Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Frajburg - Ajntraht, 2.45 zato što mi Ajntraht od početka sezone izgleda kao ekipa koja uzima više bodova nego što zaslužuje

Alcoron -Elče, 2.30 samo zato što u poslednje vrmee uvek pobeđuje domaćin

 

Razmotriću još Granada - Leganes 2.45 i Osasuna - Las Palmas 2.65 jedno od ta dva,

zato što Granada i Osasuna još nemaju pobedu a gosti su dobro startovali, pa će domaći biti gladniji

U tom nekom pravcu razmišljam, mada ne mora ništa da znači  :fantom:

Link to comment

Nisam se kladio skoro uopste u zadnje vreme ali sam pre dva dana od druga ekspresno dobio info da ce Alonso biti kaznjen zbog menjanja motora i da ce krenuti trku kao zadnji bez obzira na trening, i hteo da kuvam jace po kladionicama duele protiv njega, na Masu i Batona. Naravno, odigrati tako nesto za uloge od stotinak pisljivih evra u domacim kladionicama je nemoguca misija i na kraju po 3500din imam po 2.1 i 1.92. Bilo je i u planetwin365 ali su oni isti dan sklonili, posle par sati nakon sto se vest pojavila, dok u Balkan betu nije ni moglo da se igra na licu mesta nego samo onlajn, zbog cega sam morao da otvorim nalog kod njih i tamo sam i igrao. Jedino im hvala sto su me probudili iz kocarskog sna pa sam im uzeo 7 hiljada dindzi na uzivo tenisu, a nadam se da ce mi proci i oba singla u F1, ne toliko zbog love nego jer su sise. Jebeno odigram 3500 pa limit na 84.7 dinara, neka se nose u kurac, oni su kao neka ozbiljna kladionica.

 

Inace, po netu su kvote na Masu 1.5 i Batona 1.4 a Balkan bet i dalje drzi masu na 1.86, nisu ga mnogo spustili. Krece 9. ili 10. a Alonso 22. tj. zadnji, i dalje ima smisla probati.

Link to comment

Kakve metiljave utakmice danas, jedva prodje jedan tiket. Pao bih na 3+, bilo gde da sam ga igrao, srecom te sam bio skroman. Basel je jedva izjednacio.

Nadam se da ce sutra biti leprsavijih meceva, Tottenham-Man City, recimo. Da li ovi moji mogu da natrpaju Stoke, tja sta znam.

Link to comment

fiks dana mi je bio kec na mornar bar uz hendikep (6,5). znao sam da nema sanse da dobijemo prvu utakmicu u sezoni, jos u gostima, sa vise od 6 razlike.

 

prosli su mi i birmingham, freiburg, hertha, lille i 3+ na bristol city. 

Link to comment

Odličan dan je bio, ali ne za mene.


Monaco, Chievo, Lazio, Lokomotiva Zg..ali ne, ja jurim lajv Bayern i PSV, kao deca od 12 godina


 


Najoblje bi bilo da deca od 12 godina mogu da pobede kladionicu :fantom:


Link to comment

Sta mislis za veceras, Catolica, Redbull NY ili mozda Pargvajci Olimpia-Rubio Nu? edit. Odustao od Cileanaca.

Catolica igra bez 5-6 igraca; dvojica nisu prosla fitnes test, neki su suspendovani, zato sam ih i preskocio (kakve sam srece, mozda se nekompletni raspucaju).

Link to comment

Odigrah Olimpiju dom3+ i 4+. A Catolicu ipak GG opcije, cak i malo jace nego sto sam prvo planirao prvoGG @4.2, drugoGG @3.2 i GG GG @12.8. Kao i gost2+ @3.3.

Link to comment

Srećno Timmy sa Olimpiom, meni se oni uopšte ne sviđaju..ne večeras, nego generalno mislim da nisu ekipa za golove. Mnogo šansi i mnogo šuteva im treba.

Link to comment

Jos samo gol Huachipata da ih odvalim. Prvo GG je bilo dovoljno za mini plus na ovoj tekmi, ali sa tim golom ulaze i sva 3 preostala. Pola sata sasvim dovoljno vremena :)

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...