Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nije to nista novo. Drug je dobio zabranu igranja, nakon sto im je par puta uzeo 100-200 hiljada za dan, na singlovima, sve mecevi gde su padale kvote. To je islo dotle, da nije mogao ni u lokalu da uplati.

 

Meni se desavalo da kada udjem u seriju pogodaka, povremeno ne mogu da odigram normalno, ni ove moje singlove, sa uplatom do 1000 dinara. U Mileniumu valjda salju na verifikaciju, sve sa 500+ uplatom.

Link to comment

Fudbal 1/1, NBA 1/1, prodje kombo tiket, te prateci miks tiket. Ajax II je prosao vec na poluvremenu, da bi na Cagliari-Palermo, potrebna tri gola pala u drugom poluvremenu. I NBA je dosao fino, tesko je bilo promasiti nesto. I na pratecem je doslo dosta toga na fudbalu, uz jednu kvotu 1. Prijatno iznenadjenje; proslo je bukvalno sve, sa ovako tankom ponudom.

 

 

Fudbal

 

Monchengladbach-Celtic 2+

Man City-Barcelona 2+

Ludogorets-Arsenal w2

PSV-Bayern P/K2

 

Kvota 1.93.

Oprezan CL tiket za veceras. Mozda sam dva odigrana 2+ meca, mogao probati hrabrije, no Barsa me je prodala u subotu, pa se nisam zaletao. Arsenal je sigurno prejak za Ludogorets, mada nisu tako dominantni na strani. Bayern svakoj utakmici pristupa ozbiljno, pa i veceras ocekujem njihov lak trijumf.

 

Prateci tiket, Napoli 2+, A. Madrid P1, Bayern P1+, Monchengladbach P/K1, Benfica P/K1, Barcelona X2, Arsenal 3+, PSG w2. Kvota 8.93.

 

 

NHL

 

Minnesota-Buffalo w1

Chicago-Calgary w1

 

Kvota 2.20.

Sabresi nisu krenuli tako lose (3-3-1-1), no Minnesota je startovala jos bolje (6-2-1-0). Kod kuce su bez poraza, pa verujem da je 1 izgledan. Blackhawksi polako dizu formu, imaju niz od 4 meca, bez poraza u regularnih 60 minuta. Flamesi su protiv Washingtona, prekinuli seriju od 3 pobede.

 

 

NBA

 

San Antonio-Utah H1(-7.5)

 

Kvota 1.65.

Dosta NBA meceva danas, no ja odabrah samo jedan. Imao sam dilemu, over ili hendikep na San Antonio i ipak odabrah fiks.

 

Miks tiket, Detroit >194.5, New Orleans w1, Golden State w2, Toronto 5+, Ottawa 5+, Washington 5+. Kvota 13.46.

Link to comment

Pisao sam i tada ovde, meni pre nekih 6-7 godina Meridian zabranio da igram vise od dva singla po jednoj utakmici, a ni blizu nisam uzeo toliko koliko Miljenko pominje. Mislim, lako sam ja mogao da odigram u drugoj kladionici, jer su samo zaposlenima u mojoj dali usmeno to uputsvo posle nekoliko pogpodjenih gomilu tiketa na jednoj tekmi, tipa prvo golovi i ukupno golovi, kad padne po 6-7, ili GG opcije.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 0/1, NBA 0/1. Na fudbalu je sve doslo na svoje mesto, uz dosta muke. Bayern je dobio, dosta teze od ocekivanog; Celtic daje gol iz penala za 2+; City-Barsa sam mogao hrabrije odigrati; Arsenal je uzasno otvorio mec, no na kraju dobise, mada bih bio zadovoljan i sa kvotom 1. NHL tesko uklopljiv, neocekivano nemusta Minnesota. U NBA delu sam mogao proci, ali zaboravih jedno od svojih pravila, ako je dilema poeni ili fiks, uvek treba uzeti poene. Sigurno je moglo bolje, no neka prolaze kombo tiketi, na 2-3 dana, necu se buniti.

 

 

Fudbal

 

Legia-Real Madrid 3+

Sevilla-Dinamo Zagreb P/K1

Dortmund-Sporting 3+

 

Kvota 2.10.

Ma kako Real igrao, Legia bi trebala biti lagana prepreka. Sevilla je dobila mec u Zagrebu sa 1-0 i ako sam nesto uvek mrzeo, to su te taktizerske ekipe, poput A. Madrida. Trijumf ipak ne bi trebao doci u pitanje. Potencijalno zanimljiv mec u Dortmundu, gde obe ekipe mogu do gola.

 

Prateci tiket, Monaco w1, Tottenham 2+, Dortmund P/K1, Real Madrid P2+, Leicester P/KX, Porto P/K1, Sevilla P1+. Kvota 8.96.

 

 

NHL

 

Montreal-Vancouver w1

Philadelphia-Detroit 5+

 

Kvota 2.13.

Montreal je sjajno zapoceo sezonu, 9 meceva bez poraza u regularnom toku. Vancouver ima 5 poraza u nizu, 4 utakmice bez uzetog boda. Canadiensi nisu odavno porazeni od Canucksa, kada su domacini, pre produzetka, te probah viner na njih. Kada je Philadelphia domacin, ovaj par skoro uvek odlazi u plus; trend 5+ overa, Philadelphia 9-1, Detroit 6-4.

 

 

NBA

 

New York-Houston >209.5

Utah-Dallas >185.5

 

Kvota 2.56.

U mnostvu NBA meceva danas, odabrah dva koja mi najvise lice na over.

 

Miks tiket, Bolivar 2+, Dortmund U19 2+, Real Madrid U19 3+, Tottenham U19 2+, Fenerbahce w1 (kosarka), Toronto H2(+2.5), Atlanta H1(-8.5), LA Clippers >202.5. Kvota 9.02.

Link to comment

Sigurna pobeda je najgora igra ikad, opekao sam se nekoliko puta i to nece nikad vise na tiket ma koliko imalo rezona.

Vidi ti orasija čovek ladno igra kladzu haha. Jadni Zverka je opet pogresne meceve birao.

Miljenko zasto su tako niske granice na mecevima Utaha i Klipersa. Ne svidja mi se to. Uvek opalim over na kraju bude bas tvrd meč sa malo poena.

Link to comment

Vidi ti orasija čovek ladno igra kladzu haha. Jadni Zverka je opet pogresne meceve birao.

Miljenko zasto su tako niske granice na mecevima Utaha i Klipersa. Ne svidja mi se to. Uvek opalim over na kraju bude bas tvrd meč sa malo poena.

Ovo su oni dodatni poeni u Mozzartu, gde su granice 4-5 poena nize, u odnosu na standardne. Utah igra redovno tvrde meceve, pa su im i granice takve. Sinoc je bila slicna granica na San Antonio-Utah, i ja kreten odigram hendikep. La Clippers-Oklahoma gotovo uvek ide u minus, kada su Clippersi domacini, zato je i stavljeno na sumnjiv tiket.

Dosta tvrdji start NBA sezone. Prosla mislim da je imala najvise overa, od kada pratim; cak su i na Istoku bili uobicajeni mecevi sa 210+ poena.

Link to comment

Ocajan mec u Dortmundu. Prosecan JSL tim, ume bolje da centrira od igraca Sportinga. :yawn2:

U Londonu naravno nisu mogla pasti 2 gola. Jedini prolaz, 6+ na Realu, mada je to sica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...