Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Viljareal i Anderleht. Potonji i u domacem prvenstvu nisu ovako efikasni. Viljareal no comment; pretpostavio sam da ga Turci ne mogu dati, makar 3 utakmice igrali.

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 0/1, uz jednu kvotu 1 u NHL delu, prodje prateci fudbalski tiket, sa kvotom malo manjom od 5. Fudbal me nije odusevio. Bilo je dosta golova, ali su me Maccabi i AZ sokirali, odigravsi 0-0. Na manjem tiketu je svasta proslo, mada i nije neka uteha. NHL je dosao kilavo. Puno meceva je otislo u OT; Pittsburgh takodje. Dabl je pao na overu, mada ni Washington nije dosao do pobede, u regularnih 60 minuta. Metiljav dan, gde trebam biti zadovoljan, izvlacenjem veceg dela uplate.

 

 

Fudbal

 

Esbjerg-Aalborg 3+

Ajax II-Breda 3+

 

Kvota 2.55.

Petak je mozda i najtezi dan za procenu, naizgled ima zanimljivih parova, ali je tesko odluciti se. Esbjerg ide stalno u 3+, daju golove i primaju jos vise. Ajax II kao domacin, retko trokira sa golovima.

 

Prateci tiket, Vojvodina P/K1, U. Catolica (Ecuador) 2+, Lokomotiva Zagreb w1, Galatasaray w1, LASK P/K1, Liefering 3+, Sparta Rotterdam 2+, Venlo 3+, Millwall 2+, Brentford 2+. Kvota 13.26.

 

 

NBA

 

Dallas-Portland >201.5

 

New Orleans-Phoenix >207.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Neobicno niska granica za mec u Dallasu, lici na lagani plus. New Orleans je i dalje bez pobede, a ni gosti nisu mnogo bolji u tom delu, no poena ne manjka na njihovim utakmicama.

 

Miks tiket, Anaheim w1, Chicago >204.5, San Antonio w2, Golden State H2(-7.5). Kvota 5.46.

Link to comment

I milion puta kažem sebi da neću igrati smrdljivi tenis, i odigram na govnara koji se raspada.

Povuci se retarde ako ti se ne igra, pičketino pukla kupoglava

 

Idi grli drveće govnaru smrdljivi

Link to comment

Sada je za promenu došao fudbal, ali je zato NBA bio nikakav.

Kilav početak novembra, nadam se boljim rezultatima danas i sutra.

Za danas samo fudbal, na glavnim tiketima, pa kako bude.

Edited by Miljenko
Link to comment

@levi, gde ima ta kvota? U Meridianu je 4, al oni racinaju i produzetke.

 

I milion puta kažem sebi da neću igrati smrdljivi tenis, i odigram na govnara koji se raspada.

Povuci se retarde ako ti se ne igra, pičketino pukla kupoglava

 

Idi grli drveće govnaru smrdljivi

Smanji malo dozivljaj :)

Edited by Timmy
Link to comment

Sada je za promenu došao fudbal, ali je zato NBA bio nikakav.

Kilav početak novembra, nadam se boljim rezultatima danas i sutra.

Za danas samo fudbal, na glavnim tiketima, pa kako bude.

Sramotni rezultati. Gsw ubaci samo 97 poena,Bulsi lagano izgubise od NY. New Orleans tu smo pali obojica ja igrao under 216.5 koseva, jbg racunaju se produzetci. Jedino pogodio Columbus over 2.5 i Kliperse +Utah-SAS over 179.5.

Link to comment

Mislim da je 2.4 na Svitolinu cist value. I ona i Konta su u dobroj seriji, uopste uzev su igracice slicnog kvaliteta, a usput je u pitanju WTA, tu uvek moze svasta da bude i nema pravila. Ukrajinka se prilicno podigla otkad je trenira Enan, i na planu igre i psiholoski, ranije je bila placljivo deriste, sad vec dosta ozbiljnije izgleda.

Link to comment

 

Smanji malo dozivljaj :)

Ma sta da smanjim dozivljaj kad se covek ponasa i igra kao najveca picketina? 3 puta sam igrao na njega, 2 puta pao.

Sramotno je sta radi i naravno da cu kukati..zapravo bih mu jebao mater.

 

Dosta o tome.

 

Hamburg - Dortmund, Hamburg AH +1, kvota 2,10

Bačka - Napredak, Napredak AH 0.0, kvota 1,77

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...