Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Juce samo jedan pogodak i to u MLB delu. Na fudbalu sva tri promasaja, uz dve 0-0 utakmice. :lolol: NFL je sigurno mogao bolje.

 

NHL

 

Pittsburgh-Colorado 5+

 

Kvota 1.47.

Od danasnje NHL ponude, ovaj par deluje najzanimljiviji za golove.Sudar timova sa prilicno dobrim napadima.

Link to comment

NHL 1/1. Nastavljena je dobra NHL serija, na startu sezone; rutinski over na Pittsburgh-Colorado.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Legia 3+

Dinamo Zagreb-Sevilla 3+

 

Kvota 2.09.

Real je goleada u najavi, mada kvote jesu niske, te ispratih sire, sa 6+ i 7+. Sevilla je sigurno veliki favorit u Zagrebu, te ocekujem nesto efikasnije njihovo izdanje.

 

Prateci tiket, Tottenham tim 1+, Juventus w2, Monaco P/KX, Porto w2, Dortmund 2+, Dinamo Zagreb P/K2, Leicester w1. Kvota 8.71.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Chicago Cubs 2 (Hill-Arrieta)

 

Kvota 1.80.

Skor u seriji je 1-1. Arrieta je imao start, bez odluke, protiv Giantsa. Hill nije preneo formu iz regularnog dela sezone u doigravanje. Cubsi imaju opasniji napad i verujem da imaju realne sanse za trijumf.

 

 

NHL

 

Ottawa-Arizona 5+

Edmonton-Carolina 5+

 

Kvota 2.10.

Dosta zanimljivih NHL utaknica, no skratih glavni tiket na dva para.

 

Propratni tiket, Washington w1, NY Islanders 5+, Tampa w1, Calgary 5+. Kvota 4.52.

 

 

Link to comment

Sevilja gost golovi. 3+ @3.5 i 4+ @8.16. I branio sa tacno 2 @3.65. 

 
Real prvo3+ @2.55, prvo4+ @4.5, 6+ @2.42 i 7+@ 4.
 
Verovatno cu live Lestera da jurim, videh da je skocila kvota na njih.
Link to comment

Treba mi gol u drugom za izlaz na utakmici Vila Nova - Avai i Vila "daje" gol (sudeci po livescoreu i teletekstu), ja zaokruzujem, ali par minuta kasnije vracaju rezultat na 1:1. Pa da oce jednom da ga isprave u moju korist zlotvori.  :mad:

 

EDIT: Evo sad je 1:2. valjda ce ovog puta da potraje malo duze.  :sleep:

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...