Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Setubal - Maritimo (2.20), Liberec - Teplice (2,15), Grashopers - Luzern (2.55), Ovideo - Numancia (2.15), N. Pazar - Radnički (2.30) Radnik - Napredak (2.70)

 

Na granici prihvatljivih 3/6, pošto su sve kvote preko 2

Ispoštovao malopre i Banfild iako su gubili 0:2 posle 12 min. Svaka im čast.   Ali mi đavo ne da mira pa sam odigrao i Colon- Defenca J (2.35) Nema veze, neka se okreću pare <_<

Edited by levi
Link to comment

Fudbal 1/3, NFL 1/1. Par baksuzluka na fudbalu, kao i u vecem delu nedelje. Lamela masi penal za 3-0; Real Madrid-Eibar, 1-1 u 17. minutu i kada se ocekivala goleada, tako ostaje do kraja. Najsumnjiviji tiket prolazi, Man Utd, Colo Colo i Austria Viena, dve po 2+. NFL singl je dosao rutinski, dok su prateci tiketi, standardno padali, na po jednom paru. Jos jedan dan sa polovicnim ucinkom, gde najverovatnije stvari nisu prosle.

 

 

Fudbal

 

Stuttgart-Greuther Furth 2+

Wil-Schaffhausen w1

Santa Cruz-Palmeiras 2+

Coritiba-America Mineiro w1

 

Kvota 2.30.

Sklepah jedan tiket za danas, od stvari koje retko igram.

 

 

Hokej

 

Prerov-Kladno w2

Nurnberg-Ingolstadt 4+

Prostejov-Havirov 4+

Most-Litomerice 4+

 

Kvota 2.02.

Ceska druga liga, uz jedan mec iz Nemacke. Kladno je jedan od glavnih kandidata, za povratak u visi rang, te njih odigrah u fiksu.

 

Kosarkaski tiket, Bayern >159.5, Alba w1, Brose Baskets >152.5, Zvezda w1. Kvota 5.01.

 

Kosarku izbegavam (osim NBA), mada i ove druge stvari nisu pouzdanije. Sledi nedelja, gde su reprezentativni mecevi, najsigurnija stvar, a to obicno ne izadje na dobro. Uplatu svedoh na minimum, a tako ce ocigledno biti i u vecem delu nedelje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jedan lep tiket "zamalo". Nije da sam bas verovao u Giantse, ali morao sam da probam:

 

 

 

 

JMUtWHg.png

 

 

 

 

Ali drugi, slican, "samo" bez Meninga, prosao: 

 

 

 

 

9FyscRh.png

 

 

 

 

Sve u svemu, super ponedeljak posle nikakvog vikenda.  :)

Link to comment

Fudbal 1/1, hokej 0/1. Nakon ne bas sjajnih fudbalskih rezultata, tokom vikenda, juce je tiket prosao, pomalo i na moje iznenadjenje. Hokej nije bio blizu; tesko ga je i pogoditi.

 

 

Fudbalski tiket, Crewe 2+, Peterborough 2+, United of Manchester 3+, Everton 2+, Sheffield Utd 2+, Millwall 2+, Bromley 3+, Eastleigh 2+. Kvota 6.60.

 

Hokejaski tiket, Vitkovice 4+, Farjestads X2, Frolunda w2, Eisbaren 4+, Zurich Lions X2, Salzburg 4+, Kosice 4+, Lugano w1, HV 71 w1. Kvota 7.67.

 

Danas dva tiketa za zanimaciju, minimalni ulozi.

Link to comment

MLB

 

NY Mets-San Francisco 2 (Syndergaard-Bumgarner)

 

Kvota 1.90.

Najpre sam hteo odigrati H2 na Giantse, po 1.44, no okrenuse hendikep, u poslednji cas u Mozzartu, a u Meridianu je isti 1.35, pa odabrah cistu dvojku. Bumgarner u regularnom delu sezone, povremeno trokira, no u doigravanju, je gotovo nepogresiv. Syndergaard je sjajan, 14-9, 2.60 ERA, uz 230 strajkauta, na 31 utakmici (30 startova). Bumgarner je kao sto rekoh, maher za playoff, plus je 5-0, 1.80 ERA, protiv Metsa. Metsi imaju bolji napad, a i bullpen San Francisca je blago receno neubedljiv, no ja se uzdam u jos jedno odlicno izdanje Bumgarnera, kada je ekipi najpotrebnije. Sezonska serija, 4-3 za Metse. 

 

 

Kosarkaski tiket, Zalgiris H2(-12.5), Panathinaikos H1(-16.5), Lietuvos >149.5, Fenerbahce w1. Kvota 5.65.

Za kosarku sam dunster, no probah nesto sitno, u nedostatku fudbala.

Link to comment

MLB 1/1. Bumgarner i Giantsi opravdase poverenje, mada sam vec poceo da se plasim, da napad San Francisca nece dati nista. Bumgarner savrsen, bacao svih 9 ininga, bez primljenog poena.

 

 

Fudbal

 

Moldova-Serbia P/K2

Kosovo-Croatia P/K2

 

Uruguay-Venezuela 2+

Brazil-Bolivia 3+

Peru-Argentina w2

 

Kvote, 1.56, 2.18.

Znam da su nasi nepouzdani, narocito u gostima, no protivnik deluje prilicno slabo; Croatia je takodje veliki favorit, jedino ih u Mozzartu nadjoh. Uruguay protiv neubedljivog rivala; mala je kvota u fiksu, te odigrah 2+. Bolivia je obicno ocajna na strani, dok je Brazil vezao dve pobede i vreme je za jedan lagodan trijumf. Nakon 4 uzastopne pobede, Argentina je remizirala protiv Venezuele; kvalifikaciona trka je i dalje tesna, te ocekujem dobar nastup gostujuce ekipe.

 

 

MLB

 

Cleveland-Boston 2 (Bauer-Porcello)

 

Kvota 1.65.

Bauer mi deluje skroz neubedljivo, te je to glavni razlog igranja na Boston. Na poslednja 3 starta, Bauer je 1-1, 6.05 ERA, 1.50 WHIP; protiv Bostona, 0-2, 12.91 ERA. Porcello je imao sjajnu sezone, 22-4, 3.15 ERA, 1.01 WHIP; 10-4, 3.35 ERA, protiv Indiansa.

 

 

Miks tiket, St. Petersburg 4+, Frisk Asker 5+, Manglerud 5+, KAC 4+, Austria P/KX, Iceland w1, Rep. of Ireland w1, Italy P/KX, Turkey 0-3, Chile 2+. Kvota 11.79.

 

 

 

Link to comment

Nisam planirao da igram kladzu posto bas retko igram repke, ali sad vidim da igraju Kosovo- Hrvatska. Moram to da probam na Hrvate. Kvota 1,45 na dvojku u pinnbetu, 2-2 je 2,15. Pored Kosova su stavili * i napisali "tzv" :D

Link to comment

^ Ovo je i meni u jednom trenutku palo na pamet, al' onda sam se setio da je Lihtenstajn, nakon solidnih rezultata pre nekoliko godina, ponovo postao teska rupa.

 

Nekoliko tekmi mi je bas zicer veceras - Irska, Urugvaj, dupla sansa na Vels, a cak mi i Argentina deluje primamljivo.

Link to comment

Miljenko, hvala. Da nije tebe ne bih ni znao da igraju kosovo-hrvatska. Na kraju singlirao 2-2 i 2+ po 2,5

Nema na cemu. Ocekivao sam da nece biti u ponudi tog meca; ti si bar odigrao hrabrije od mene, mada se ne secam, kada sam na nasima prosao ovako lako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...