Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/4, Bolivar i Tottenham odose u 5+. Fudbal onako, mogao sam bolje odigrati, ali su i rezultati bili ispod ocekivanja. Partizan i Zvezda, rutinski u fiksu, Canada taman koliko treba. Na Romi padaju 4 gola, ali se Real obrukao, odigravsi samo 1-1. Na Baselu sam zato imao srece, gol za prolaz, u 93. minutu; tu su jos prosli Bayern, Tottenham i Man City. Na Bolivaru nije bilo sedmog gola (koji bi mi doneo ok plus), mada je tesko naci manu utakmici sa 6 pogodaka. The Strongest sokantnih 0-0. Dobro je sto MLB odigrah sitnije; Metsi izgubise i 3. mec od Atlante. Tja, da je Real dosao 3+, ne bih se bunio; ovako nisam odusevljen ucinkom.

 

 

MLB

 

Houston-LA Angels 1 (Fiers-Nolasco) 

San Diego-San Francisco 2 (Friedrich-Samardzija)

 

Kvota 2.40.

Ekipama je ostalo 10-12 meceva, do kraja sezone, te sada sledi igra, na timove koji jure playoff (wild card).

 

 

 

Hokej

 

Salavat-Slovan 4+

Slovakia U20-Nitra 5+

Graz-Innsbruck 4+

Stavanger-Lillehammer 5+

Czech Republic-USA 5+

 

Kvota 3.35.

Salavat je dobar kod kuce; Nitra je veliki favorit i 5+ deluje ok; Graz opreznije; Stavanger bi trebao da lagano preslisa protivnika; USA za oprostaj od turnira i sprecavanje totalne blamaze.

 

Miks tiket, Lugano 2+, Zurich w1, Malmo w1, Twente 2+, Feyenoord 3+, Vitesse 3+, Rogle 0-6, D. Moscow w1, Boston 2, NY Mets 1. Kvota 11.33.

 

Danas sitnije, ipak su u pitanju skroz sumnjive stvari.

Link to comment

MLB 0/1, hokej 0/1. MLB je tesko uklopiti ovih dana. San Francisco je nekako dobio, no Astrosi nisu dali poen protiv Angelsa. Hokej nije bio blizu, dva promasaja. Pobegoh od fudbala, a nisam mogao pasti i da sam hteo, tja. Kako sam ocekivao, slicno se i desilo; mada je MLB mogao doci bolje.

 

 

Fudbal

 

Lokomotiva Zagreb-Dinamo Zagreb 2+

Dortmund-Freiburg 3+

Toulouse-PSG w2

Porto-Boavista P/K1

Sporting-Estoril P/K1

 

Kvota 2.44.

Sklepah tiket, dodavsi par fikseva; nadam se da mi se to nece obiti o glavu. U subotu i nedelju je bolji izbor za golove, pa to nece biti neophodno.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-St. Louis 1 (Arrieta-Leake)

Baltimore-Arizona 1 (Gallardo-Miller)

 

Kvota 2.32.

Arrieta startuje za Cubse i mada nema savrsenu sezonu kao proslu i dalje je teska prepreka, za bilo koji tim. Idealna prilika, da domacin odmogne mrskom rivalu. Baltimore je vezao 4 poraza i wild card situacija je sve losija. Detroit trenutno ima poraz manje od njih i pobeda u ovoj seriji je imperativ.

 

Prateci tiket, Detroit 1, Seattle 2, Texas 2, San Francisco 2. Kvota 7.68.

 

Hokejaski tiket, Salzburg 6+, Vienna Capitals w1, Sparta Prague 4+, Kalpa 0-6, Eisbaren 4+, Ingolstadt 4+, Magnitogorsk 4+, St. Petersburg 4+, Brynas 0-6, Bern w1, Zurich w2, Zug w1, Kosice w2. Kvota 15.94.

Link to comment

Obratite pažnju danas na Lokomtiva Zg - Dinamo Zg, možda bude prilike na lajvu.

 

U 13.35h kreće u Kini Hebei - Lifan, over 3 sam uzeo na 1,92..mislim da je to jako dobra kvota, golova ne bi trebalo da fali.

Link to comment

MLB 0/1, hokej 0/1. MLB je tesko uklopiti ovih dana. San Francisco je nekako dobio, no Astrosi nisu dali poen protiv Angelsa. Hokej nije bio blizu, dva promasaja. Pobegoh od fudbala, a nisam mogao pasti i da sam hteo, tja. Kako sam ocekivao, slicno se i desilo; mada je MLB mogao doci bolje.

 

 

Houston nocas ukupno 0 poena u MLB i NFL zajedno. 

Link to comment

Valja probati iz 1 u 2

 

Maxbet ima igru "preokret-pobeda" (jedan tim povede u bilo kom delu meca, a drugi preokrene i pobedi). Kvota za preokret Dinama je 8.25. Daleko je, naravno, od kvote za 1-2 (21.00), ali mozda nekom bude interesantno.

Link to comment

Šta ćeš, znaju i kladionice o čemu se radi :)

I ja sam se pre meča nadao da ću uhvatiti bar 2.20, ali baš slabo je rasla kvota protekom vremena... I kad je već došao 76.minut, nisam želeo da me gol preduhitri.

Opet, poklonu se u zube ne gleda :lala:

 

Eh, da mi je svaki dan po jedna sigurna kvota od 1,10 gde bi mi kraj bio :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...