Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Englezi nisu ni morali da igraju ona dva meca juce. <_< Nebitne utakmice, jedan gol ukupno. Malo me izvukao U. de Chile.Kombo je i imao sansu, no neocekivana goleada u Ottawi mu je dosla glave.Odabrah par tenisa, dok iskristalisem ostalo:Sharapova 9- 1.setErrani fixA.Radwanska 9- 1.setAlmagro <19.5

Edited by Miljenko
Link to comment

Kada je rec o vecernjem delu:MLBBoston-Minnesota 1Cleveland-Oakland >8.5LA Dodgers-Arizona >7.5San Francisco-Philadelphia <6.5NHLNY Rangers-Washington 0-5Los Angeles-St.Louis 0-5NBAMiami-Chicago doh1(-8.5)San Antonio-Golden State doh1(-5.5)U Bostonu, Buchholz-Worley. Buchholz je 3-1, 4.25 ERA protiv Twinsa. Do sada fenomenalan, 6-0, 1.01 ERA. Worley 1-0, 1.29 ERA protiv Red Soxa. Krenuo sa 0-4, 7.22 ERA. Boston se nije proslavio protiv Texasa, te ovde ocekujem pocetak nove pobednicke serije. Minnesota igra bolje od ocekivanog, samo su pobedu ispod 50%, ali im ne dajem prevelike sanse danas.Cleveland-Oakland, Jimenez-Parker. Jimenez 1-0, 3.75 ERA protiv Athleticsa. Nesiguran pocetak, 1-2, 7.13 ERA. Parker 2-0, 3.46 ERA protiv Indiansa, za sada 1-4, 7.36. Jimenez nepredvidljiv, Parker nikako da udje u formu. Domaci udaraci sve bolji i bolji, gosti igraju efikasne meceve cele sezone.LA Dodgers-Arizona, Capuano-Cahill. Capuano 2-6, 4.73 ERA protiv Diamondbacksa. Do sada 0-1, 9.64 ERA. Cahill 4-0, 2.03 ERA protiv Dodgersa. Poceo sa 1-3, 2.84 ERA. Dodgersi igraju i dalje dosta lose. Krpljenje rotacije za sada nije dalo rezultata. Napad se nije pokazao u pravom svetlu. Cahill protiv Giantsa nije primio poen tokom 8 ininga, ali je ostao bez pobede zahvaljujuci closeru. Gosti nemaju kvalitet za vrh, ali su u stanju da pokazu zube protiv bilo kog protivnika.Giants-Phillies, Bumgarner-Lee. Bumgarner je 1-1, 2.57 ERA protiv Philliesa. Pocetak sezone 3-0, 1.55 ERA. Lee 4-0, 0.63 ERA sa Giantsima. Za sada 2-2, 3.46 ERA. Jeste granica mala(6.5), ali forma startera i tradicija sugerisu da je under prilicno verovatan.Ove dve serije su do sada nepogresivo isle u minus, pa da ih probam i veceras.Miami mi se cini prejak za Chicago. Vidim da Golden State nije dobio u San Antoniu od 1997. i ne verujem da i nocas imaju previse sansi.

Link to comment

MLB došao ok. NBA neočekivano loše. To je obično playoff sa najmanje iznenadjenja.Bar sam preskočio Benfiku, kec, 3+, promašio bih u bilo kojoj varijanti.Danas tenis za početak:Wawrinka 9- 1.setGasquet fixRaonić fixMurray 9- 1.set

Link to comment
Danas je nešto slabiji izbor, ali iskopah jedan trebl @1,87Marrero/Verdasco 1Radwanska 1Benfica 1Cottbus X2 @2,09
Na sreću Cottbus mi je jučerašnji dan vratio na pozitivnu nulu.Dabl @1,91Čilić/Dlouhi 1Raonić 1I jedan košarkaški dabl za sutra jer se plašim da će pasti kvote.Dabl @1,96Vojvodina 2Mega 2
Link to comment

