Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Azebejdzan-Norveska 2

Jermenija-Rumunija X

Crna Gora-Kazahstan X2

--------------

kvota 14.41

 

 

Nemacka-Ceska 1&2+

Severna Irska-SanMarino 1-1

Skotska-Litvanija1

---------------

kvota 2.25

Link to comment

Holandija, Francuska, Estonija i Svedska, ukupna kvota 2.08 i stavih 1000din :isuse:

 

Pokusavam svaki dan da nadjem kvotu 2 i da stavim soma dinara, da malo odmorim od onih silnih padova (nerviranja) po 1 mec za 20 30k.

 

 

Za danas sam merkao Norvesku @ 2.05 ili Nemce uz golove. Od manjih kvota mi nesto Skotska ne mirise na lagan kec.

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 1/2, France je dosla 5+. Fudbal idealno, nisam mogao pasti i da sam hteo. Jedino se Belgium cekala u drugom poluvremenu; mogao je Portugal uci u 7+, sa dva igraca vise, no da ne izvoljevam. U MLB delu je Boston ponovo neprijatno iznenadio, jos laksim porazom (0-6). Ako sam u nesto bio ubedjen, to je ishod te serije. Dodgersi se odlepise u startu i mada Kershaw nije bio ubedljiv, sacuvase nekako minimalnu prednost. OK dan na kraju; sasvim pristojna nedelja do sada. 

 

 

Fudbal

 

England-Malta 3+

Germany-Czech Republic 2+

N. Ireland-San Marino 3+

 

Kvota 1.47.

Ne bas simpaticni parovi danas, te sastavih manju kvotu.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-San Francisco 1 (Hendricks-Samardzija)

 

Kvota 1.55.

Cubsi su otvorili seriju tesnim trijumfom (1-0) i verujem da ce nastaviti u istom stilu. Hendricks ima iza sebe fenomenalnu sezonu, 16-8, 2.13 ERA. Protiv San Francisca je 1-2, 4.32 ERA. Samardzija je takodje bio veoma stabilan, 12-11, 3.81 ERA. Na poslednjih 10 startova, samo jednom je primio vise od 3 poena. Protiv Cubsa, 0-1, 8.10 ERA. Dajem prednost domacoj ekipi, zbog dosta boljeg napada.

 

Miks tiket, Montenegro w1, Norway X2, Scotland P/K1, Washington H1(+1.5). Kvota 3.02.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...