Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nisam mnogo ulozio, ali opet nerealno, kao jos jedna poruka odozgo. Real daje dva i vise, Monako 0-2 i Kopenhagen 0-2. Danci utrpase cetiri u drugom :D i to je pocelo tako sto je neki belgijski moron dao autogol.

Link to comment

Fudbal + hokej 1/2, MLB 0/1. CL uhvatih ok. U Dortmundu 3+; bez nerviranja na Juventusu i Sportingu. Canada me je nervirala do kraja, a onda povrh svega, jos par promasaja na EN (pogodjena i stativa), samo 3-1 pobeda i prilicno neprijatan pad. MLB je skoro nemoguce uklopiti. Cardinalsi okrenuse, no Marinersi ispustise 2-4, mada mi je odgovarao i minimalan poraz. Neverovatna serija pratecih tiketa, koji padaju na jednom paru; fiks na fubdalu pade na Porto P/KX (ne mogu da verujem da su toliko losi, da ih Leicester dobije iz 1-1); MLB na Boston 2 (stizu 0-3 i ipak gube). Lep pocetak i ne bas simpatican kraj dana. Druga polovina godine je definitvno dosta losija, od januar-jun perioda.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Basel 3+

 

Monchengladbach-Barcelona 3+

 

Celtic-Man City 3+

 

Ludogorets-PSG 2+

Dep. Temuco-U. Catolica 2+

Atletico-MG-Juventude 2+

Toronto-Orlando 2+

 

Kvote, 1.55, 1.47, 1.50, 1.95.

Arsenal, Barsa, City, uobicajeno. Potonji tiket, u 2+ varijanti; Psg valjda moze do 2+, Catolica igra revans kupa, Atletico-MG igra efikasno (takodje kup), Toronto-Orlando lici na utakmicu, gde ce biti golova.

 

Prateci tiketi, Napoli w1, Rostov 0-3, Besiktas 0-3, Barcelona P/K2, Arsenal P/K1, PSG w2, Man City P/K2 i Besiktas U19 2+, Barcelona U19  P1+, Arsenal U19 P1+, PSG U19 3+, Bayern U19 2+, Man City U19 P1+, Skendija P/K1, Vardar P/K1, Dun. Streda P/K2, Slovan B. 3+, Trencin 3+, Ruzemberok 3+, Melgar 2+, Dallas P/K1, Monterrey 3+, Vancouver P/K1, Flamengo w1. Kvote, 4.57, 17.25.

 

 

MLB tiket, Chicago Cubs 2, Texas 1, San Francisco 1. Kvota 3.36.

Edited by Miljenko
Link to comment

Drugo uzastopno vece isto. Favorit daje 2 gola u prvih pola sata i staje do kraja, a ja oba puta nasao da od standardne uplate izbacim prvo2+, a igram 3+ i 4+. Sta reci osim u picku lepu materinu... Da bar dade PSG cetvrti, bilo je vremena, bio bi plus, ovako jos jedan minus.

Link to comment

2/3, bah; plus City nije otisao u 7+, a bilo je dosta vremena, bezveze. Lepo su isle utakmice, na kraju ce izgleda biti nikom nista ( eventualno plus, ako prodje ovaj treci tiket). Zato su padali golovi, na nekim glupavim mecevima (PSV, Napoli).

Link to comment

Zicer je bio Atletiko 0-1, al bas retko prelomim i igram minus golove.. Sta mislis gde ce pre da pada, Orlando ili Catolica? edit. pocela Catolica.. Mozda La Serena.

Edited by Timmy
Link to comment

Orlando bi trebao, plus je Toronto solidan tim. Catolica je vec pocela.

Kako biram meceve, nista nije sigurno.

 

Ni ja ne igram minus golove, bar ne na ovim ozbiljnim tiketima. Veceras sam na ovom sirem , imao PSV 0-3, ono 2-2 u poluvremenu. :D

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...