Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Danas mi deluje primamljivo: 

 

-- Bilbao - Osasuna 1&gg, jer su primili golove na svim dosadasnjim mecevima kod kuce, a i Osasuna u poslednje vreme igra obostrano efikasne meceve; 

-- Krotone - Kjevo 2, kvota je svugde preko 2.10, komotno moze da se stavi i X2 na neki ziheraski tiket;

-- Milan - Peskara 1-1 ili 1&3+, Milan igra bolje nego sto sam ocekivao, ovo bi morali da dobiju, dvoumim se da li je bolji prelaz ili kombinacija (ili cak 1-1&3+);

-- Verona - Trapani 1-1, domaci su u dobroj formi, protiv tima sa dna tabele ne bi smelo da bude problema;

-- Nica - Nant 1, odlicna kvota na lidera, mislim da vredi probati.

 

Mecevi gde bi mogao doci X: Atalanta-Djenova, Sautempton-Celzi (uz gg, mozda 2:2), Hofenhajm-Herta (uz gg, mozda 1:1), Radnicki-Vojvodina, Betis-Espanjol. Ovo bi moglo u neki 3/5 sistem (10 kombinacija), uz par fikseva za pojacanje.

Link to comment

haha maxbet

 

odigrao ptb - denver na tiketu, i pred pocetak cetvrte sam odlucio da branim jer sam samo ovaj mec cekao za isplatu i onda se desio prekid od bar pola sata i ja otisao spavati. u medjuveremenu tiket mi usao a ovaj na live nije. ali, jos uvek nisam dobio pare na racunu jer na tiketu kod meca ptb - denver pise odlozeno ali su zato live tiket vec stavili kao gubitan...

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/1, NBA 1/1, Real je prosao 5+. Dosta losih rezultata na fudbalu juce. Vecinu stvari sam preskocio (Dortmund, Man Utd), ali je i Barsa bila dovoljna. Volsebnih 1-0, protiv nizerazredne ekipe, sa kompletnim napadom. NHL fino. Montreal tesno dobija jos jednu utakmicu, uz nikad laksi over na Philadelphia-Pittsburgh. NBA deo takodje bez vecih problema. Atlanta je razglavila rivala, koji i dalje nije na potrebnom nivou; Denver i Portland su dali malo poena, u zavrsnom periodu, dovoljno za prolaz. Kombo je pao na Barsi, steta, lepa je kvota bila.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Toronto 5+

Calgary-Washington 5+

 

Kvota 2.32.

Ponovo sam imao malu dilemu; tri potencijalno zanimljiva para, no na kraju mec u Edmontonu, stavih na prateci tiket. 5+ trend, NY Islanders 6/8, Toronto 7/8, Calgary 7/9, Washington 4/7.

 

 

NFL

 

Buffalo-New England w2

Atlanta-Green Bay >52.5

 

Kvota 2.61.

New England je pocetkom meseca, doziveo neprijatan poraz, protiv Billsa, te verujem da ce u kompletnom sastavu, pokusati da ih pociste danas. U Atlanti imamo jos jedan sudar mocnih napada, te bi bilo kakav ishod, sa manje od 60 poena u zbiru, bio veliko iznenadjenje.

 

Propratni tiket, Cincinnati w1, NY Jets w2, Detroit >45.5, New Orleans >47.5, Oakland >49.5. Kvota 19.44.

 

Fudbalski tiket, La Palmas 2+, Roma 2+, Lazio 2+, U. de Chile 2+, Colo Colo 2+, The Strongest 3+, Young Boys 3+. Kvota 5.34.

Fudbaleri su me iznervirali juce i prekjuce (narocito to vazi za jucerasnji dan), pa odigrah samo sitan tiket.

 

NBA tiket, Golden State H2(-8.5), Oklahoma H1(-4.5). Kvota 2.72.

 

NHL+NBA, Chicago w1, Edmonton 5+, LA Clippers w1, San Antonio w2, Houston >211.5. Kvota 6.17.

 

Fudbal+hokej, Hannover w1, Trabzon w1, Feyenoord w1, Rijeka w2, Zenit P/K1, Zvezda P/K1, Kopar w2, Hajduk w1, Fenerbahce P/K1,  Eisbaren w1, B. Bystrica w1, Salzburg w2. Kvota 7.14.

