Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ocigledno je bilo da ce Hrvati da pune Kosovare. Jbga, tek sad pogledah sta se igra i sta ste pisali... Nocas bas slab izbor. Mozda nesto na silu Urugvaj ili Brazil, al sve mi je neprivlacno

Link to comment

Na jednom me srusise kilavi Irci koji nisu mogli da dobiju iz keca, na drugom ziceraskom mi ostali Francuzi, to bi trebalo da prodje.

 

Danas mi i Holandezi i Francuzi deluju zrelo za 1&3+, skroman kec na Grke, a Estonija-Gibraltar sam uzeo da u prvih 10 minuta ne pada gol @1.32.

Link to comment

Danas dobar deo dobitka od prethodnih dana na Partizan - Cibona 1,40

 

realno bi bilo oko 1,20, a i ako  ne dođe nije problem, to su samo pare :fantom:

Edited by levi
Link to comment

Gledam ponudu, pa primetih utakmicu Gorica - Dinamo Z. II. Kvota za keca 3.90 u Socceru (toliko mi otkucali na tiketu, u ponudi je stajalo 3.70), 3.80 u Maxbetu, evo skocila i u Meridianu na 3.95. Ne znam nikave detalje, niti pratim hrvatsku drugu ligu, ali mi je kvota jednostavno previsoka, pa stavih na olimpijski tiket da se ne ispustim. Pocinje u 15:00.

Link to comment

Gorica ima solidnog trenera, Dinamo II nije igrao sa jačim ekipama do sad. Dinamo II je zapravo Dinamov mladi tim, kao Teleoptik Partizanu.

Dinamo će igrati bez 6 igrača, jer su pozvani u mlađe selekcije Hrvatske. Gorici će faliti isto dva "omladinca".

Slažem se sa tobom, 1 je previsok.

Edited by Godfrey
Link to comment

Belgija-Bih oba tima daju gol. Kad god su se ove 2 ekipe sastajale uvek je bilo gg ko od šale. Verujem da ce i sada biti tako. Belgiji je odbrana najslabiji deo tima, Dzeko je u formi spakovače im 1.

 

Holandija- Belorusija tim 1 over 2.5(2.00)

Mogli bi Holandjani da postignu 3 gola i podignu sebi samopouzdanje pred veliki meč u ponedeljak sa Francuzima.

Link to comment

Uzeo sam Goricu na 4,33.

Kao i Belgija - Bosna over 2,5 kvota 1,75 i Francuska - Bugarska over 3,5 kvota 2,15.

Edited by Godfrey
Link to comment

Mehh, sad tek pogledah, mnogo novca uloženo na Dinamo II, zato je toliko otišla gore kvota na Goricu.

Čim je toliko novca na utakmici hrvatske druge lige -  ne može biti dobro.

Nadajmo se da nije namešteno.

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 0/1, Brazil je prosao 5+. Fudbal ok. Mi i komsije prodjosmo iznenadjujuce lako (to pre svega vazi za nas). Uruguay i Brazil bez problema sa golovima, jedino je Argentina ispustila pobedu, za kvotu 1. Promasaj u MLB delu. Boston je za mene, pomalo neocekivano porazen. Jos jedan korektan dan, nakon ne bas sjajne prosle nedelje.

 

 

Fudbal

 

Belgium-BIH 3+

 

France-Bulgaria 3+

Portugal-Andorra 3+

Netherlands-Belarus 2+

 

Kvote, 1.73, 1.91.

Bih je efikasno otvorila kvalifikacije, dok domacin daje dosta golova, ali ih lako i prima. France bi trebala da se razgoropadi, nakon blamaze u prvom mecu. Portugal i Netherlands su jasni.

 

 

MLB

 

Cleveland-Boston H2 (+1.5) (Kluber-Price)

 

Washington-LA Dodgers 2 (Scherzer-Kershaw)

 

Kvote, 1.50, 1.65.

Obojica startera na Cleveland-Boston, su zavrsila sezonu jako, Kluber 9-1, 2.52, 14 startova; Price, 8-1, 3.27 ERA, 11 startova. Price je 10-2, 2.24 ERA, protiv Indiansa. Mora se reci da i dalje nema playoff pobedu. Kluber je 2-3, 4.78 ERA, protiv Bostona. Regularni deo sezone, 4-2 za Boston. Verovatno bih preskocio ovaj par, da su Red Soxi dobili nocas; ovako, ne verujem da ce otvoriti sa 0-2.

Duel sjajnih picera u Washingtonu. Scherzer je 2-4, 3.29 ERA, protiv Dodgersa. Sezona, 20-7, 2.96 ERA. Na poslednjih 10 startova, Scherzer ima 8 pobeda i dva meca bez odluke. Kershaw je 10-2, 2.02 ERA, protiv Nationalsa. Ovogodisnji ucinak, 12-4, 1.69 ERA. Kershaw je tri puta proglasavan najboljim picerom u NL, ali mu je playoff statistika mizerna, 2-6, 4.59 ERA, 13 nastupa. Udaraci Washingtona nisu bili preterano ubedljivi, u vecem delu sezone, te verujem da ce Kershaw imati odlican nastup

 

 

Hokejaski tiket, Bern 4+, Davos w1, Zug w1, Eisbaren 4+, Salzburg w1, Liberec w1, Sparta Prague 4+, Kosice 4+. Kvota 4.16.

 

Miks tiket, Sweden P/K2, Switzerland X2, Estonia 3+, Texas <9.5, Chicago Cubs >6.5. Kvota 7.47.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...