Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dobro, bar je prošao U. de Chile, da se ne deprimiram skroz.

Možda sam odigrao previše hrabro, tja (sve 3+).

Danas moram ubaciti i 2+ tu i tamo, uz neki NHL par. NBA je i noćas došao bezveze.

Link to comment

Natrpah Reala u bukvalno poslednjim sekundama. Najvise na prvo golovi 3+ @3.2 i 4+ @6.45. Na sitnije branio sa pada tacno 2 po 3.7. Na srednje 5+ po 2.16, 6+ po 3.4 i 7+ po 6. Sve planetwin...  Obicno Real posle kiksa zna da napuni. Narocito ako je protivnik nejak.. A nadam se da ce i primiti bar 1.

Edited by Timmy
Link to comment

Bugarski basket Cherno More - Akademik Plovdiv 2 @3.2 u Meridijanu. Poklon. Cerno more ocajna ekipa ne znaju gde udaraju. A Plovdiv fino poceo dobili su vicesampiona prosle nedelje.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Bravo kolega, i hvala!

 

Danas,

Liverpool - Watford over 3.0, kvota 1,87

Partizan - Novi Pazar over 2.5, 3.0, kvota 1,77

Link to comment

Fudbal 1/3, Torino je prosao 5+. Fudbal sam mogao bolje odigrati. Kao sto rekoh, bio sam previse drcan i probao Napoli 3+, mada je mec bio za 2+. City se obrukao, tu nema zbora; od sada Middlesbrough preskacem, uvek igraju neke glupave meceve. NBA ponovo ne bih prosao; NHL je na zalost doneo dobre rezultate, no ne odigrah nista jace. Razocaravajuci dan, ocekivao sam bolji bilans(barem da je Torino otisao u 7+, imao bih pokrice).

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Watford 2+

U. Catolica-Colo Colo 2+

Schalke-Werder 2+

Inter-Crotone 2+

 

Roma-Bologna 3+

Sevilla-Barcelona 3+

 

Kvote, 1.82, 2.07.

Odigrah opreznije danas. Prvi tiket u 2+ varijanti; Roma bi trebala biti goleada; Barsa je uvek za probati, mada mi je Sevilla medju neomiljenim timovima.

 

Prateci tiket, Slovan B. P/K1, Man Utd w2, Leipzig P/K1, Young Boys 3+, Salzburg P/K2, Feyenoord 2+, CSKA w1, Fenerbahce w2, Anderlecht 3+, Copenhagen 2+, Rosenborg 3+, Olympiakos w1. Kvota 17.56.

 

 

NHL

 

Chicago-Dallas 5+

Anaheim-Calgary w1

 

Kvota 2.10.

Nakon 5 komada u Dallasu, prethodne veceri, ne vidim razlog da i veceras ne bude golova, na ovom paru. Kada su Blackhawksi domacini, retko pada manje od 6 komada. Trend 5+ overa, Chicago 6-4, Dallas 6-4. Flamesi su stara musterija Ducksa; Anaheim ima 7 vezanih pobeda protiv njih uopste, odnosno 28-1 skor, na prethodnih 29 suceljavanja kada su domacini.

 

Miks tiket, Detroit 5+, New York H1(+4.5), Toronto >196.5, Boston >205.5. Kvota 6.55.

 

NFL tiket, Dallas w2, Kansas >44.5, Minnesota w1, NY Giants >43.5, Green Bay w1. Kvota 7.98.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...