Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

I ja sam srećom zaspao, da ne pratim uživo ovaj baksuzluk; Atletico-MG 1-0, Toronto 0-0. Tako izgledni parovi, a ovako kilavi rezultati. Danas još sledi EL, a to je redovno propast za igru.

Link to comment

ja igrao sinoc na LS one suteve u okvir, kartone, kornere, to prodje i rekoh sve na toronto na golove

ali dok sistem nije ubacio tu statistiku posto igram u lajvu toronto vec poceo i ja otisao na spavanje a novac na racunu tek ujutru bio

tako da srecom ne padoh

Link to comment

Fudbal 2/4, Man City je prosao 5+. Lepo je krenula CL juce, no na kraju nisam bio previse zadovoljan. Arsenal brzo do 2-0 i kada sam ocekivao bar petardu, tako ostaje do kraja. Barsa nekako ulazi u 3+. City je neocekivano popio 3 komada; bilo je skor 40 minuta, za sedmi gol, no ni tu nisam imao srece (16 kvota bi mi fino legla). Tiket sa 2+ parovima, nije imao sanse; PSG i Catolica prodjose lagano, a onda ukupno jedan gol, na Atletico-MG i Toronto. MLB na vreme procenih da nije za ozbiljnu igru, eventualno neki par, kada krene playoff. Bio sam ubedjen, da juce moram zavrsiti u plusu, stativa. Deprimirajuce je kada se ni na ovako izglednim parovima, ne moze napraviti nesto.

 

 

Fudbal

 

Steaua-Villarreal w2

Celta-Panathinaikos w1

Zurich-Ankara w2

 

Shakhtar-Braga 2+

Schalke-Salzburg 2+

Man Utd-Zorya 2+

 

Roma-Astra 3+

Zenit-AZ Alkmaar 2+

A. Bilbao-Rapid Vienna 2+

 

Kvote, 3.24, 1.68, 2.12.

Celta i Villarreal mi deluju kao logicne stvari; nije mi jasna ovolika kvota na goste, na Zurich-Ankara, pa sam probao i to. Roma bi trebala da razbuca Rumune; ostale 2+ stvari su uobicajene.

 

Prateci tiket, Mainz w2, Young Boys 2+, Ajax w1, Inter X2, Krasnodar 0-3, Liberec 0-3, Fiorentina w1, Olympiakos w1, Maccabi Tel Aviv X2, Plzen 2+, St. Etienne 0-3, Fenerbahce 2+. Kvota 13.69.

 

Miks tiket, Jorge Wilstermann 3+, Canada 5+. Kvota 1.82.

Canada me je razocarala, na prvom mecu finala, te ovo ispratih sitno.

 

MLB tiket, Detroit 1, Toronto 1, Seattle 1, San Francisco 1. Kvota 6.54.

 

Hokejaski tiket, HIFK w1, Karpat w1, Avangard w1, CSKA w1, St. Petersburg 4+, Farjestads w1, Lulea w1, Skelleftea w1, Kongsvinger 5+, Lorenskog 5+, Valerenga 4+, KAC 4+. Kvota 17.19.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jel ima neko nalog onlajn u balkan betu? Treba mi info da li imaju kvote za formulu 1? Konkretno, dueli za trku, za nedelju.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Imas duele za nedelju na njihovom sajtu.

Link to comment

Danas mi se baš sviđa Selta,

Probaću da pokrivaju hendikep od 1,5, Celta - Panathinaikos, Celta -1,5 kvota 2,65

 

I Steaua - Villareal, Villareal kvota 2,10.

Moram da dodam Osmanli protiv Ciriha; 2,90 na njihovu pobedu :mellow: Uzeću Osmanli dnb @1,90

Link to comment

Neznam zasto tolko rokate na Villareal.

Kod mene je Viljareal zapravo pre svega protiv Steaue. Odbrana kriminal, Bekali sastavlja ekipu, Rege menja igračima pozicije, ne znaju gde biju.. Ma koliko da Viljarela izađe nezainteresovano -mislim da se 2,10 na njih isplati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...