Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Glupi Lion promasi penal u prvom i jos poslednjih pola sata sa igracem vise ne mogu da daju gol. Real i Legija u periodu 52-63 min. naprave tri zuta, a pre i posle toga niti jedan. Sporting i Dortmund, jbg, nisu se sinhronizovali golovima, to mi i nije toliko zao...

Link to comment

Zeznuo me Montreal (ili Pittsburgh) za fin tiket (kvotica 138). Igrao sam X a ono laganih 4:0. Dobro, bar mi vracaju ulog.  :sleep:

Za divno cudo, jedan lep fudbalski tiket prosao:

 

 

 

 

pZAg2Rt.jpg

 

 

 

 

:)

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 0/1, NHL 1/1, prodje Real 6+, te prateci NHL tiket. Metiljavi rezultati u CL, Sevilla samo 1-0. U MLB delu, Cubsi su lagano porazeni i sa Arrietom na moundu. NHL je ponovo doneo rutinski prolaz; neverovatno dobar pocetak sezone. Cak je i prateci tiket doneo nesto. Moglo je bolje od ovoga, tu nema zbora, no valja proci i kroz nesto slabije dane, kako se ne bih opustio previse.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Man City 3+

PSG-Basel 2+

 

Arsenal-Ludogorets 3+

Bayern-PSV 3+

 

Kvote, 1.64, 2.00.

Razmatrao sam i Celtic-Monchengladbach, no na kraju se odlucih za najocigledniju kombinaciju. Barsa, City, PSG, Arsenal, Bayern, obecavaju utakmice sa puno golova.

 

Prateci tiket, Arsenal P1, Barcelona w1, Bayern P1, Celtic 3+, A. Madrid w2, Napoli w1, PSG P/K1. Kvota 5.97.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Detroit w1

Winnipeg-Toronto 5+

 

Kvota 2.31.

Samo 2 NHL para veceras; zanimljivo je da oba deluju primamljivo za odigrati. Rangersi su kompaktniji tim od Red Wingsa, dok Winnipeg i Toronto i daju i primaju dosta golova.

 

Miks tiket, U. Catolica 3+, Toronto 1 (MLB), Nantere w2, ULM H1(-8.5), Bayern >157.5, Bilbao w1. Kvota 8.40.

Edited by Miljenko
Link to comment

Lepo skroz. Udjose 5/6 singlova i oba sistema. Jos 1 gol PSGa bi doneo silovanje kladionica, al i treci je pao u 93em iz penala pa nemam pravo nimalo da zalim. Naprotiv :)

Link to comment

Pristojan dan danas, skupio malo-pomalo na sitnije kvote, i sve to uprskam veceras imajuci winner na Seltik, kasnije jureci Seltik daje gol, da bi me dotukao Himki u lajvu i poludeli repati Dusko Ivanovic koji salje nekog maloumnog mrsavog Rusa da ujebe svaki pokusaj preokreta. Lik je jebote pravio prekrsaj za bacanje, onda pored gomile Amerikanaca odlucio da sam resava i sut o tablu sa pet metara nije bio blizu kosa, pa opet pravio prekrsaj, pa mu pobegao igrac u odbrani, pa je ujebao organizaciju napada, pa je onda na kraju uspeo i da promasi bacanje kad je vec bilo polureseno, jebote bog odakle su ga izvadili, ono nije ni KLS nivo

Link to comment

Lepo skroz. Udjose 5/6 singlova i oba sistema. Jos 1 gol PSGa bi doneo silovanje kladionica, al i treci je pao u 93em iz penala pa nemam pravo nimalo da zalim. Naprotiv :)

Bravo Timmy i ja sam super prosao. Jos samo da su Ludogorec i Celtic dali gol i bilo bi savršeno. Uvatio sam nas u basketu dok smo gubili 11-2 bila je kvota 5

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...