Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pa kvotu moras deliti sa 15, zato je 8000 realna kvota.

 

A kako dva mali dobitak. Sa ovim kvotama je oko 15-20.

Ma znam da je I 2/6 dobro, serem. Iskreno, ne znam zasto nikad ne igram to. Imao sam I 5/6 u mozzartu, posto oni nemaju limit na 600000. Ali, koja je razlika u kvotama... Toronto I Olimpia su u mozzartu 11 I 12, ovde 22.3. [emoji5]
Link to comment

mozzart je najodvratnija kladionica kod nas sto se tice kvota. lopovi

Stvarno su ocaj zivi. Ja nemam pojma ko ih gura ovde dole kod mene. Tacno je da imaju solidnu ponudu za live kladju... Ali je ostalo - uzas. U skoplju imaju jedinu kladionicu koja radi 24/7 i najbolje lokacije.
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1, prodje i kombo tiket. Fiks je na fudbalu dosao manje-vise bez problema, dok je na Defensor La Bocana-Real Garcilaso, bio malo duzi prekid, ali je mec ipak priveden kraju; uz dva potrebna gola. Goleada na U. de Chile-U. Catolica, steta sto nisam singlirao. NHL korektno. Montreal je zabelezio novu pobedu, dok su Blackhawksi nekako otisli u OT, za kvotu 1. OK dan.

 

 

Fudbal

 

Bjelovar-Dinamo Zagreb 2

Zarkovo-Partizan 2

Lotte-Leverkusen 2+

Arsenal-Reading 2+

Liverpool-Tottenham 2+

 

Kvota 1.81.

Tokom nedelje se pretezno igraju kupovi, sto obicno nije zahvalna stvar za igru, no sklepah jedan tiket.

 

 

NHL

 

Toronto-Tampa 5+

St. Louis-Calgary w1

 

Kvota 2.02.

Toronto deluje dobro u ofanzivi, dok u odbrani "duva promaja". Stamkos i drustvo su odlicno otvorili sezonu, 4/5 pobeda, 4/5 5+ overa. Calgary veceras igra treci mec u 4 dana, plus je to jedno od najtezih gostovanja, pa 1 deluje izgledno.

 

 

NBA

 

Golden State-San Antonio >206.5

 

Kvota 1.60.

U Mozzartu i dalje imaju dobar odnos granice i kvote, za poene na NBA mecevima. Kada je Golden State domacin, standardno su probijali ovu granicu, te to odigrah i danas.

 

Miks tiket, Cleveland H1(-6.5), Boston 5+, New Jersey w1, Detroit w1, Vancouver 5+. Kvota 8.92.

 

 

Link to comment

Jebem vam mamicu da vam jebem jeste namestili jebenu utakmicu, jeli neko platio ovu konjinu da se zalece kao majmun i obara za crveni majmuncina ona retardirana. Jebena luzerska govna, sve dolazi kako treba i ovi opet pucaju od Djenove. Govna italijanska smrdljiva i oni i njihova usrana liga koja ne vredi ni za kurac. A tek ovaj konj sto dobi crveni, garant jos sabira na prste koliki je retard idiotski.

+1

Link to comment

Bravo majstore :Hail:

 

Jel legla neka ozbiljna kinta? Ne znam koliko je ovo dinara, evra...

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

4.5 hiljada evra. Posle poreza.
Link to comment

:pera:

 

jebi me, Mandingo!

 

 

jurio sam ja nekada ovu igru, ali dzabe. I to sam igrao mnogo vece sisteme tipa 4/11.

Ja jurim gg1;gg2 ustvari. Ovo je uplaceno za sicu, posto su kvote ogromne. Prvi put 4 duple ulaze, jos jednom su bile 3 I to na 4/7 duplom sistemu, koji kosta oko 20 evra.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...