Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NHL 2/2, NBA 1/1, prodje kombo tiket, te prateci NHL+NBA miks. NHL je idealno dosao. Tri laka 5+ overa, te dva vinera na propratnom tiketu. U NBA sektoru, San Antonio se dugo mucio u Sacramentu, no nekako probise hendikep. Atlanta je dosla do pobede, lakse od ocekivanog, uz plus na Portlandu. Odlican dan, videcemo kakav vikend sledi.

 

 

Fudbal

 

Twente-Roda 2+

Benfica-Ferreira 2+

 

Kvota 1.40.

Najpre sam hteo odigrati 3+ na oba meca, no na kraju shvatih, da mi i ne treba veca kvota od 1.4.

 

 

NHL

 

Calgary-Ottawa 5+

Vancouver-Edmonton 5+

 

Kvota 2.22.

Winnipeg je igrao sinoc, pa njih stavih na sporedni tiket. 5+ trend, Flames 6/8, Senators 5/6; Vancouver 3/7, Oilers 5/7. Canucksi se ne mogu pohvaliti specijalno efikasnom igrom, no Edmonton je vec dobar razlog za over.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Phoenix >204.5

 

Kvota 1.60.

Imao sam trilemu, Cleveland, Oklahoma ili Golden State over i na kraju ostavih Oklahomu, medju glavnim tiketima. Ostalo je otislo na miks tiket.

 

Miks tiket, NY Rangers 5+, Colorado 5+, Cleveland >200.5, Golden State >214.5. Kvota 5.83.

 

Fudbal+hokej, Monchengladbach 2+, PSG w2, Sporting P/K2, Dornbirner 5+, Vienna Capitals w1, Magnitogorsk w1, Dinamo Moscow w1, Eisbaren 5+, Zurich Lions w1, Lugano 5+. Kvota 13.70.

 

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 0/1, NBA 0/1. Na fudbalu nije bilo teoretske sanse za prolaz. Previse utakmica, sa malo (ili bez golova), tamo gde im nije mesto. NHL takodje nije bio blizu, samo 2 pogotka na Vancouver-Edmonton. U NBA delu nije bilo srece. Oklahoma je otisla u OT, tacno 204 poena, u regularnom delu, nedovoljno za prolaz. Koliko je cetvrtak bio idealan, toliko je petak doneo lose rezultate. Mozda je ovo najava novembra, koji mi je tradicionalno, najgori mesec za igru.

 

 

Fudbal

 

Sunderland-Arsenal w2

WBA-Man City w2

Alaves-Real Madrid 3+

Barcelona-Granada 3+

U. Catolica-A. Italiano 2+

 

Kvota 2.35.

Slede mecevi CL i EL, pa je ponekad upitno interesovanje pojedinih timova, za prvenstvene meceve. U PL imamo dosta timova poravnatih na vrhu, pa verujem da Arsenal i Man City, nece biti neozbiljni. Real Madrid, Barcelona, U. Catolica, uobicajena stvar.

 

Prateci tiketi, Man Utd P/K1, Tottenham 2+, Liverpool w2, Bayern P/K2, Wolfsburg 2+, Dortmund 3+, Partizan w2, Porto w2, PSV w2, Ajax 3+, Basel 2+ i Sheffield Utd 3+, Shrewsbury 2+, Peterborough 3+, Plymouth 3+, Luton 2+, Forest Green 2+, Dumbarton 3+, Albion 3+, Peterhead 3+, Stirling 2+, Forfar 3+. Kvote 9.51, 50.01.

 

 

NHL

 

Montreal-Toronto w1

Philadelphia-Pittsburgh 5+

 

Kvota 2.30.

Montreal je odlicno otvorio sezonu (7-0-0-1), a plus je i tradicija protiv Toronta (10 uzastopnih pobeda). Pensilvanijski derbi je na programu nocas. Duel koji je redovno donosio efikasne meceve, dok je pobednika bilo tesko predvideti, ma ko da je favorit. Trend 5+ overa, Philadelphia 7/8, Pittsburgh 6/8.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Atlanta H2(-4.5)

Denver-Portland >205.5

 

Kvota 2.64.

Prvi utisak navodi na to, da je Atlanta i dalje preozbiljan tim, za vecerasnjeg protivnika. Mec u Denveru, lici na lagani over, pa odigrah i to.

 

Miks tiket, Cleveland H1(-8.5), San Antonio H1(-10.5), Minnesota 5+, Arizona 5+. Kvota 5.84.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Uhvatio sam malopre Guzatu u lajvu na 3.3. Ona i Stricova su najzahvalnije za preokrete, nikad se ne predaju i bas cesto okrecu. Cibulkova je jednom dobila i ludu Garsiju nakon sto je gubila 0-6, 0-3 :D

Link to comment

Bravo Malvo. Ja sam skroz pao sto se tiče zenskog tenisa uopste ne pratim zavrsni turnir. Ma uopste ne pratim sta se desava na Wta u poslednja 2 meseca. Ocekujem puno od tebe kad krene Aus open ????.

 

Miljenko kako to da ti se ne racunaju produzetci. Mene je produzetak u Oklahomi spasio, na taj račun sam dobio 3 tiketa inace bi bio potop.

Link to comment

Resio sam da se kladim samo subotom i to Engleske niže lige 2+ i to je to. Od ostalih stvari dizem ruke jedino jos Nhl 5+ i poneki Nba i to je to. Sramota sta se radi na fudbalu. Barcelona i Ajaks 0 poluvreme. United nemoze da dobije jebeni Burley,Porto u gostima igra x sa Setubalom, o sugavoj Borusiji da ne govorim.

Edited by Cash
Link to comment

Bravo Malvo. Ja sam skroz pao sto se tiče zenskog tenisa uopste ne pratim zavrsni turnir. Ma uopste ne pratim sta se desava na Wta u poslednja 2 meseca. Ocekujem puno od tebe kad krene Aus open .

 

Miljenko kako to da ti se ne racunaju produzetci. Mene je produzetak u Oklahomi spasio, na taj račun sam dobio 3 tiketa inace bi bio potop.

Produzetke racunaju samo za igrace; eventualno fiks, ako sam igrao viner. U tri kladionice, gde obicno igram, produzetke ne racunaju za timske poene, odnosno hendikepe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...