Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sad su izgleda vratili neke, ali jos uvek fale golovi prvo i drugo poluvreme, vecina gg igara, kombinacije i jos mnoge druge.

Edited by malistev
Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 0/1, Arsenal i Bayern dodjose po 5+. Na fudbalu su najverovatnije stvari dosle; ubedljive pobede vecine favorita. Bio sam pomalo drcan, u NHL delu. Umesto da odigram samo over, stavih i viner na Rangerse. Naravno da je fiks pao, cim ga cekah za kombo. Fin dan, mada je malo falilo da bude savrsen.

 

 

Fudbal

 

Roma-Austria Vienna 3+

AZ Alkmaar-Maccabi Tel Aviv 2+

 

Shakhtar-Gent P/K1

Dundalk-Zenit P/K2

Man Utd-Fenerbahce w1

 

Kvote, 1.71, 1.78.

EL je uvek upitna za pogoditi, no da probam nesto i danas. Od Rome se ocekuje sigurna pobeda, dok AZ i Maccabi donose zanimljiv mec u najavi. Shakhtar i Zenit lice na zicere u fiksu, a ovi moji bi mogli da ne izgube kao domacini.

 

Prateci tiket, Qarabag 0-3, Celta w1, Inter 2+, Fiorentina w2, Feyenoord w1, Olympiakos 2P1+, St. Etienne P/K1, Plzen P/K1. Kvota 7.77.

 

 

NHL

 

Tampa-Colorado 5+

Minnesota-Toronto 5+

 

Edmonton-St. Louis 5+

Calgary-Carolina 5+

 

Kvote, 2.16, 2.28.

Puno NHL meceva veceras. Tampa se za sada uspesno vraca iz zaostatka, moglo bi tu biti golova i veceras. Minnesota i Toronto, dva tima koja su efikasno otvorila sezonu. Edmonton nije skoro poceo ovako dobro i veceras imaju pravi test, protiv Bluesa. Flamesi i Carolina imaju tradicionalno efikasne medjusobne duele, pa ih probah i danas.

 

Propratni tiket, Boston w1, Washington w2, Montreal w1, Vancouver w1. Kvota 6.66.

Edited by Miljenko
Link to comment

Miljenko, preskocio se Bolivijce. Sta mislis Potosi Petrolero. Nacional bi mogao da puni, al brine neverovatno zatvorena igra Petrolera ove sezone, pogotovu u gostima gde je na njihove 4 tekme palo cela 3 gola.

Link to comment

Petrolero uspešno zatvara mečeve u gostima, pa nisam hteo da ih čačkam. The Strongest je nešto verovatniji, mada i tu timovi pomalo trokiraju sa golovima.

Link to comment

Odigrah ipak Nacional Potosi dom3+ @2.47 i dom4+4.95, al nisam zapinjao. Al sam malo jace na poslednje Bolivijce, derbi zacelja, dve poslednje ekipe na tabeli. To mi uvek omiljeno kad naletim u bilo kojoj ligi. GG&3+ @2.25, GG&4+ @3.5, 5+ @4.95, GG GG @14, prvo3+ @6.6

Link to comment

Sjebase Bolivijci. Uhvatio sam Nacional live drugo2+, kao i na kraju da daju drugi, al mi to bas slaba uteha jer sam sitno to. Kraj lepe serije. Danas krece nova :)

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 0/2, Roma dodje 5+, a prosao je i prateci NHL tiket. Na fudbalu se na kraju sve fino uklopilo. Roma goleada, AZ na vreme prolazi. Shakhtar lagano; Zenit me je nervirao, no nekako okrenuse; Man Utd iznenadjujuce lako dolazi do trijumfa. NHL sam mogao bolje uklopiti. Oba 5+ tiketa padose, mozda sam trebao odigrati samo jedan dabl, imao sam 5+ kvotu za kombo i sa tim. Na pratecem dodjose cak 4 vinera. Ok dan, mada sam mogao i bolje probrati.

 

 

NHL

 

Columbus-Chicago 5+

NY Islanders-Arizona w1

 

Kvota 2.04.

Tri NHL meca veceras. Chicago obicno lako resava Blue Jacketse, uz pregrst golova. Islandersi su veliki favoriti veceras, a i po tradiciji im je Arizona stara musterija.

 

Miks tiket, Oostende 3+, Viking 3+, KAC 5+, Salzburg w1, Bern 4+, Lugano w1, Zug w1, Kolner w2, Eisbaren 4+. Kvota 11.66.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...