Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Tesko povezujem dablove, sto se i sinoc videlo. :lolol:Tigersi nekako dobili. Pingvini uspeli da ispuste 3-1, Fognini izgubio od 220 i nekog. Dva glupa MLB preokreta(dosao Detroit preokretom na kraju, pa to i nekako).Danas:FudbalMan City bk2Tottenham bk1Arsenal bk2Porto bk2Dumbarton-Partick 3+East Fife-Brechin 3+Albion-Queen of South 3+Elgin-East Stirling 3+U. Catolica-Everton 3+Dortmund-Bayern 3+Fiorentina-Roma 3+NHLBoston-Toronto w1Washington-NY Rangers 0-5Los Angeles-St.Louis 0-5MLBMilwaukee-St.Louis 2NY Yankees-Oakland >8.5Pittsburgh-Washington <7.5Fudbal uglavnom na golove.Bruinsi ne bi trebalo da kiksiraju kao Pingvini sinoc. Ocekujem nastavak under trenda na mecevima Washington-NY Rangers i Los Angeles-St.Louis.Na Miller Parku, Gallardo-Wainwright. Gallardo je 1-10, 6.84 ERA protiv Cardinalsa. Ove sezone 3-1, 4.25 ERA. Wainwright 9-6, 1.93 ERA protiv Brewersa. Poceo sa 4-2, 2.03 ERA. Igram na nastavak ocajnog trenda koji ima Gallardo sa Cardinalsima.NY Yankees-Oakland, Hughes-Colon. Hughes 2-1, 5.17 ERA protiv Athleticsa. Krenuo sa 0-2, 4.67 ERA. Colon je 3-6, 6.97 ERA protiv Yankeesa. Za sada 3-0, 3.38 ERA. Colon baca bolje od ocekivanog, no ovo mu nije omiljeni matchup, pa da probam over.Na PNC Parku, Locke-Strasburg. Locke poceo sezonu sa 3-1, 2.83 ERA. Strasburg protiv Piratesa 2-0, 2.08 ERA. Ne tako ubedljiv u novoj sezoni, 1-4, 3.13 ERA. Napad domacih igra toplo-hladno, gosti neefikasni, te zato i minus.Danas nisam imao previse ideja za MLB. Egal mecevi, promene startera, na kraju samo ova 3 para.

Edited by Miljenko
Link to comment
Dabl @1,85Brands uzima setPartizan 2Ferrer - Seppi (+4,5) 2 @1,85Dabl @2,45Deportivo 1XMonpelje 1
Seppi nije baš morao onako da se raspadne.Inače, juče odigram na bet.blic 5 utakmica na brzinu i evo ishoda:

14.jpg

Šteta što ne stavih to na neki tiket za stvarni novac.Za danas jedan trebl za početak @2,01Haas 1Barcelona (basket) 1Milan 1Kasnije možda još nešto.

