Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/2, MLB odlozen (kvota 1), NFL 1/1, prodje kombo tiket (umanjen za Boston), te prateci MLB i miks tiket. Na fudbalu sam imao srece, posto Wales prodjoh na poluvremenu. Spain se neocekivano dugo mucila, ali su dva brza gola, prelomila utakmicu. U MLB delu je Boston odlozen zbog kise, dok su na pratecem prosli Washington i Toronto. NFL je prosao lako kao retko kada.

Skoro savrsen dan, 3/3, uz par bonus tiketa; reprezentacije su dolazile bolje nego sto sam ocekivao.

 

 

Fudbal

 

BIH-Cyprus 2+

Netherlands-France 2+

Faroe Islands-Portugal P/K2

 

Kvota 1.78.

Switzerland i Belgium su mi takodje delovali zanimljivo, no bolje da ne trpam na goleade u gostima. Glavni tiket je jasan; dva prilicno verovatna 2+ meca, a isto se moze reci i za fiks.

 

Propratni tiket, Switzerland 3+, Belgium 7+. Kvota 2.67.

 

 

MLB

 

Boston-Cleveland 1 (Buchholz-Tomlin)

 

San Francisco-Chicago Cubs <6.5 (Bumgarner-Arrieta)

 

Kvote, 1.70, 1.75.

Za odlozeni mec u Bostonu sam vec pisao juce. Verujem da Boston i dalje ima sanse.

Na AT&T Parku, imamo sudar vrhunskih startera. Bumgarner je u doigravanju, skoro nesavladiv, dok je Arrieta nista manje dobar. Potonji je imao nesto losiji septembar (2-3, 4.60 ERA), protiv Giantsa, 4-2, 1.82 ERA, na 6 startova.

 

Miks tiket, Greece X2, Sweden w1, Magnitogorsk 4+, St. Petersburg 4+, LA Dodgers >7.5, Carolina w1. Kvota 4.79.

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 0/2. Neprijatno iznenadjenje na fudbalu; samo 1 gol na Netherlands-France, te BIH i Portugal nisu vredeli. MLB playoff je tezak za pogoditi, kao i u vecini slucajeva. Boston je neocekivano pociscen sa 3-0 u pobedama. Gomila poena na Giants-Cubs, uprkos vrhunskim starterima. Bez pogodaka juce, bankiranje se desilo na vreme.

 

 

Fudbal

 

Germany-N. Ireland 1&2+

Slovenia-England w2

 

Chile-Peru 3+

 

Bolivia-Ecuador 2+

Argentina-Paraguay P/K1

Venezuela-Brazil w2

 

Kvote, 1.51, 1.67, 1.78.

Kombinacije retko igram, no na kraju se odlucih za to, pre hendikepa. England je odigrala sramotno lose protiv Malte i danas moze samo bolje. Chile je u sve tezoj situaciji, a njihovi mecevi protiv Perua redovno donose pregrst golova. Bolivia i Ecuador takodje ne bi trebali imati previse problema, kada je o golovima rec; Argentina jos nije sigurna, dok Brazil igra protiv stare musterije.

 

Miks tiket, Denmark w1, Poland P/K1, Norway 4+, Salavat 4+, AK Bars w1, Karpat w1, Plzen 4+, Farjestads w1, Frolunda 4+, Skeleftea w1, Zug 4+. Kvota 10.60.

Link to comment

Nemacka i Poljska domacin golovi, Nemce malo manje od Poljaka:

 
Poljska: 3 gola @4.10 i 4+ @3.1
 
Nemacka: 3 gola @4.06 i 4+ @2.74. 
 
Malo se zezno planetwin, pa mi je bilo bolje ovako da igram nego klasicno dom3+ i dom4+. 
 
Link to comment

Treba mi gol Poljske sto pre. A posle jos koji

 

Edit: Mrtvi Poljaci ne mogu da ga daju u prvom :isuse:

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

prokleti poljaci mi sjebali jedan brutalan tiket

 

igrao sam maltu i englesku pp x, nemci 2-3 pp golova i poljska 2+ pp...mrs

Edited by 189-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...