 

Na kraju videh, da imam dovoljnu kvotu za kombo i bez NBA meceva, te stavih samo NHL i NFL.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja bi tu bio jako oprezan. Lokomotiva če da pogine danas a tu su i sudije da dosude koji penal ili crveni karton. Nebi ja to dirao. A i pitanje je vremena kad če Rijeka da kiksne.

Link to comment

Videh na nekom sajtu ovo: dvojka na Eindhoven - Cambur u Maxbetu je 2.25, a 2-X je 3.00 ("obican" X je 3.65 :Hail: ). U Meridianu je 2-X 6.00. Mozzart nema 1-X i 2-X u ponudi. 1-X u Meridanu 15.4, u Maxbetu 14.00. Otkrili izgleda neku zescu zaveru.  :D

Nemam pojma o cemu se radi, ali je interesantno.

Edited by Nesh
Link to comment

Da je ista sumnjivo X bi bio povucen iz ponude,i ne bi bio veci od 2-X

Nista nisu otkrili, samo greskom fali "1" ispred 3,00 na 2-X..za kvotu 13,00.

Edited by Godfrey
Link to comment

Da je ista sumnjivo X bi bio povucen iz ponude,i ne bi bio veci od 2-X

Nista nisu otkrili, samo greskom fali "1" ispred 3,00 na 2-X..za kvotu 13,00.

 

U Meridianu je 2-X 6.00, a 1-X 15.4, u Mozzartu nema u ponudi. Nije izgleda samo do kucanja u Maxbetu. Doduse, mozda su ovi u Maxbetu zaboravili da ukucaju 1, a u Meridianu i Mozzartu brze bolje reagovali.  :D

Edited by Nesh
Link to comment

NHL 0/1, NFL 1/1, prodje i prateci fudbalski tiket (uz dve kvote 1, oko 5 kvota na kraju). NHL nije dosao sjajno, minusi na Edmonton-Ottawa i Calgary-Washington, te nije bilo sanse za prolaz. Islandersi ispostovase overom, dok je Washington vodio 2-1, nakon prve trecine i tako ostaje do EN gola. NFL prolazi bez problema; Patriotsi su se revansirali Billsima, za poraz na startu oktobra; 43 poena, na poluvremenu u Atlanti i malo nerviranja za over na kraju. Ok dan.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-Venlo 3+

Cagliari-Palermo 3+

 

Kvota 2.61.

Klasicno tanka ponuda ponedeljkom, no ipak nadjoh, dva potencijalno interesantna meca za golove.

 

 

NBA

 

Atlanta-Sacramento >198.5

Toronto-Denver >201.5

 

Kvota 2.56.

Utakmice u Atlanti i Torontu, mi deluju zanimljivo za poene, a i granice nisu previsoke.

 

Miks tiket, Zvezda H2(-8.5), Chicago w2, LA Clippers H1(-7.5), Udinese 2+, AIK w2, O`Higgins 2+, Defensor La Bocana 2+, Nacional Potosi 2+. Kvota 9.38.

Link to comment

Da vas pitam ljudi nesto, mozda je neko imao slicno iskustvo... 

 

Kladim se redovno u Mozzartu, online preko kartice, i u poslednjih par meseci me bas krenulo, konstantno sam u plusu  :D

 

Pre nekih 10 dana mi je prosao tiket od 40ak hiljada i od tog trenutka mi prakticno vise nisu davali da normalno uplacujem. Kad hocu da odigram tiket, posle duze verifikacije kazu da je prihvacen, ali po 20-30% manjoj kvoti i pitaju da li prihvatam. Tek sam povremeno uspevao da odigram bez ikakvih izmena, medjutim nakon sto je pre par dana usao jedan takav vise nemam ni tu mogucnost. Kad pokusam da uplatim, pise mi ''Vas racun nije u ispravnom statusu''. 

 

Naravno, uvek mogu da odem do kladionice i na licu mesta odigram tiket, samo to ipak oduzima vreme... Ali neverovatno mi je da mogu tek tako da ti prakticno zabrane pristup, ako vide da im konstantno uzimas pare...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...