Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jedan XL tiket sa golovima, bez previse objasnjavanja: http://imgur.com/mPRyEAU

 

Drugi malo zabavniji: http://imgur.com/kGG2BpH

Tri odigrana iksa mi deluju dosta realno.

Palas dugo nije pobedio, a Barnli moze biti uspavan dobrim rezultatima u prethodna dva kola, pa sam pokusao sa dvojkom.

Na kraju, nisam mogao da odolim sa Darmstadom da dadnu prvi gol, posto vec nisam smeo da odigram klasicnu kontru.

Razmatrao sam jos i dvojku na Volfzburg, ali sam odustao.

Link to comment

Bugarski basket Cherno More - Akademik Plovdiv 2 @3.2 u Meridijanu. Poklon. Cerno more ocajna ekipa ne znaju gde udaraju. A Plovdiv fino poceo dobili su vicesampiona prosle nedelje.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

Fudbal 1/1, NBA 0/2. Nisam imao mnogo vere za fudbalski tiket, no Esbjerg i Ajax II, prodjose relativno lako. NBA je zato dosao izuzetno lose. Dallas je odigrao jos jedan kilav mec, nisu uspeli da odu u over, ni sa ovako niskom granicom. New Orleans nije bio tako blizu, glupi produzetak. Meh, novembar nastavlja po starom.

 

 

Fudbal

 

Celtic-Inverness 3+

Man City-Middlesbrough 3+

 

Torino-Cagliari 3+

Napoli-Lazio 3+

 

U. de Chile-Iquique 3+

 

Kvote, 1.99, 2.45, 1.63.

Celtic, Man City, Napoli, uobicajeni timovi. Torino-Cagliari i U. de Chile-Iquique, lice na zanimljive utakmice, gde bi obe ekipe mogle postici pogotke.

 

Vidim da su City i Celtic krenuli jako, oba meca su i dalje 0-0, neverovatno.

 

Prateci tiket, A. Madrid w2, Zvezda P/K2, Chelsea 3+, PSV 3+, Basel 3+, Maribor w1, Lyon w1. Kvota 4.67.

 

Miks tiket, Washington w1, NY Islanders 5+, San Antonio >189.5, Houston >210.5. Kvota 5.27.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bugarski basket Cherno More - Akademik Plovdiv 2 @3.2 u Meridijanu. Poklon. Cerno more ocajna ekipa ne znaju gde udaraju. A Plovdiv fino poceo dobili su vicesampiona prosle nedelje.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Znaci kec ko kuca ????

Link to comment

Ovo kao da je sindrom, kod timova koje Pep vodi. Tri gola protiv Barse i sada jedan smesan gol. Mrzeo sam ga u Bayernu, izgleda da mi ni ovde nece biti omiljen.

Link to comment

Znaci kec ko kuca ????

Kakva drama na kraju. Bravo moćo

 

Lako je kritikovati iz tople fotelje <_<

Musline brate uze li pare?

A Cash ostao bez casha [emoji14]

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...