Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/1, MLB 1/1. England kao da nije htela da postigne treci gol; ne kapiram onakvu nonsalanciju i smesnu 2-0 pobedu. Germany rutinski, N. Ireland kilavo, no ipak dobise 4-0. MLB fino, Cubsi lagano dobise i drugi mec serije. Moglo je i bolje; ovo sa Maltom, svrstavam u grupu, verovali ili ne.

 

 

Fudbal

 

Finland-Croatia P/K2

Wales-Georgia P/K1

 

Albania-Spain P/K2

Macedonia-Italy P/K2

 

Kvote, 1.70, 1.58.

Svi timovi na koje odigrah, su veliki favoriti, no ja ne volim fiks "u glavu", pa odigrah poluvreme ili kraj.

 

 

MLB

 

Boston-Cleveland 1 (Buchholz-Tomlin)

 

Kvota 1.70.

Buchholz mi ne uliva preterano poverenje, no ja i dalje verujem da Boston ima sanse u ovoj seriji. Buchholz je imao fin niz nastupa, na kraju regularnog dela, na 4/5, nije dopustio vise od 2 poena. Protiv Indiansa, 2-2, 4.85 ERA, na 7 startova. Tomlin se nasao u slicnoj situaciji. Nakon veceg broja slabijih nastupa, usledila su 4 zavrsna starta, na kojima nije primao preko 2 poena. Protiv Bostona, 2-3, 5.49 ERA, 7 nastupa. Vreme je da se napad Red Soxa probudi i spreci ciscenje.

 

Prateci tiket, Washington H1(+1.5), Toronto 1. Kvota 2.40.

 

 

NFL

 

Cleveland-New England w2

Minnesota-Houston w1

Pittsburgh-NY Jets w1

 

Kvota 1.97.

Ove nedelje se odlucih za fiks, na glavnom tiketu. Patriotsi su skoro kompletni, to bi trebalo doci lagano (makar bez hendikepa). Minnesota deluje kao dosta ozbiljnija ekipa, u odnosu na Houston. Pittsburgh pomalo navijacki, mada kada uporedim QB, nije ni tesko odluciti se za 1.

 

Propratni tiket, Oakland >49.5, Green Bay >47.5. Kvota 3.42.

 

Miks tiket, Ukraine 3+, Ireland P/K2, Barcelona w1, Zvezda H1(-12.5), Storhamar w2, Koln w1, Nitra 5+. Kvota 8.54.

Edited by Miljenko
Link to comment

Uplatim na Španiju i over 1,5, kvota 1,57. Pogledam balans - fale mi pare. Proverim uplatu, greškom ukucao četiri puta veći iznos :isuse:

Razmišljao da ih zovem da mi ponište opkladu...ma jok

idemo jako :fantom:

Link to comment

Iz nekog razloga od sinoć šta god pogledam sve dolazi  :unsure:

 

 

 

untittktled.jpg

 

 

 

 

Jedino ovaj Cadiz, a to sam baš odigrao na silu jer me kao krenulo. Svaka škola se plaća

 

Sad ima materijala da zategnem jako na Austriju i da završim u plusu šta god da se desi 

Link to comment

Uhh, lepo si ovo gore do Kadiza ispogadjao. I jos ti gledam tiket, mislio prosao si..kad dole ovi mrtvaci

 

Spojio sam opet Spance over 1,5 sa Srbijom 1X, i Cibonom, kvota nesto preko 4. Neko ovde spomenu Cibonu, a ja od basketa znam samo da je Partizan unistio Mzt away i kuci dobio sa 6 Cibonu.

Link to comment

Srbija i Emelek domacin golovi.

Srbija: 2+ @2.35 i 3+ @5.5. Austrija je losa, nismo mi jaki.

Emelek: u oba @2.5, 3+ @3.25 i 4+ @7.14

Lepo od nasih :) A dok sam se nakanio da odigram Emeleka, kvote lepo skocile, pa je npr 3+ 3.5, a 4+ cak 8.16: Pa sam i malo pojacao od planiranog, ipak sad igram sa njihovim novcima :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...