Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/3, NFL 0/1, prodjose prateci hokejaski, odnosno MLB tiket. Fudbal je dosao prilicno lose. Nije da nisam ocekivao, ali su padovi bili na mecevima gde je verovatnoca za to, bila izuzetno mala. Anderlecht jedva prolazi; na U, de Chile gol pada u 26. minutu i onda nista do kraja, neverovatno. Na drugom cekah Melgar 2+; ocekivao bi covek da ce tim sa 1.20 kvotom u fiksu, rutinski dati 2 gola; jedini gol u 93. minutu. Hoffenheim-Schalke, 3 pogotka, vec u prvom poluvremenu. NFL nije mogao gore od ovoga, mada sam mogao proci, da nisam igrao fiks. Giantsi verujem da su tim koji vlasnici kladionica najvise vole. Nije vredela pobeda Packersa. Hokej i MLB donese manje prolaze, no to nisu bile stvari za zaletanje. Juce vratih 75% uzetog u subotu. Dobar je i mali plus, na nivou nedelje, no ovakvi tesni padovi nerviraju; cini se da je sreca najbitniji faktor.

 

 

Fudbal

 

Stabaek-Bodo/Glimt 2+

Norrkoping-Djurgarden 2+

Sirius-Atvidabergs 2+

Ajax II-Oss 3+

 

Kvota 2.12.

Ovo su timovi, koje retko igram, pa smanjih uloge skroz. Sledi CL, ima zanimljivih parova.

 

 

MLB

 

Washington-Arizona 1 (Roark-Bradley)

St. Louis-Cincinnati 1 (Garcia-Adleman)

 

Kvota 2.25.

Washington je osvojio diviziju i izgleda da podizu formu, pa odigrah na njih (plus Roark baca odlicno), Cardinalsi se bore za wild card mesto, igraju kod kuce.

 

 

NFL

 

New Orleans-Atlanta >53.5

 

Kvota 1.85.

Najverovatniji over u ovom kolu. Sudar fenomenalnih napada.

 

 

Hokejaski tiket, Avangard 4+, AK Bars w1, D. Moscow 4+, Budejovice w1, Kladno 5+, Slavia Prague 5+. Kvota 5.77.

Edited by Miljenko
Link to comment

Lepo si odabrao. :thumbsup:

Neka natrpaju bar jos dva gola, za 6+. Nastavih cudne padove; Norvezani 1-0; na hokeju AK Bars ima 3-1, na 7 minuta pre kraja, da bi bili porazeni u regularnom toku.

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 0/1, NFL 1/1, Ajax II je prosao 6+ i 7+. Na fudbalu, kakvi parovi, takav i ucinak. Stabaek samo 1-0, uz goleade na nekim drugim mecevima, no meni su to sve slicni timovi, pa i ne umem da ih procenim. Ajax II raspucan, taman da pokrije ostalo. MLB je doneo ocajne rezultate. Obicno jedna ekipa cini "choke fest", no ove sezone to rade, skoro svi wild card timovi. NFL lagano, rutinski over. Hokejaski tiket je bio blizu, ali je AK Bars volsebno porazen, sa 3 gola, u zavrsnih 7 minuta trece trecine. Pokrih se na kraju, pa se i ne bunim previse.

 

 

Fudbal + hokej

 

Dortmund-Real Madrid 3+

 

Dinamo Zagreb-Juventus 2+

Sporting-Legia 2+

Canada-Europe 5+

 

Kvote, 1.50, 1.78.

Odigrah ipak oprezniju varijantu, na Juventus i Sporting; tu je i Canada 5+, na prvom mecu WC finalne serije. Dortmund-Real Madrid je vec neizbezna stvar.

 

Prateci tiketi, Porto P/KX, Juventus P/K2, Sporting P/K1, Tottenham X2, Copenhagen w1, Leverkusen P/KX, Sevilla w1 i Tottenham U19 2P1+, Sevilla U19 2P1+, Leverkusen U19 2+, Dortmund U19 P1+, Sporting U19 3+, Juventus U19 P1+, Blackburn 2P1+, Huddersfield 2+, Gillingham 2P1+, MK Dons 2+, Millwall P1+, Peterborough P1+, Cheltenham P1+, Grimsby 2P1+, Crewe 2P1+. Kvote, 11.20, 22.06.

 

 

MLB

 

Houston-Seattle H2(+1.5) (Fiers-Felix Hernandez)

St. Louis-Cincinnati 1 (Wainwright-Stephenson)

 

Kvota 2.10.

Seattle, pa i Houston (koji je pobedu iza njih), imaju realne wild card sanse, posto Toronto i Baltimore imaju medjusobnu seriju od 3 meca. Felix je jedan od najboljih picera lige, te uvek vredi probati na njega, narocito kada je autsajder. Cardinalsi su katastrofalno porazeni nocas, 15-2 pobeda Redsa. Wainwright dosta bolje nastupe ima na Busch Stadiumu, a domacin skoro da ima imperativ pobede veceras.

 

Propratni tiket, Boston 2, Chicago Cubs 2, NY Mets 2, Chicago White Sox 1. Kvota 5.84.

 

 

Hokejaski tiket, Salavat 5+, Vitkovice w1, Sparta Prague 4+, HPK w1, TPS w1, Ban. Bystrica 5+. Kvota 6.41.

 

 

 

Link to comment

Hteo i na Porto golove, al odustadoh. Ne znam ni sam zasto. Samo sam na bas sitno da daju 3+ po 7.6.. Hteo sam i 2+ po 2.7, cak razmisljao i jako to da zveknem, al se predomislih. Suvise me vuklo na Sporting...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...