Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jedan tiket na golove:

 

Leverkuzen-Hofenhajm  gg3+

Svonsi-Votford  gg3+

Aston Vila-Fulam  gg

Norvic-Preston  gg3+

Notingem-Kardif  gg3+

Ruzomberok-Zilina  gg3+

Milan-Juventus  gg

Go Ahed Igls-Tvente  gg3+

--------------------------

kvota 156

 

 

Drugi tiket "prvi daje gol-kraj":

 

Arsenal-Midlsbro  2-1  (7.25)

Valensija-Barselona  1-2  (8.00)

Viljem-Utreht  1-2  (13.00)

----------------------

kvota 754

Link to comment

Timmy druze slabi su oni kad igraju u gostima. Cepaj ih kad igraju kuci

Mislis da ne znam to :) Al kao sto sam rekao, morao sam da ih ispostujem. Zaduzili me ljudi. Odigrao sam na sitnije polovinom drugog da daju gol po 2.2. cini mi se i izvukao deo uloga. 

Link to comment

kod 1-0 za ingolstadta sam hteo igrati da dortmund daje drugi gol na utakmici i jos ni sada ne znam zasto nisam to odigrao nego da ce biti vise od 1.5 gola u pp i eto isplatilo se. taman da vratim pare zbog tottenhama.

Link to comment

NHL 1/1, prodje i prateci tiket (10+ kvota na kraju). NHL taman kako mi je trebalo, 5 komada za over, te tesna pobeda Islandersa. Miks tiket je prosao, uz jednu kvotu 1. Lep dan.

 

 

Fudbal

 

Milan-Juventus w2

Valencia-Barcelona w2

Arsenal-Middlesbrough 2+

Liverpool-WBA 2+

 

Kvota 2.11.

Vidim da sam Tottenham srecno izbegao, mada ni Arsenal nije krenuo kako treba. Juve mi deluje prejak za Milan; slicno vazi i za Barsu. Liverpool nema problema u napadu, pa tu probah 2+.

 

 

NHL

 

Ottawa-Tampa 5+

Dallas-Columbus 5+

 

Kvota 2.20.

Puno NHL utakmica se igra veceras, odabrah dve najverovatnije za golove.

 

Prateci tiket, Chicago 5+, Washington 5+, Minnesota 5+, Florida w1, Pittsburgh X2, St. Louis w2. Kvota 16.82.

Link to comment

Došlo mi samo Spartak Zvezda x uživo, kad sam video šta se sprema, da sprečim nerviranje

 

Od tada mozzart sajt u komi, nisu obratili ni te tikete i ne primaju nove

Link to comment

Interesantna utakmica Bologna - Sassuolo. Kvota na Bolonju u Meridianu 2.90 (Maxbet 2.65, Soccer 2.60). Kuci imaju 3 0 1 - 5:4 (izgubili od Djenove poslednju kod kuce). Sasuolo ima na strani 1 0 3 - 6:9. Sassuolo ima bod vise, igra Ligu Evrope. Nisam nista trazio o eventualnim izostancima igraca. Troznak, ali cu zbog velike kvote staviti keca negde.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...