Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kakva serija promasaja juce; eventualno sam mogao proci Romu 3+ u singlu (bilo je negde po 1.47). Ovo je potvrda, da nisam za vece kvote (Osmanlispor i Zurich, ne kapiram). Dobro je sto Wilstermann i Canadu odigrah sitno, posto je i tu bio corak. Sada petak i subota skroz oprezno, a onda preostao nedeljni buzdet na nedeljne parove (vidim da ima dosta zanimljivih meceva).

Link to comment

Fudbal 0/3. Tesko je bilo uklopiti nesto juce. Celta je jedva dobila, Villarreal kvota 1, ali su Turci volsebno porazeni. Biilbao i Man Utd oborise 2+ tikete. Fenerbahce i Plzen su izbegnuti za golove, no nije pomoglo.Kao sto pomenuh, dobro je sto nocni dabl odigrah sitno, to bi tek bila propast. Tesko se moze zadesiti losiji dan od jucerasnjeg, srecna okolnost je sto EL uvek igram slabije od CL.

 

 

Fudbal

 

Istra-Rijeka P/K2

Libertad-Deportivo Capiata 2+

Houston-New York City 2+

 

Kvota 2.05.

Ova sezona izgleda kao ona, kada ce Rijeka uzeti titulu, pa probah poluvreme ili kraj na njih, uz dva 2+ meca.

 

 

MLB

 

San Francisco-LA Dodgers 1 (Bumgarner-Hill)

 

Kvota 1.75.

Giantsi imaju neugodnu seriju, za kraj regularnog dela sezone, mada je Dodgersima bolje, da ne naidju ponovo na Cardinalse.

 

 

Hokej

 

Bern-Zug 4+

Davos-Servette 4+

ZSC Lions-Ambri w1

Innsbruck-Salzburg 4+

Olimpija-Linz w2

Sparta Prague-Zlin 4+

 

Kvota 2.15.

Jedan skroz oprezni hokejaski tiket, mada je to sport, gde fiks nikada nije siguran.

 

 

Miks tiket, Helsingborg 2+, Venlo 2+, Ajax II 2+, Silkeborg 2+, Everton 2+, Zvezda H1(-9.5), Eisbaren 5+, Koln w1, St. Louis 1, Seattle 1. Kvota 16.09.

 

Minimalni ulozi danas, sledi vikend, gde ocekujem bolji ucinak.

 

 

Link to comment

Slicne su mi ekipe, pa ne umem da procenim. :sleep:  Igram Ajax II, kada su domacini. Par puta sam se opekao zesce, na nizim ligama, pa ih otada igram sitno, da uzmem nesto, ako dodje ok.

Link to comment

Probaću sad uživo Zwole jer sam zakasnio na početak. 2,20, Nemaju još pobedu u prvenstvu, a den hag dobijaju kući uvek. Mada i suviše dobro izgleda na papiru <_< I Ren - Guingamp je kandidat, videću još

Edited by levi
Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 1/1, hokej 1/1, prodje i kombo tiket. Fudbal je dosao jedva, po gol u nadoknadi vremena, za Libertad i New York City; Rijeka rutinski. MLB ok. San Francisco je prelomio mec u 6. iningu. Hokej je prijatno iznenadio, lep prolaz, uz kvotu 1 na Zurich Lionsima. Kombo nije mogao pasti; totalno neocekivan prolaz istog, sa dosta teskim parovima.

 

 

Fudbal

 

Dundee-Celtic 3+

Swansea-Liverpool 2+

 

Bayern-Koln 2+

PSG-Bordeaux 2+

Leverkusen-Dortmund 2+

Basel-Thun 2+

 

Kvote, 1.69, 1.73.

Standardni timovi danas, cini mi se da sutra ima boljih meceva. Celtic je odlicno otvorio sezonu, a slicno se moze reci i za Liverpool. Bayern sam prvo hteo 3+, jer ocekujem da nakon utakmice u Madridu, natrpaju bilo koga, no ipak odigrah opreznije. PSG zna ponekad da stane, a Basel takodje igra sreda-subota, te mozda i oni ne budu zapinjali (2-0 na primer). Leverkusen i Dortmund su znali neprijatno da iznenade, tvrdim mecevima kada je Lever domacin, pa je i ovde 2+ prava mera.

 

Prateci tiketi, Celtic P/K2, Sporting w2, Basel P/K1, PSV w2, PSG P/K1, Bayern P/K1, Liverpool w2, Chelsea w2 i Dunfermline 2P1+, Morton 2P1+, Alloa 3+, East Fife 2+, Peterhead 3+, Annan 2+, Forfar P1+, Gillingham 2+, Sheffield Utd 2P1+, Northampton P1+, Peterborough P1+, Cheltenham 2P1+, Crewe 2+, Forest Green 2+, Macclesfield 3+. Kvote, 3.75, 46.45.

 

 

NCAAF

 

Iowa State-Baylor w2

Vanderbilt-Florida w2

Boston College-Buffalo w1

Nebraska-Illinois w1

South Carolina-Texas A&M w2

 

Iowa U.-Northwestern w1

Florida State-North Carolina w1

Michigan-Wisconsin w1

Indiana U.-Michigan State w2

Boise State-Utah State w1

 

Kvote, 1.63, 2.39.

Sklopih dva tiketa sa mecevima koledz americkog fudbala. Uglavnom se radi o velikim favoritima ( na pojedinim mecevima je hendikep i 20+ poena).

 

Regularni deo MLB sezone je pri kraju, te sada nema svih meceva u ponudi. Cekamo razigravanje, odnosno wild card duele.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...