Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Došao noćas i Olimpo protiv stare mušterije Godoy Cruza, 2,20.   Bez pobede u prva tri kola, mada nisu igrali tako loše, dva puta u gostima.. Nagazili da dobiju konačno kod kuće. Nije ih poremetio ni diskutabilan crveni karton u 44 min

 

 

Double your money :fantom:

 

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/1. Na fudbalu nisam mogao nikako proci. Dinamo samo 1-0, a onda je PSG porazen, pa bar nije bilo razloga za nerviranje. MLB deo dolazi uz dosta srece. Cubsi i Arrieta lagano, da bi Oriolesi jedva otisli u produzetak i dosli do pobede u 12. iningu.

Ok dan, mada mi je krivo sto je hokejaski tiket pao na jednom paru (zato i izbegavam minuse; igram 0-6 i padne onakva gomila golova kod Svedjana, bah).

 

 

Fudbal

 

Gijon-Barcelona 2+

Las Palmas-Real Madrid 2+

Excelsior-PSV 2+

AZ Alkmaar-GA Eagles 2+

 

Swansea-Man City 2+

St. Galen-Basel 2+

Napoli-Chievo 2+

 

Kvote, 1.55, 1.61.

Slede CL i EL, te odigrah skroz oprezno, samo 2+ (ni budzet mi nije neki, pa nisam mogao odigrati jace). Uobicajeni timovi, generalno nisam preterano sklon eksperimentima.

 

Prateci tiketi, Colo Colo 2+, New York RB 3+ i Bayern 2+, Liverpool 2+, Tottenham 2+, Arsenal 2+ i Man Utd 2+, Copenhagen P/K1, Monchengladbach w1, Leverkusen 2+, Liverpool P/K1, Man City P/K2, Celtic 2+, Juventus P/K2, Rosenborg 2+, Domzale P/K1, Austria Vienna 2+, Werder 2+, Ajax P/K1, Oostende 2+, PSV P/K2, Real Madrid P/K2, Toronto 2+, The Strongest 2+. Kvote 1.95, 2.14, 21.82.

 

 

 

MLB

 

San Diego-San Francisco 2 (Cosart-Bumgarner)

LA Dodgers-Colorado 1 (Kershaw-Bettis)

 

Kvota 1.89.

Top starteri nastupaju veceras, nesto sto se mora probati. Bumgarner je 3 starta bez pobede; protiv Dodgersa ga je prodao bullpen. Giantsi se grcevito bore za doigravanje. Kershaw je brzo nasao formu; po povratku sa liste povredjenih, primio je samo 3 poena, na 14 ininga (3 starta). 

 

Propratni tiket, Chicago Cubs 1, Detroit 1, Toronto 1, Boston 2. Kvota 6.73.

 

 

Hokej

 

Canada-Russia 5+

 

Kvota 1.40.

Prvo polufinale na WC u Torontu. Sve osim lepe i efikasne tekme, bi bilo veliko iznenadjenje.

 

 

NCAAF tiketi, Iowa w2, Purdue w1, Michigan State w1, Florida State w2, Michigan w1, Notre Dame w1, Troy w1, Baylor w1 i Memphis >66.5, UCLA .47.5, Texas A&M >50.5. Kvote, 5.26, 6.16.

 

Link to comment

Dolazi polako i Eibar, 2,70, mada uz pomoć sudije, treba priznati. Oprvadan penal, koji su btw promašili, ali prestrogo isključenje koje je odredilo dalji tok utakmice

 

I tako, brajte domaćinske ekipe. Double your money

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 1/1, hokej 1/1, prosao je naravno i kombo tiket. Ispostavilo se da sam fudbal dobro sortirao, preskocih Bayern, koji se obrukao 1-0 pobedom. Lagani 2+ prolazi, vecinom u prvom poluvremenu (AZ izuzetak). Gomila pratecih tiketa, je pala na jednom paru, Bayern 2+ na jednom, New York RB 3+ na drugom; Skoti + Englezi, 30+ kvota, Clyde 2P1+; putujuci tiket, sa 18 parova, 20+ kvota, Real P/K2. MLB dolazi uz dosta muke,nakon sto je San Francisco ispustio 6-0 vodjstvo. Dobise nekako u produzetku; Dodgersi razbijacki. Hokejasi su me nervirali, do sredine druge trecine, da bi se napad Canade razgoropadio, u zavrsnom periodu. Kombo je izasao, te moram biti zadovoljan, mada ovi padovi, na duzim tiketima, sigurno nisu bili prijatni.

