetnih ofanzivaca (narocito kod Penguinsa), navodi na to da ocekujemo pregrst golova. Philadelphia-Detroit je jedan od onih parova, koji retko zakazu sa golovima, a slicno se moze reci i za Winnipeg-Dallas, mada su Starsi i dalje desetkovani povredama. Rangersi su u seriji od 5 pobeda (dobili su 8 od prethodnih 10 utakmica), dok su Canucksi 9 meceva bez trijumfa (8 uzastopnih poraza u regularnih 60 minuta).

 

Miks tiket, New Jersey 1X, Colorado 5+, Cleveland H1(-5.5), Portland >212.5. Kvota 5.43.

 

Fudbalski tiket, Norwich 3+, Chelsea 3+, Crewe 3+, Everton 2+, Luton 2+, Cheltenham 2+, Northampton 2+, Peterborough 3+, Swansea 2+, Stoke 3+. Kvota 45.52.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bas me oce nesto, srecom nisu velike kvote. Juce sam mislio da padam samo na Vucevica, ubacio bio 10 poena u 1 cetvrtini, ali Hardena faulirali 2 puta u zadnjih par sekundi i na njega sam pao samo :D

 

4984513.jpg

484812312.jpg

897897897.jpg

77897897897.jpg

Link to comment

NHL 0/2. Tja, nista bez singlova. Pogodak i promasaj, na oba tiketa. Lagani plus u Pittsburghu (dosta lakse od ocekivanog), te lep pocetak i ne tako lep kraj, na Philadelphia-Detroit. Rangersi volsebno izgubise od Canucksa; u Winnipegu rutinski plus. Novembar nastavlja kilavo, a tek je poceo.

 

 

NBA

 

New York-Brooklyn H1(-5.5)

Indiana-Philadelphia H1(-9.5)

 

San Antonio-Houston >205.5

Golden State-Dallas >211.5

 

Kvote, 2.72, 2.56.

Nisam neki strucnjak za NBA, ali ako uporedim postave za mec u Gardenu, sve osim ubedljive pobede domacina bi bilo iznenadjenje. Philadelphia je i dalje bez trijumfa i ne verujem da ce se to promeniti veceras. Granice za overe nisu previsoke, pa probah San Antonio (zbog Hardena naravno) i Golden State (retko ce se naci ovako mala granica za njih, ma kakav da je rival).

 

Miks tiket, Oklahoma >198.5, St. Louis 5+, St. Petersburg 5+, CSKA w2, Belgium 2+, Sheffield Utd 2+. Kvota 8.13.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nisam planirao da igram danas, al' povukli me trenuci dokolice:

 

Grcka-Belorusija X-1

Holandija-Belgija 1:1

Besiktas-Zelena Gora 1(-5.5)

Njujork-Bruklin 1(-5.5) -- prepisano odozgore

----------------------

kvota ~80

Link to comment

NBA 0/2. Losi rezultati nocas, tu nema zbora. New York je prelomio mec, u zavrsnoj cetvrtini, ali se Indiana obrukala, resivsi mec tek u produzetku. Over dabl je doneo oba promasaja; samo 200 poena na San Antonio-Houston, te poen ispod granice, na Golden State-Dallas. Ne bih ni u NHL delu bolje prosao, te i nije bilo pogodnije opcije za igru.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Minnesota w1

 

Tampa-NY Islanders 5+

 

Arizona-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.48, 1.50, 1.47.

Sampion igra dosta dobro, nisu porazeni u regularnih 60 minuta, na poslednjih 7 utakmica. Wild je vezao dva poraza (Buffalo i Colorado), a ovo je jedno od tezih gostovanja. Kada je rec o over trendovima, na potonja dva meca, Tampa 6-4, Islanders 9-1, Arizona 9-1, Winnipeg 7-3. 

 

 

NBA

 

Denver-Golden State H2(-3.5)

 

Kvota 1.65.

Golden State mi deluje prejak za Denver i mada im je ovo treci mec u cetiri dana, verujem da mogu probiti ovaj hendikep. Curry je doziveo laksu povredu, no deluje da ce biti spreman za veceras.

 

Miks tiket, Chile 2+, Uruguay 2+, Argentina 2+, Chicago H2(+4.5), Calgary 5+. Kvota 5.45.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...