Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Vezao Bautistu Aguta protiv Troickog i Monfisa protiv uplasenog decaka Gofana. Spanac rutinirao Viktora, crni govnar vodio 6:4 i 4:1 u drugom, uz dva brejka prednosti, a onda je od bezmudog Gofana uspeo da izgubi 5 gemova u nizu, od cega 3 svoja servisa. Kasnije i treci set rutinski, 2:6 izduvao. Ne bi bilo nista strasno da je izgubi od nekog dobrog igraca nego od Gofana koji je otprilike bio maltretiran od vrsnjaka tokom citavog detinjstva i sav je pogubljen. Ovo mi se bas dugo nije desilo, ovako ruzan pad.

Link to comment

Zli, ne bih da pametujem i stajem ti na muku (izvinjavaj ako izgleda tako), ali na 6:4, 4:1 mora da je kvota bila zestoka na Gofana. Prelomi jednom i brani tiket makar da vratis ulog. Naravno, ukoliko si uopste bio u mogucnosti. .

Edited by Nesh
Link to comment

NHL 2\2. Ne sećam se lakšeg prolaza, nego što je sinoć bio slučaj, rutinske goleade.

 

NHL

 

Tampa-Detroit w1

NY Rangers-NY Islanders 5+

 

Winnipeg-Carolina 5+

Dallas-Anaheim 5+

 

Kvote, 2.32, 2.34.

Nastavljamo sa hokejaškim utakmicama. Par zanimljivih mečeva za probati i danas.

Link to comment

Zli, ne bih da pametujem i stajem ti na muku (izvinjavaj ako izgleda tako), ali na 6:4, 4:1 mora da je kvota bila zestoka na Gofana. Prelomi jednom i brani tiket makar da vratis ulog. Naravno, ukoliko si uopste bio u mogucnosti. .

 

Kapiram o cemu pricas ali igrao sam bukvalno iz dosade telefonski, 1000din ulog a dobitak 2640, dakle sitno. Cenim da je na bet365 kvota bila oko 100 na Gofana u tom momentu a ovi nasi lokalci daju mnogo manje, ili cak sklone konacan ishod iz ponude. Iskreno, nisam uopste razmisljao da je toliki debil, igrao je dosta dobro u zadnje vreme i bio ozbiljniji nego inace ali eto, danas je resio da nas podseti da je zapravo samo obican pajac.

Edited by Zli Gli
Link to comment

granica na Simona u socceru 13,5- mislim da su promasili za bar 2-3 poena. Igram ovo manje poena. Prvi razlog: Gentile, dalje ne treba komentarisati. Drugo, doveli su Raduljicu koji ce imati dosta lopti. Trece, spoljna linija im je nakrcana igracima pa treba podeliti tu minutazu. Cetvrto, Simon voli loptu u rukama, a takvih tamo ima dosta: Gentile, Gentile, Gentile, Kalnietis, Hickman. Dosao je i Dragic.

 

I Kuzmara mi deluje kao sigurica vise od 4,5 skoka. Ali u ovo gore sam sigurniji.

I Jovic vise od 6,5 asista deluje sigurno. To mozda spojiti sa Kuzmic vise od 7,5- povezane opklade :)

Link to comment

^Prosla sva cetiri tipa, jedino je sa Jovicem bilo malo nerviranja, ostalo lagano.

Simon 8 poena

Kuzmic 16 poena i desetak skokova

Jovke 7 asista

Link to comment

NHL 2/2. Prodjose cak 4 para, prijatno iznenadjenje.

 

Na fudbalu padoh veceras na Rangers 2+, Dortmund, Cska i Dinamo Zagreb prodjose; kvota 2.24.

 

NHL

 

Calgary-Edmonton 5+

 

Kvota 1.50.

Jedini mec koji deluje zanimljivo za golove danas.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...