Bice valjda i dobre serije ovih dana. :dry:Tenis zveknuo odmah. Bez ikakve logike, dolaze plus gemovi na sljaci. :huh:NHLNY Islanders-Pittsburgh w2Minnesota-Chicago w2MLBWashington-Detroit h2(+1.5)LA Dodgers-Arizona >7.5Chicago Cubs-St.Louis 2Milwaukee-Texas >8.5Baltimore-Kansas 1Houston-LA Angels 2Pingvini tesko do pobede u produzetku, na proslom mecu. Valjda ce zaigrati malo stabilnije. Dovoljno je sto su 2 puta gubili vodjstvo od 2 gola razlike.Blackhawksi deluju opasnije od Wilda. U zavrsnici oterali mec u OT, a onda primili cudan gol. Bilo bi iznenadjenje, ako Minnesota dobije jos jedan mec.U Washingtonu, Zimmermann-Anibal Sanchez. Zimmermann nema nastupa protiv Tigersa. Pocetak sezone sjajnih 5-1, 1.64 ERA. Sanchez 8-0, 1.97 ERA protiv Nationalsa. Ove sezone 3-2, 1.82 ERA. Lici na tvrd mec sa malo poena. Odlicni starteri. Gosti imaju mnogo bolje udarace. Ocekujem egal tekmu, te hendikep na goste. Nece biti puno meceva u sezoni, gde Detroit nije favorit.LA Dodgers-Arizona, Beckett-McCarthy. Beckett je 2-5, 3.83 ERA protiv Arizone. Do sada 0-4, 5.24 ERA. McCarthy protiv Dodgersa 1-0, 0.00 ERA. Ove sezone 0-3, 7.22 ERA. Lici na jos jedan lagani over. Imamo dvojicu generalno dobrih picera, koji jos uvek traze formu.Na Wrigley Fieldu, Wood-Lynn. Wood je 2-2, 5.35 ERA protiv Cardinalsa. Krenuo sa 2-2, 2.50 ERA. Lynn 4-0, 2.73 ERA protiv Cubsa. Odlicno do sada, 5-0, 2.75 ERA. Wood dobar do sada, no cini mi se da Lynn ima bolji lineup iza sebe, te igram na njega.Na Miller Parku, Peralta-Grimm. Peralta nema istorijat sa Rangersima. Otvorio sa 2-2, 6.00 ERA. Grimm proglasen za najboljeg rukija u prvom mesecu sezone u AL. Za sada je 2-1, 2.28 ERA. Peralta igra toplo-hladno. Grimm odlican do sada, mada ni on nije masina, pa moze imati problema protiv dobre domace postave.Houston-LA Angels, Lyles-C.J.Wilson. Lyles ce imati drugi start sezone za Astrose(0-0, 3.60 ERA). Wilson 4-1, 3.38 ERA protv Houstona. Poceo sa 3-0, 4.04 ERA. Wilson jedini, koliko toliko dobar u rotaciji gostiju. Mogao bi skupoceni tim Angelsa i da zabelezi par pobede.Orioles-Royals, Wei-Yin Chen-Ervin Santana. Chen 0-1, 7.59 ERA protiv Kansasa. Do sada 2-3, 3.50 ERA. Santana 4-5, 5.42 ERA protiv Baltimora. Odlican ove sezone sa 3-1, 2.00 ERA. Derbi mec u najavi. Domaci imaju postavu, koja daje vise poena, gosti startera u nesto boljoj formi. Blaga prednost domacima.