 

 

Fudbal

 

Torino-Roma 2+

Feyenoord-Roda 2+

San Luis-U. Catolica 2+

Melgar-Defensor La Bocana 2+

 

Anderlecht-Westerlo 3+

U. de Chile-Palestino 2+

 

Hoffenheim-Schalke 3+

 

Kvote, 1.92, 1.59, 1.60.

Kod Rome retko fale golovi, pa ih probah i danas. Feyenoord, Catolica, Melgar, su prilicno verovatni mecevi za pogotke. Anderlecht bi trebao da razbuca protivnika, dok U. de Chile prvo planirah 3+, no odigrah opreznije, zbog smene trenera. Hoffenheim-Schalke, sudar timova koji nemaju pobedu; tradicionalno pada dosta golova, kada je Hoffenheim domacin.

 

Prateci tiket, Grasshoppers 2+, Rangers 2+, Twente 2+, Inter w1, Sassuolo w1, Salzburg w2, West Ham 2+, Midtjylland w1, Valerenga w1, Kongsvinger 2+, Fenerbahce P/K1, Zenit w2, Rijeka P/K1, Zvezda 2+, Guabira 2+, Jorge Wilstermann 2+, A. Madrid P/K1. Kvota 18.11.

 

 

NFL

 

Green Bay-Detroit 1X

NY Giants-Washington 1X

 

Kvota 1.89.

Razmatrah Green Bay za over, no vidim da njihovi dueli sa Detroitom, retko idu preko ove granice, pa probah fiks. Washington je stara musterija Giantsa, te odigrah na tim iz New Yorka.

 

Propratni tiketi, Oakland >46.5, Indianapolis >51.5 i Arizona w2, Jacksonville H1(+1.5), Miami P<20.5, Tampa P<20.5, Pittsburgh w2. Kvote, 3.42, 14.62.

 

 

MLB tiket, Toronto 1, Miami 1, Chicago Cubs 1. Kvota 3.89.

 

Hokejaski tiket, Salzburg 4+, Davos 5+, Salavat w1, St. Petersburg 4+, Lillehammer 5+, Stavanger w2, Munich w1, Straubing w1, Eisbaren 4+. Kvota 8.37.

Link to comment

Raspisah Hofenhajm-Verder na sitnije, prvoGG, drugo GG, GG GG, prvo2+, prvo3+, 4+, 5+, 6+. edit. ipak je Salke u pitanju :D Skontao sam kad su dali gol na pocetku :)

Edited by Timmy
Link to comment

Pratim Giantse preko NFL score. Pa da li je ovo moguce? Pogledam Skinsi cetvrti pokusaj na svojih 38 jardi. Ponovo bacim pogled kroz minut, Skinsi u crvenoj zoni Giantsa. Sada Giantsi na 15 jardi u crvenoj zoni, prvi down, posle dvadesetak sekundi, lopta za Washington.  :mad:

Mozda ste kojim cudom naslutili da mi treba kec ( igrao sam kec i OVER, a over vec dosao).  :D

Edited by Nesh
Link to comment

Giantsi su verovatno najgori tim u NFL za igru, mogu dobiti, ali i izgubiti od bilo koga. Danas sam i ja tražio djavola i odigrao na njih. Bolje da sam singlirao over na Green Bay, kao što sam prvobitno planirao.

Link to comment

Ja sam ih vezao sa Packersima (kecevi i over). A na tiketu gde sam imao oba overa (samo over), imao sam i Jaguarse. I oni imali prednost i loptu na 3 minuta do kraja i sipak. Ja kad rasporedim utakmice, to je rasporedjeno.  :D

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...