Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/2, NCAAF 1/2. Fudbal je dosao poprilicno kilavo. Puno meceva, gde su ocekivani golovi, nisu prebacili 2 komada. Celtic dobija samo 1-0, to je bio siguran pad. Na drugom dosta srece, sva 4 para su donela tacno 2 pogotka (Bayern, PSG, Basel, Leverkusen), pri cemu je Basel dao gol u nadoknadi vremena. Uvece sam mozda i bio u prilici da prodjem na jos nekom tiketu, no preskocih Catolicu i New York RB. NCAAF sam dobro grupisao, posto je termin doneo dosta iznenadjenja; prolaz jednog tiketa, dok sam na drugom imao 3 promasaja. Potrebno je 3/4 ili neki bonus tiket i 2/4, da bih bio zadovoljan, no ako uzmem u obzir rezultate, dobro sam prosao.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-Man City 3+

 

Real Madrid-Eibar 3+ 

Celta-Barcelona 2+

Benfica-Feirense 2+

 

Man Utd-Stoke 2+

Colo Colo-U. de Chile 2+

Austria Vienna-St. Polten 2+

 

Kvote, 1.72, 1.64, 1.73. 

Nisam ni danas preterivao sa 3+ mecevima, mozda je kolo takvo, da ih nece ni biti previse. Moram priznati da City igra fino, od kako je Pep dosao, pa tu ocekujem lep mec. Real kod kuce, to moram probati, uz par utakmica u 2+ varijanti.

 

Prateci tiket, A. Madrid w2, Ajax 2+, Juventus P/K2, Young Boys 2+, Feyenoord w2, Wolfsburg 2+, Salzburg w1, Dinamo Zagreb w1, Zvezda 2+, Arsenal w2, Schalke 2+, Milan 2+, Rosenborg 2+, Partizan P/K1, Orlando 2+, Genk w1, Plzen P/K1, Roma 2+. Kvota 21.36.

 

 

NFL

 

San Diego-New Orleans >53.5.

 

Kvota 1.85.

Sudar timova, kojima napad nije problem. To posebno vazi za goste, ciji napad ne moze dati, koliko odbrana moze da primi.

 

Propratni tiketi, Denver w2, Arizona w1 i Jacksonville >49.5, Carolina >50.5, Detroit w2. Kvote, 1.98, 5.62.

 

 

Hokejaski tiket, Vienna Capitals w1, Sparta Prague 4+, Eisbaren 4+, Munich 4+, Ban. Bystrica w1, Kosice w1, St. Petersburg 5+, CSKA Moscow w2. Kvota 3.18.

Edited by Miljenko
Link to comment

Setubal - Maritimo (2.20), Liberec - Teplice (2,15), Grashopers - Luzern (2.55), Ovideo - Numancia (2.15), N. Pazar - Radnički (2.30) Radnik - Napredak (2.70)

Sad treba probrati, da su domaćinkse ekipe, a da gostima baš ne gori pod nogama :fantom:

Edited by levi
Link to comment

Moji ce izgleda na "crnu listu", kao i prosle godine. :dry:

Evo, tek sada 1-0, verovatno ce tako i ostati. Imam Young Boys kod kuce kao resenje i izmisljam nesto, tja. :isuse:

Link to comment

Timmy sta češ danas imaš li kakvu ideju?

Radim ceo dan, nisam nista gledao... A i onako poseldnje vreme krenem tek uvece da gledam. I bolje. Evropa je najteza za golove....

Link to comment

Kakve sve gluposti nece da se dese ove nedelje. :isuse:

Dva gola do poluvremena, i onda bas kilavi Lamela da puca penal, neverovatno. Plus Aguero i drustvo sve neke "pilece" udarce, upucivase prema golu.

Link to comment

Onakva dva vikenda u septembu kad je bilo masa realnih rezultata se vise nece ponoviti. Znao sam da ce me City oboriti prvi put kad se budem kladio na njih, jos sam igrao x2. Sugava Sparta pobedi Inter a danas nemoze da dobije 1 Brno. Napoli puce od Atalante mada tu sam sam kriv, znao sam da je Atalanta neugodan domacin. Skandinavci me jos drze u igri.

 

Wlsburg-Mainz jebite se jedni i drugi. Ocekivala se goleada a ono 0-0 :isuse: :isuse: :isuse: :isuse: :isuse:

Link to comment

Razumem ja de ne moze doci sve, narocito ne uvek, ali ovako losi rezultati, juce i danas, neverovatno. Sada i Real  bez treceg gola, nakon 1-1 na poluvremenu.

Link to comment

Odigrah Reala prvo3+ i prvo4+, kvote 3.4 i 7.5. Red je da se raspucaju, a i imam pauzu sad, pa da pogledam malo :)

1:1 u 18.min. Ja pomislio ulazi sve. Al ne lezi vraze...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...