Link to comment

Dvoumio sam se izmedju Raonica, Rome i Man. Sitija i cim sam uplatio shvatio sam da sam napravio pogresan izbor:angry:Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2

Link to comment

Dabl @1,81Beneto/Zimonjić 1Tsonga 1Dabl @1,89Celta 1XTsonga 1Dabl @1,93Portimonense 1Tsonga 1

Edited by radar
Link to comment

I dalje nemam srece sa dablovima. Nesretni Cubsi dobise, a Angelsi ne mogu ni Houston da dobiju. :isuse:Danas:MLBPittsburgh-Seattle <6.5LA Dodgers-Arizona 1Chicago Cubs-St.Louis 2Baltimore-Kansas >8.5TenisMonaco fixKvitova fixFudbalMilan 2Chelsea w1Real-Malaga 3+NHLToronto-Boston w2NY Rangers-Washington 0-5St.Louis-Los Angeles 0-5Zakasnih da odigram protiv Troickog, da probam rezervnu varijantu.Dva dana izbegavam lose rezultate fudbala, videcemo veceras.Na PNC Parku, A.J.Burnett-Felix Hernandez. Burnett je 3-2, 3.71 ERA protiv Marinersa. Ove sezone 3-2, 2.57 ERA. Felix 1-0, 0.00 ERA protiv Piratesa. Standardno dobar sa 4-2, 1.60 ERA do sada. Sinoc je dosao minus, veceras je jos verovatniji.LA Dodgers-Arizona, Kershaw-Miley. Kershaw je 7-6, 2.36 ERA protiv Arizone. Krenuo sa 3-2, 1.66 ERA. Miley 2-1, 3.41 ERA sa Dodgersima. U novoj sezoni 2-1, 3.06 ERA. Kershaw ima losu podrsku i dalje. Odlicno baca, no moras i dati nesto da bi se dobio mec. Dodgersi izgubili prva 2 meca serije, vezali 6 poraza. Ako Kershaw kod kuce nije dovoljan za pobedu, onda ne znam sta im je potrebno.Cubs-Cardinals, Villanueva-Westbrook. Villanueva je 5-3, 3.10 ERA protiv Cardinalsa. Do sada 1-2, 2.85 ERA. Westbrook 5-2, 4.14 ERA sa Cubsima. Sjajan ove sezone, ali bez prave podrske, 2-1, 1.07 ERA. Ocekujem da napad gostiju nece zatajiti kao sinoc.Baltimore-Kansas City, Tillman-Mendoza. Tillman je 0-2, 10.93 ERA protiv Royalsa. Pocetak 2-1, 3.63 ERA. Mendoza 2-1, 5.79 ERA protiv Oriolesa. Dosadasnji deo sezone 0-1, 7.00 ERA.Mendoza ne deluje previse ubedljivo. Bez pobede na poslednjih 6 gostovanja(poslednja bas u Baltimoru).

Link to comment
I jedan košarkaški dabl za sutra jer se plašim da će pasti kvote.Dabl @1,96Vojvodina 2Mega 2Dabl @1,81Beneto/Zimonjić 1Tsonga 1Dabl @1,89Celta 1XTsonga 1Dabl @1,93Portimonense 1Tsonga 1Portimonense ga primio u nadoknadi, Celta raspad, a od Benetoa i Zimonjića sam očekivao mnogo više. Odigrah u poslednjem trenutku i OVO, tako da je na kraju dana ipak podnošljivih -1000.
Edited by radar
Link to comment

Dodgersima ni Kershaw ne pomaže. Dnevni deo:TenisSerena 9- 1.setNadal 9- 1.setHokejRussia-France 6+Czech Republic-Denmark 1Slovakia-Latvia 1Tenis dolazi baš loše prethodnih dana. Da probam svoju standardnu igru. Za fix nemam ideju. Ili su egal mečevi, ili igrači koje ne igram na šljaci.Gledao par tekmi, pa da probam i reprezentacije.

Edited by Miljenko
Link to comment

Zakasnih na sve što sam hteo od tenisa da odigram danas.Obično ne igram singlove na manje kvote, ali ovo nemam sa čime da uparim u dubl.AZ-PSV 3+ @1,50

Link to comment

Mene malo krenulo, sinoc uhvatio Zvezdu za crvenu po 3.50 ( :huh: ) i kasnije Majami h1 prvo poluvreme, i sad Congu uzivo po 2.6 kad je puko prvi set. Malopre uplatio na Hasa po 2.8 protiv Ferera, ali samo 500 dindzi iako je Tomi u formi a Ferer u banani.

