Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/1, NHL 0/1. Na fudbalu nije bilo sanse, da provucem nesto. Arsenal neverovatnih 0-0, no svejedno bi me sacekao Juventus. Izgubise od Milana, kome pola igraca ne prepoznajem. NHL se mogao uklopiti bolje. Imao sam 3 verovatna overa, birao dva i odabrao pogresno. Dallas ne daje gol kod kuce, to se nece desiti skoro. Nikakav dan, mada bih prosao dosta gore, da sam fudbal odigrao sire.

 

 

Fudbal

 

Rapid Vienna-Austria Vienna 2+

New York City-Columbus 2+

Roma-Palermo 3+

Real Madrid-A. Bilbao 3+

 

Kvota 2.28.

Nakon jucerasnjeg dana, gde skoro nista nije doslo, danas ocekujem vise golova. Sva cetiri para deluju verovatno za golove, ali bi bilo previse, da bas sve odigram 3+.

 

Prateci tiket, Villarreal w1, PSG P/K1, Genk w1, Copenhagen 2+, Rijeka 2+, Olympiakos w1, Rosenborg 2+, Benfica P/K2, LA Galaxy 2+, Penarol w2, Bolivar 2+. Kvota 5.65.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Edmonton 5+

NY Rangers-Arizona w1

 

Kvota 1.90.

Jetsi i Oilersi retko zakazu u ofanzivi, dok Rangersi igraju protiv stare musterije, plus su porazeni na proslom mecu kod kuce.

 

 

NFL

 

Jacksonville-Oakland >46.5

Atlanta-San Diego >53.5

 

Kvota 3.52.

Spojih dva meca, gde se ocekuje pregrst poena. Na Jacksonville-Oakland, granica nije previsoka; potonji par donosi sudar timova, gde ce tesko pasti manje od 60 poena.

 

Propratni tiket, Cincinnati w1, Detroit >49.5, Minnesota w2, Pittsburgh >48.5. Kvota 6.73.

Link to comment

Dundalk, Standard, Real, Roma, dom3+, dom4+ i dom prvo2+. Dundalk ponajvise, Standard najmanje. Realu dodao i Gg3+ i GG4+. Verujem u Bilbao, a jake kvote 2.05 i 2.65 na ove igre pa sam to malo jace.

Link to comment

Denari su jeste. 2/6 ne igram nikad - valjda mi je mali dobitak...

 

Inace iste utakmice su i na duplom sistemu (sto je ustvari glavni tiket) gg1;gg2 pa 4/6. To je 240 kombinacija.

 

Inace, kvota na 4/6 tiket je preko 120000

Edited by mandingo
Link to comment

Denari su jeste. 2/6 ne igram nikad - valjda mi je mali dobitak...

 

Inace iste utakmice su i na duplom sistemu (sto je ustvari glavni tiket) gg1;gg2 pa 4/6. To je 240 kombinacija.

 

Inace, kvota na 4/6 tiket je preko 120000

Pa kvotu moras deliti sa 15, zato je 8000 realna kvota.

 

A kako dva mali dobitak. Sa ovim kvotama je oko 15-20.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 0/1, NFL 1/1, Roma ode u 5+. Real me je dugo nervirao (Bilbao je imao dva zicera, na 1-1), no nekako pade treci gol. Roma, New York City, Austria Vienna, lagano. Najsigurnija stvar u NHL delu, nije dosla, mada bih verovatno preskocio mec u Winnipegu, da sam znao da se igra na otvorenom. Rangersi dobise "na misice". NFL je prijatno iznenadio; srecan prolaz na mecu od 19 casova i ocekivanih 60 poena u Atlanti. Kombo je pao u Winnipegu; steta, lepa kvota.

 

 

Fudbal

 

Esbjerg-Midtjylland w2

Defensor La Bocana-Real Garcilaso 2+

Braga-Chaves w1

Zenit-Gazovik Orenburg P/K1

U. de Chile-U. Catolica 2+

 

Kvota 2.31

Malo meceva, kao i svakog ponedeljka, te odabrah par zanimljivih stvari u fiksu, odnosno 2+ varijanti.

 

 

NHL

 

Montreal-Philadelphia w1

Chicago-Calgary w1

 

Kvota 2.34.

I ovde je ponuda tanka, ali oba para deluju primamljivo za igru. Montreal je odlicno otvorio sezonu, uzevsi barem bod, na svih 5 odigranih utakmica. Ovo je domacinska serija; tim koji igra kod kuce, dobio je 20, od prethodnih 26 duela. Nakon dva startna poraza, Chicago je resio u svoju korist, tri od naredna 4 meca. Flamesi jos uvek nemaju pobedu, u regularnih 60 minuta, i verujem da ce se taj trend nastaviti i veceras.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...