Link to comment

Losi rezultati juce. Boston izgubio, Catolica 2-0 i 70 minuta ne pada gol. Skoti neocekivano neefikasni. <_<Danas:FudbalUdinese bk1Milan bk1Liverpool-Everton 3+Man Utd-Chelsea 3+U. de Chile-Colo Colo 3+NHLNY Islanders-Pittsburgh w2Ottawa-Montreal 0-5MLBHouston-Detroit 2Philadelphia-Miami 1Cleveland-Minnesota >8.5Toronto-Seattle >8.5Pittsburgh-Washington <7.5LA Angels-Baltimore >8.5Valjda cu bolje pogoditi fudbal danas. Neka dodje bar polovina. Juce prosla samo jedna stvar od sest, a nije da sam eksperimentisao.Pingvini bi mogli biti u problemu, ako ne vrate brejk veceras. U Ottawi ocekujem tvrd mec, te igram under.Od tenisa jedan tiket sa 6 parova, pa da ga ne pisem ovde.Astros-Tigers, Humber-Varlander. Humber 0-2 protiv Detroita. Los pocetak sezone, 0-6, 7.58 ERA. Verlander 1-0, 2.03 ERA protiv Astrosa. Do sada 3-2, 1.83 ERA. Detroit dominantan. Dobio seriju, sinoc razglavio domacina 17-2. Morao bi Verlander da baca bas lose, da bi domaci imali neku sansu, tako da ocekujem i cetvrtu pobedu gostiju.Phillies-Marlins, Halladay-Slowey. Halladay je 8-3, 2.73 ERA protiv Marlinsa. Za sada 2-3, 6.75 ERA. Slowey 0-2, 2.15 ERA u dosadasnjem delu sezone. Nema pobedu zbog izuzetno slabe podrske, stabilan iz meca u mec. Halladay bi trebalo da ima manje problema protiv nejakog lineupa gostiju. Domaci udaraci igraju promenljivo, ali ipak ocekujem da Phillies dobiju seriju veceras.Cleveland-Minnesota, Kluber-Pelfrey. Kluber 0-0, 4.60 ERA protiv Twinsa. Kod kuce cudnih 0-4, 5.13 ERA. Krenuo sa 2-0, 2.25 ERA. Pelfrey je 0-2, 12.27 ERA ove sezone u gostima. Ukupno do sada 2-3, 7.66 ERA. Domaci udaraci u seriji dobrih meceva, pa bi mogao i veceras jedan lep over da dodje.Toronto-Seattle, Morrow-Saunders. Morrow je 3-1, 3.04 ERA protiv bivseg tima. Pocetak sezone 0-2, 5.29 ERA. Saunders kod kuce 2-0, 0.81 ERA. U gostima je zato propast 0-3, 12.51 ERA. Do sada 2-3, 5.25 ERA, ukupno. Gosti dobili oba meca serije. Blue Jaysi dali ukupno 1 poen od pocetka serije, te ocekujem kanonadu veceras.Pittsburgh-Washington, Wandy Rodriguez-Gio Gonzalez. Rodriguez je 5-2, 4.50 ERA protiv Nationalsa. Ove sezone 2-1, 3.91 ERA. Gio je 1-0, 2.77 ERA protiv Piratesa. Pocetak 2-2, 5.34 ERA. Ne bas ocekivan pocetak udarnog tandema rotacije Washingtona(Strasburg, Gio). Serija 1-1, nadam se boljem izdanju Gonzaleza i malom broju poena.LA Angels-Baltimore, Williams-Hammel. Williams 3-0, 3.00 ERA protiv Oriolesa. Williams ce imati prvi start u sezoni, ima do sada 1-0, 1.69 ERA iz bullpena. Hammel je 0-3, 7.02 ERA protiv Angelsa. Rezultat u seriji, 2-1 za goste. Ovde bih igrao keca bez razmisljanja, da lineup domacih nije tako nesiguran. Postizali su malo poena i protiv ne bas dobrih startera, mada bi veceras trebali da budu produktivniji, Ipak sam za over.

Edited by Miljenko
Link to comment
Za danas jedan trebl za početak @2,01Haas 1Barcelona (basket) 1Milan 1Kasnije možda još nešto.
Ipak ništa više za danas. Razmatrao sam Sevilju @1,54, ali nemam sa čime da je uparim za dabl... možda Česli X2 @1,60, ali za to sam već zakasnio. Zadovoljan sam ovako.
Link to comment

Prođoše i Čelsi i Sevilja lagano, a i na bet.blic opet imam skor singlova 5/6. Uopšte ne eksploatišem dovoljno ovu dobru seriju u koju sam upao.

Link to comment

Zato ja eksploatisem losu :D Uzivo kladjenje, koje mi je donosilo dosta para vec neko vreme, me je izdalo. Danas Jankovicka i Li najvise, kurve raspale...

Link to comment
Philadelphia-Miami 1Phillies-Marlins, Halladay-Slowey. Halladay je 8-3, 2.73 ERA protiv Marlinsa. Za sada 2-3, 6.75 ERA. Slowey 0-2, 2.15 ERA u dosadasnjem delu sezone. Nema pobedu zbog izuzetno slabe podrske, stabilan iz meca u mec. Halladay bi trebalo da ima manje problema protiv nejakog lineupa gostiju. Domaci udaraci igraju promenljivo, ali ipak ocekujem da Phillies dobiju seriju veceras..
Ovo sam jedino od MLB-a, odigrao veceras, Halladay izasao vec posle 2.1 ininga, 9:0 ga natrpali :isuse:By TapaTalk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...