Link to comment

Tenis, za promenu, pogodjen, no Rusi zatajise protiv nejakih Francuza. Ne samo da nije dosao over, vec su i izgubili.Vecernji deo:MLBColorado-NY Yankees 2Washington-Detroit 2Houston-LA Angels 2Cleveland-Oakland 2NY Mets-Pittsburgh h2(+1.5)Arizona-Philadelphia <8.5San Francisco-Atlanta >7.5NHLPittsburgh-NY Islanders w1Verujem da ce ovi moji odigrati bolje, posto ce Vokoun na gol veceras.U Denveru, Francis-CC Sabathia. Francis 1-0, 1.29 ERA protiv Yankeesa. Ove sezone 1-2, 7.27 ERA. Sabathia je 2-1, 5.97 ERA protiv Rockiesa. Do sada 4-3, 3.31 ERA. Sabathia nije sjajan protiv Colorada, no forma Francisa navodi na to da ce gosti ipak dobiti seriju.Na Nationals Parku, Haren-Fister. Haren 4-4, 3.63 ERA protiv Tigersa. Pocetak 3-3, 5.01 ERA. Fister ubedljiv. Protiv Nationalsa 0-0, 1.13 ERA. Krenuo sa 4-0, 2.48 ERA. Sinoc su domaci dobili tesan duel. Nadam se boljem izdanju napada Detroita, uz standardno dobrog Fistera.Houston-LA Angels, Harrell-Vargas. Harrell 0-0, 1.59 ERA u nepunih 6 ininga protiv Angelsa. Za sada 3-3, 5.03 ERA. Vargas 0-1, 5.40 ERA, na 5 odigranih ininga protiv Astrosa. Ove sezone 1-3, 3.72 ERA. Od domaceg tima se i nije puno ocekivalo. Angelsi su vazili za jedan od timova, koji mozda moze da ode do samog kraja. Izgleda da se njihov put nece zavrsiti u doigravanju. Kad udaraci prorade, piceri trokiraju. Kada su piceri ok, nema poena. Vargas je bacao solidno do sada, pa da ih probam. Obicno igram over na njih, ali mi Astrosi ne ulivaju poverenje, kada je rec o poenima.Cleveland-Oakland, Kazmir-Colon. Kazmir 9-5, 3.91 ERA protiv Athleticsa. Pocetak 1-1, 6.28 ERA. Colon 6-3, 3.28 ERA sa Indiansima. Do sada 3-1, 3.62 ERA. Mogli bi gosti da iskoriste to sto je Kazmir jos uvek pomalo zardjao.NY Mets-Pittsburgh, Gee-Locke. Gee 2-0, 1.71 ERA protiv Piratesa. Do sada 2-4, 6.16 ERA. Locke 0-1, 12.27 ERA protiv Metsa. Pocetak 3-1, 3.21 ERA. Dosta bolje naca u gostima, nego kod kuce, pa da probam h2.Na Chase Fieldu, Corbin-Hamels. Corbin ove sezone 4-0, 1.80 ERA. Hamels 4-1, 3.47 ERA protiv Arizone. Ove sezone 1-4, 4.34 ERA, mada malo bolji na poslednja 3 starta. Mislim da bi mogao jedan fin under da dodje veceras. Corbin u odlicmoj formi, Hamels sve bolji.San Francisco-Atlanta, Vogelsong-Teheran. Vogelsong 1-0, 2.30 ERA protiv Bravesa. Do sada prilicno nesiguran, 1-2, 7.20 ERA. Teheran od pocetka sezone 1-0, 5.08 ERA. Teheran polako obara ERA, sto se ne moze reci i za Vogelsonga. Granica od 7.5 mi deluje dostizno.

Link to comment
AZ-PSV 3+ @1,50
Doslo vec u prvom poluvremenu. Steta sto nisam imao muda da odigram 4+ @2.20.Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...